• Informacje na temat:

  twarz nina

Artykuły na temat: twarz nina
 • „Twoja twarz brzmi znajomo”: Nina Terentiew zdradza, kto wystąpi w 2. edycji!

  Nina Terentiew (68 l.) potwierdziła udział dwóch uczestników 2. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

 • Mariusz Ostrowski: Aktor o wielu twarzach

  Choć w serialu "Barwy szczęścia" nie może się dogadać z synem ukochanej, Mariusz Ostrowski przyznaje, że prywatnie szybko łapie kontakt z młodszymi aktorami. Zapytaliśmy, czy uda mu się przekonać do siebie Witka?

 • Nina Andrycz: Kulisy śmierci

  Nina Andrycz zmarła 31 stycznia w wieku 101 lat. Aktorka odeszła w szpitalu, sporą część swojego majątku przekazując na cele charytatywne.

 • "Taniec z Gwiazdami" na czele rozrywkowych show

  Świąteczna przerwa nie pomogła "Dancing with the Stars". Widzowie wcale nie byli stęsknieni za programem i wyemitowany 10 kwietnia odcinek oglądało mniej osób niż poprzednie.

 • Joanna Koroniewska gwiazdą "Twoja twarz brzmi znajomo"?! "Są gotowi zapłacić jej specjalną stawkę"

  Producenci popularnego show "Twoja twarz brzmi znajomo" już kompletują ekipę do kolejnej odsłony. I chcą, aby jesienią wystąpiły w niej gwiazdy największego formatu. Jak dowiedziała się "Rewia", wśród nich bardzo chcieliby zobaczyć Joannę Koroniewską (40 l.), której mąż Maciej Dowbor (40 l.) jest jednym z prowadzących program.

 • Oglądalność talent shows: Nie ma mocnych na "Mam talent"

  Wyniki oglądalności nie pozostawiają wątpliwości - świnia robiąca kupę to ulubiona rozrywka Polaków.

 • Rafalala "dostała kopa w twarz". Ostra kłótnia na Facebooku!

  ...niemal dziesięciu lat i wielokrotnie ją wspierała. Zamiast niej organizatorzy do akcji zaprosili... Rafała Maślaka. "Dawno nie dostałam takiego kopa w twarz jak dziś - zrobiła to Kampania Przeciw(...) środowiska LGBT w Polsce jest krótka, nie rozumie więc, dlaczego zabrakło na niej kilku znaczących nazwisk, m.in. jej (Nina Kukawska) i Anny Grodzkiej. "Nie jest to trudne do ogarnięcia dla organizatorów...

 • Stała widownia "Tańca z Gwiazdami". "Mali giganci" znowu najlepsi

  3,3 mln - mniej więcej tyle osób ogląda najnowszą edycję "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Czy to wystarczający wynik, by zadowolić producentów show, czy też liczyli na nieco większą widownię?

 • Nina kontra Borys

  .... Przy okazji tej rywalizacji Borys pokaże swoją prawdziwą twarz. Wyraźnie da do zrozumienia Ninie, że wie o jej związku z Samborem i domyśla się, że to ona pojedzie na szkolenie do Stanów. Efekt? Po rozmowie z nim Nina powie Tretterowi (Piotr Garlicki), dyrektorowi szpitala, że rezygnuje z wyjazdu. Sambor zaś nie będzie chciał pozwolić, by Nina rezygnowała z kariery z powodu ich związku...

 • Sylwesterowy rejs przebojów z Polsatem

  "Sylwestrowa Moc Przebojów" w tym roku wyruszy w rejs dookoła świata. Krzysztof Krawczyk, Big Cyc, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Enej, Jacek Stachursky, Kamil Bednarek i Krzysztof Jary Jaryczewski będą witać nowy rok z telewizją Polsat w Gdyni.

Zdjęcia na temat: twarz nina
Dyskusje na temat: twarz nina