• Informacje na temat:

  twarz disneya

Artykuły na temat: twarz disneya
 • Małgorzata Kożuchowska wsparła potrzebujących. To dla dzieci się tak ubrała!

  ...i przyjaciół fundacji razem z artystami śpiewającymi przeboje z filmów dla dzieci. Na scenie pojawiły się maskotki z filmów Disneya, a aktorka zadbała oto, by zaprezentować się dzieciom jako... księżniczka z opaską Myszki Miki! To zapewne wywołało uśmiech na twarzach maluchów. *** Zobacz więcej materiałów...

 • "M jak miłość": Co słychać u Igi Krefft?

  ...laboratoryjne"), a wiosną 2019 roku wystąpiła w jedenastej edycji programu stacji Polsat "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jednym z odcinków wcieliła się w Selenę Gomez i zaśpiewała przebój artystki...

 • Felicity Jones w spin-offie "Star Wars Rogue One"

  Disney przedstawił plany związane z kolejnymi odsłonami filmowego uniwersum Star Wars. W grudniu 2016 roku w kinach zagości pierwszy spin-off serii - "Star Wars Rogue One".

 • "Annie" : Cameron Diaz świetna już od pierwszej nutki

  Jednym z producentów "Annie" jest Jay-Z. Raper, będący zarazem świetnym producentem muzycznym, tym razem nie może pochwalić się przebojem.

 • Marjane Satrapi: Wiem, że mam rację

  Nie lubię opowiadać prostych historii i opłakiwać swoich bohaterów - mówi Marjane Satrapi, której anglojęzyczny debiut zatytułowany "Głosy" niebawem wejdzie na ekrany polskich kin.

 • Rok 2015 w kinie

  Każdy z nas lubi czasem uciec do świata fantazji. Na szczęście w tym roku czeka nas kilka fascynujących podróży: odwiedzimy kosmos, park jurajski, przyszłość i daleką przeszłość, spotykając roboty, księżniczki oraz dinozaury.

 • "Avengers: Czas Ultrona" : Starzy znajomi

  Kolejne odsłony "Avangersów" to kluczowe punkty kinowego serialu Marvela - filmy, w których spotykają się jego główni bohaterowie. To też komercyjne kolosy, których celem jest przełożenie jak największej liczby atrakcji na jak największy zysk. Wielką zasługą Jossa Whedona, reżysera obu dotychczasowych części, jest to, że cały projekt nie zmienił się jeszcze w bezduszny, gargantuiczny twór.

 • Dwie twarze Disneya

  Kiedy wejdziecie na oficjalną stronę wytwórni Walta Disneya, zobaczycie Johnny'ego Deppa jako kapitana Jacka Sparrowa, a tuż obok niego - rockowy boysband Jonas Brothers. Gryzą się ze sobą te dwa oblicza Disneya.

 • "Ratując pana Banksa": Z cyklu - prawdziwe historie

  "Ratując pana Banksa" to bajkowa historia, w której na jednym planie spotyka się dwójka wybitnych aktorów. Tom Hanks w roli Walta Disneya staje twarzą w twarz z Emmą Thompson, kreującą P. L. Travers. Wspólnymi siłami będą próbowali wskrzesić legendarną Mary Poppins. Czy to może się udać, jeśli ich wizje przeczą sobie w każdym calu?

 • Eminem na topie, Disney w odwrocie

  Kto najbardziej poprawił swoje notowania, a kto najwięcej stracił? Kto urzekł tłumy, a komu "ostał się jeno sznur"? Przedstawiamy najgłośniejsze wzloty i upadki w światowej muzyce w 2010 roku!

Dyskusje na temat: twarz disneya