• Informacje na temat:

  twarz lekko

Artykuły na temat: twarz lekko
 • Zdesperowany Szymon Majewski chce wystąpić w "Twoja twarz brzmi znajomo"!

  Pierwsza edycja show "Twoja twarz brzmi znajomo" okazała się ogromnym sukcesem. Celebryci biorący w nim udział sporo zyskali, a ich kariery znów nabrały rozpędu. Najlepszym przykładem jest tutaj(...) szykuje drugą edycję programu, rozpaliła wyobraźnię wielu lekko przebrzmiałych gwiazdek z polskiego show-biznesu. Jak donosi "Fakt", Szymon Majewski marzy o tym, aby wkręcić się do programu. Niestety...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Będą niespodzianki!

  W kolejnym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" uczestnicy show wcielą się między innymi w Grace Jones, Ryśka Riedla i Roda Stewarta. Czwarta odsłona drugiej edycji już w sobotę, 27 września, wieczorem w Polsacie.

 • 2-letnia North West konturuje sobie twarz! To już przesada!

  Niedaleko pada jabłko od jabłoni! Okazuje się bowiem, że 2-letnia North West już teraz naśladuje swoją mamę w każdej możliwej sytuacji. Dochodzi nawet do tego, że córka Kim Kardashian (35 l.)... konturuje sobie twarz! Nie uważacie, że to już lekka przesada?

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Kaliszuk jako Nicki Minaj

  W najbliższym odcinku show "Twoja twarz brzmi znajomo" Marek Kaliszuk wcieli się w raperkę Nicki Minaj. Znana jest ona z bujnych kształtów, co sprawiło niemało kłopotów... realizatorom programu!

 • "Przyjaciółki": Anka i Paweł twarzą w twarz w sądzie!

  Przed nami ósmy odcinek ósmej serii przebojowych "Przyjaciółek". Co tym razem zobaczymy?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Liszowska najlepsza

  Rywalizacja w drugiej edycji przebojowego programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest bardzo zacięta. W siódmym odcinku najlepsza okazała Joanna Liszowska, która wystąpiła jako Keith Flint z zespołu The Prodigy. Przypomnijmy, że to już druga wygrana aktorki - najlepsza była też w premierowym odcinku show.

 • Show-biznes nie znosi próżni! Dlatego wciąż pojawiają się w nim nowe twarze, które z chęcią pozują na ściankach i opowiadają o swoim życiu prywatnym w tabloidach. Czasami są to młodzi aktorzy, którzy stawiają dopiero swoje pierwsze kroki na scenie. Uwzględniliśmy jednak również osoby, które ze ściankami miały już do czynienia wcześniej, ale to właśnie ten rok okazał się dla nich przełomowy...

 • Marek Kaliszuk zwycięzcą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Marek Kaliszuk wygrał finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał Fundacji "Między Niebem a Ziemią", która zajmuje się wspieraniem niepełnosprawnych i nieuleczalnie chorych dzieci oraz pomocą ich rodzinom.

 • Pewien nastolatek wywołał burzę w sieci, gdy upublicznił swoje zdjęcia, na których widać jego pokaleczoną twarz. Okazało się, że gimnazjalista chciał upodobnić się do swojego muzycznego idola!

 • Ola Ciupa schudła po "Celebrity Splash"

  Ola Ciupa, znana z klipu "My Słowianie", ma nowe hobby - zaczęła uprawiać bieganie. Z tego faktu nie jest zadowolony Donatan, gdyż modelka mocno schudła już podczas udziału w show "Celebrity Splash". - Próbuje mnie utuczyć. Kupuje mi chipsy - zdradza młoda gwiazda.

Zdjęcia na temat: twarz lekko
Wideo na temat: twarz lekko
 • Twarz anioła

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Prasa pisała, że "jest w niej wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał: morderstwo, miłość, seks, narkotyki, piękna podejrzana i kontrowersyjny prokurator snujący teorię satanistycznej orgii seksualnej, która miała doprowadzić do śmierci niewinnej dziewczyny". "Twarz anioła" to film inspirowany kontrowersyjną i prawdziwą historią "pięknej morderczyni", która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy", między innymi dzięki...

 • Red 2

  Kontynuacja wielkiego hitu o grupie bardzo doświadczonych agentów, którzy raz udowodnili już światu, że stara gwardia wciąż trzyma się mocno i każdego kto jej zagraża zlikwiduje lekko, łatwo i przyjemnie. Emerytowany agent CIA Frank Moses (Bruce Willis) znów zmuszony jest skrzyknąć swą wyjątkową ekipę, by ruszyć tropem zaginionej głowicy nuklearnej najnowszej generacji, która w niepowołanych rękach grozi zagładą. Grupa emerytowanych, ale wciąż śmiertelnie niebezpiecznych zawodowców trafi do...

 • Matterhorn

  Codziennie, dokładnie o szóstej wieczorem, po modlitwie, pięćdziesięcioletni wdowiec Fred (Ton Kas) zasiada do kolacji złożonej z trzech ziemniaków, fasolki i kiełbasy. Zarówno układ warzyw na talerzu jak i każdy ruch służący ich spożyciu jest w pełni kontrolowany i uświęcony tradycją przez tego sztywnego praktykującego kalwina. Holenderskie miasteczko, w którym żyje, jest również stworzone jakby idealnie dla niego; chodniki są dokładnie wysprzątane, żywopłoty przystrzyżone, topole rosną w...

Dyskusje na temat: twarz lekko
 • Re: "Dziewczyny ze Lwowa": Krzysztof Czeczot w roli Zenka Martyniuka!

  Jakby mu tak w Photoshopie lekko rozciągnąć twarz na boki to faktycznie byłby podobny :-)

 • Re: Bez Mostowiaka?

  Później puIa z prącia prosto na mordę i kilka uderzeń z piąchy w twarz, ale lekko

 • Re: Czy mu dorówna?

  Później puIa z prącia prosto na fejsa i kilka uderzeń z piąchy w twarz, ale lekko

 • Re: Bez Mostowiaka?

  Później puIa z prącia prosto na mordę i kilka uderzeń z piąchy w twarz, ale lekko - tak żeby

 • Re: Bez Mostowiaka?

  Później puIa z prącia prosto na mordę i kilka uderzeń z piąchy w twarz, ale lekko - tak żeby trochę

 • Re: Bez Mostowiaka?

  Później puIa z prącia prosto na mordę i kilka uderzeń z piąchy w twarz, ale lekko - tak żeby tylko trochę farby uszło z nosa.

 • Re: Bez Mostowiaka?

  Później puIa z prącia prosto na mordę i kilka uderzeń z piąchy w twarz, ale lekko - tak żeby tylko trochę farby uszło z nosa.

 • Re: Bez Mostowiaka?

  Zdrowe są też jaja - lubię okładać jajami kobietę po mordzie. Później puIa z prącia prosto na mordę i kilka uderzeń z piąchy w twarz, ale lekko - tak żeby tylko trochę farby uszło z nosa. No i wtedy ostre naciąganie głowy

 • Re: Bez Mostowiaka?

  Zdrowe są też jaja - lubię okładać jajami kobietę po mordzie. Później puIa z prącia prosto na mordę i kilka uderzeń z piąchy w twarz, ale lekko - tak żeby tylko trochę farby uszło z nosa.

 • Re: Bez Mostowiaka?

  Zdrowe są też jaja - lubię okładać jajami kobietę po mordzie. Później puIa z prącia prosto na mordę i kilka uderzeń z piąchy w twarz, ale lekko - tak żeby tylko trochę farby uszło z nosa.