• Informacje na temat:

  twarz marylin

Artykuły na temat: twarz marylin
 • Nieznana twarz Marylin Monroe

  Z niepublikowanych dotąd prywatnych listów i wierszy Marylin Monroe, wyłania się portret wrażliwej, fascynującej się sztuką kobiety, bardzo różny od obrazu słodkiej pin-up girl, kreowanego przez media. Książka "Fragmenty" właśnie trafiła do polskich księgarń.

 • Nieznane zdjęcia Marylin Monroe

  Niepokazywane dotąd zdjęcia Marylin Monroe, które wykonano na dziewięć miesięcy przed śmiercią gwiazdy, zostały ujawnione po tym jak 50 lat znajdowały się w prywatnej kolekcji.

 • Cyfrowa Marilyn Monroe?

  George Lucas, twórca "Gwiezdnych wojen" , coraz bardziej zafascynowany możliwościami, jakie przy realizacji daje użycie techniki cyfrowej, oświadczył, że już niebawem będzie można kręcić filmy z udziałem nieżyjących gwiazd, takich jak choćby Marylin Monroe. "Nie można powstrzymać rozwoju technologii, nie powstrzymamy zmian, jakie zachodzą w światowej technice" - powiedział Lucas.

 • "Popularność zespołu trochę nas przerosła"

  . Jest sporo prawdy w powiedzeniu, że zanim się kogoś oceni trzeba go najpierw poznać. Spotykając się z Agnieszką twarzą w twarz wielu adwersarzy mogłoby drastycznie zmienić swoje zdanie o wokalistce

 • Kalina Jędrusik: Bo we mnie jest seks

  W niedzielę, 7 sierpnia 2011, minęło 20 lat od śmierci Kaliny Jędrusik. "Gdyby żyła gdzieś tam w świecie, ścigałaby się z Marylin Monroe" - wspominała ją Agnieszka Osiecka.

 • Sukienka sprzedana za 4,6 mln dolarów!

  Plisowana sukienka koloru kości słoniowej , w której Marylin Monroe wystąpiła w słynnej scenie w filmie "Słomiany wdowiec" (The Seven Year Itch) , w reżyserii Billy'ego Wildera, została sprzedana na aukcji w Beverly Hills za 4,6 mln dolarów.

 • Bruce Lee na plakacie Tofifest

  Międzynarodowy festiwal filmowy Tofifest ujawnił tegoroczny plakat. "Twarzą" festiwalu będzie w tym roku Bruce Lee - postać przełomowa dla historii kina gatunków. W tym roku obchodzimy 40-lecie jego śmierci i premiery głośnego "Wejścia smoka".

 • Młode, zdolne i seksowne

  Mają piękne twarze i nieskazitelne figury. A jednocześnie są na tyle zdolne, że pomimo młodego wieku potrafiły już sobie wywalczyć znakomitą pozycję w Hollywood, gdzie, jak wiadomo, wybijają się jedynie nieliczni. Prezentujemy najseksowniejsze aktorki młodego pokolenia.

 • Myslovitz: Urodziny z gośćmi

  1 września w Mysłowicach odbędzie się koncert z okazji 10. rocznicy istnienia zespołu Myslovitz. Z tej okazji utwory razem z zespołem wykonają m.in. Edyta Bartosiewicz, Raz Dwa Trzy i Andrzej Smolik.

 • Marilyn Monroe: Jaka była?

  "Nie przeszkadza mi to, że muszę być olśniewająca i pełna erotyzmu, ale wszystko, co się z tym wiąże, może stać się ciężarem" - wyznała przed laty Marilyn Monroe. Była symbolem seksu, choć marzyła, żeby ludzie widzieli w niej coś więcej. W niedzielę, 5 sierpnia, mija 50 lat od jej tragicznej śmierci.

Wideo na temat: twarz marylin
 • Twarz anioła

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Prasa pisała, że "jest w niej wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał: morderstwo, miłość, seks, narkotyki, piękna podejrzana i kontrowersyjny prokurator snujący teorię satanistycznej orgii seksualnej, która miała doprowadzić do śmierci niewinnej dziewczyny". "Twarz anioła" to film inspirowany kontrowersyjną i prawdziwą historią "pięknej morderczyni", która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy", między innymi dzięki...

 • Lollipop Monster

  Ari i Oona. Dwie nastolatki, żyjące w dwóch "popapranych" rodzinach. Ari - tania podróbka Marylin Monroe i Oona - młodsza wersja Niny Hagen. Dzieli je wszystko, łączy pragnienie wolności. Obie są nieobliczalne i dzikie. Niczym zwierzęta ruszają na łowy do miejskiej dżungli. Wyzwolone i pełne fantazji planują ucieczkę od otaczającej je hipokryzji. Ich przyjaźń, choć nierealna, stanowi jedyną siłę do czasu, aż Ari dopuści się zdrady...

 • Kung Fu Panda 2

  Kolejne przygody uwielbianego przez wszystkich Pandy Po; tym razem w technice 3D. Po żyje teraz jako Smoczy Wojownik chroniąc Dolinę Spokoju razem z mistrzami -Tygrysicą, Żurawiem, Żmiją, Modliszką i Małpą. Jednak życie Po jest zagrożone przez straszną niezwykłą siłę pewnego czarnego charakteru, który planuje użyć niezwykłą broń, aby podbić Chiny i zniszczyć kung fu. Teraz wszystko zależy od Po i jego przyjaciół. Muszą przemierzyć Chiny i stanąć twarzą w twarz z nowym niebezpieczeństwem i...