• Informacje na temat:

  twarz nicole

Artykuły na temat: twarz nicole
 • "Na Wspólnej": ​Betty ujawni sekret Nicole i Mikołaja!

  Nicole (Maria Niklińska) po raz kolejny zawiedzie się na swojej ekscentrycznej matce Betty (Joanna Trzepiecińska). Powód? Kobieta nie uszanuje jej życzenia i podczas rodzinnego obiadu ogłosi, że młodzi będą mieli syna.

 • Nicole Kidman mówi głosem Mai Ostaszewskiej

  Nicole Kidman mówiąca głosem Mai Ostaszewskiej - czy taki eksperyment może się udać? Przekonamy się, oglądając w kinie polskojęzyczną wersję przygód misia Paddingtona.

 • Nicole i Dorota Soszyńskie: Nowe gwiazdy w show-biznesie?

  Po Grycankach pora na nowe twarze?

 • Renee Zellweger: Co się stało z jej twarzą?

  Co się stało z Renee Zellweger - to pytanie nie schodzi z czołówek światowych serwisów informacyjnych. Aktorka, która pojawiła się na gali Elle Women, wywołała prawdziwą sensację w mediach, które zastanawiają się, czy... to naprawdę ona!

 • Twarz Zombie Boya z bliska

  25-letni Kanadyjczyk Rick Genest , znany jako Zombie Boy , gościł na pokazie nowej kolekcji Macieja Zienia . Towarzyszyła mu Honorata Skarbek . Oto zdjęcia.

 • Nicole Kidman skończyła z botoksem

  Nicole Kidman przerwała pogoń za wieczną młodością. Gwiazda, której gładkie czoło bez śladu zmarszczek i naprężona na policzkach skóra nie były dziełem natury, zrezygnowała z botoksowych zastrzyków, by w końcu odzyskać mimikę twarzy.

 • Catherine Zeta-Jones przesadziła z botoksem!?

  Zagraniczne media zwróciły uwagę na nieco zmienioną twarz Catheriny Zeta-Jones (45 l.).

 • O mało nie wybiła mu oka

  W trakcie treningu przed występem w amerykańskiej wersji programu "Taniec z gwiazdami", piosenkarka Nicole Scherzinger prawie znokautowała swojego partnera, Dereka Hough.

 • Na Wspólnej

  Mikołaj wyznał miłość Nicole. Ma nadzieję, że dziewczyna mu wszystko wybaczy. Bardzo się myli - dziewczyna nie wierzy już w ani jedno jego słowo! Renata...

 • Trzeci cal do szczęścia

  "Między światami" ("Rabbit Hole"), reż. John Cameron Mitchell, USA 2010, dystrybutor Kino Świat, premiera kinowa 29 kwietnia 2011 roku.

Wideo na temat: twarz nicole
 • "Przyjaciółki": Awantura w domu Anki

  Atmosfera w domu Strzeleckich jest coraz bardziej napięta. Paweł (Bartek Kasprzykowski) i Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) unikają rozmowy na temat Zosi (Malwina Dubowska). Julka (Nicole Bogdanowicz)) jako jedyna głośno mówi o tym, co się dzieje. Chce wiedzieć, jak teraz będzie wyglądać ich życie. Kłótnia w domu Strzeleckich prowadzi do rękoczynów. Paweł uderza Julkę w twarz. Z rodzeństwa

 • Twarz anioła

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Prasa pisała, że "jest w niej wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał: morderstwo, miłość, seks, narkotyki, piękna podejrzana i kontrowersyjny prokurator snujący teorię satanistycznej orgii seksualnej, która miała doprowadzić do śmierci niewinnej dziewczyny". "Twarz anioła" to film inspirowany kontrowersyjną i prawdziwą historią "pięknej morderczyni", która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy", między innymi dzięki...

 • Odrobina nieba

  Takie filmy zdarzają się raz na dziesiątki lat! "Odrobina nieba" to najpiękniejsza historia miłosna od czasów "Love Story" i najzabawniejsza słodko-gorzka komedia od oscarowego sukcesu klasycznych dziś "Czułych słówek". Jedna z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood - Kate Hudson ("Nine. Dziewięć", "Jak stracić chłopaka w 10 dni", nominacja do Oscara za "U progu sławy") wciela się w beztroską singielkę Marley, która po serii przelotnych romansów poznaje wreszcie mężczyznę swoich marzeń,...

Dyskusje na temat: twarz nicole