• Informacje na temat:

  twarz roku

Artykuły na temat: twarz roku
 • "Korona królów": Dagmara Bryzek - nowa twarz TVP

  ...- 1377 roku. Bohaterowie będą walczyć o władzę, ale i o miłość. W roli Wielkiego Księcia Jogaiła wcieli się Vasyl Vasylyk, który po przyjęciu chrztu zostanie królem Władysławem Jagiełłą. Ukochany syn...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Wielki powrót Kai Paschalskiej?

  "Super Express" publikuje kolejny przeciek z planu trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jedną z głównych gwiazd ma być Kaja Paschalska, długoletnia odtwórczyni Oli Lubicz z serialu "Klan".

 • "M jak miłość": Zobaczcie nową twarz syna Marty!

  Wkrótce do Polski wróci Łukasz, syn Marty (Dominika Ostałowska) i Norberta (śp. Mariusz Sabiniewicz). Będzie miał twarz 24-letniego Jakuba Józefowicza. W prawdziwym życiu ten niezwykle utalentowany i przystojny aktor jest synem Janusza Józefowicza, cenionego choreografa, reżysera i twórcy Teatru Buffo w Warszawie w jednym.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Są już pierwsze gwiazdy

  "Super Express" ujawnia nazwiska pierwszych uczestników trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Olga Frycz pokazała twarz córeczki! Ależ ona urocza!

  ...i Grzesiek zostali rodzicami, a następnie sama aktorka ochoczo podzieliła się tą radosną nowiną z mediami.  Helenka przyszła na świat 24 września 2018 roku w Warszawie. Jej dumna mama z chęcią chwali się od tego momentu zdjęciami swoimi i maleństwa. Ostatnio gwiazda zdecydowała się nawet, by pokazać twarz swojej pociechy.  Pod zdjęciem, na którym Olga całuje Helenę w główkę, zawrzało w komentarzach...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino przeszedł do historii!

  Szok, niedowierzanie i wielka radość! Szósty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przejdzie do historii. Po raz pierwszy bowiem zdarzyła się sytuacja, że jeden z uczestników programu wygrał dwa odcinki z rzędu. Oto, co działo się w sobotę, 11 kwietnia, w "TTBZ".

 • Renata Notni: twarz anioła, ciało bogini! Już wkrótce będzie o niej głośno!

  ...młodzieży "Código postal". Później niemal co roku wchodził na rynek jakiś serial z jej udziałem.  W Polsce mogliśmy oglądać ją w mniejszych rolach, np. w "Miłosnym nokaucie" czy "Morzu miłości(...). rocznicy wprowadzenia do produkcji modelu jeansów 501, zaprojektowała własną parę. Wcześniej Notni także brała na swoje barki modowe wyzwania.  Na początku 2019 roku pochwaliła się, że zamierza wraz...

 • Najlepsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Przed niektórymi płytami staraliśmy się ostrzegać, ale w 2014 roku ukazało się też sporo wydawnictw, które zostaną z nami na dłużej. Oto najlepiej oceniane płyty ostatnich 12 miesięcy przez recenzentów Interii.

 • "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem": Nowa twarz sułtanki

  ...wypominał jej ponoć, że w 2008 roku wcieliła się w lesbijkę w filmie "Na krawędzi nieba" i mówił, że po czymś takim nie powinien z nią grać. Kpił również, że tak dobrze całuje na planie, ponieważ ma...

 • "Twarz anioła": Pierwszy polski teaser filmu!

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Zobaczcie polski teaser filmu "Twarz anioła", opowiadający o oskarżonej o morderstwo Amandzie Knox, która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy".

Zdjęcia na temat: twarz roku
Wideo na temat: twarz roku
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Odcinek 4.

  Niezwykła metamorfoza zrobiła ogromne wrażenie na jurorach programu. „Byłam różą” to wielki przebój polskiej artystki pochodzący z albumu „Kayah i Bregović” z 1999 roku. Jak w rytmach pop i folkloru bałkańskiego odnalazła się Kasia Ptasińska, która wcieliła się w polską diwę? Czy klimaty muzyki ludowej to jej mocna strona? Zobaczcie też inne występy z 4. odcinka!

 • Obywatel roku

  Norwegia, kraj porządnych ludzi. A najbardziej porządnym z porządnych jest Nils. W uznaniu ciężkiej pracy na rzecz społeczności oraz przepustowości lokalnych dróg zdobył właśnie tytuł Obywatela Roku. Radość Nilsa nie trwa jednak długo. Jego syn staje się przypadkową ofiarą w porachunkach przestępczego półświatka. Nils decyduje się na własne, amatorskie śledztwo. Porządek musi być. Jego niekonwencjonalne metody niezamierzenie wywołują wojnę wśród konkurujących gangów. Nawet w kraju tak...

 • Nowe twarze w show-biznesie w 2015 roku! To oni są na topie!

  W 2015 roku na salonach pojawiło się wielu nowych celebrytów. Jedni z nich z pewnością znikną szybciej, niż zdołali się tam znaleźć. Jednak duża część nowych twarzy będzie zacięcie walczyła o to, aby zostać tam na dłużej i powygrzewać się w blasku fleszy. Jak myślicie, kto z nich zrobi dużą karierę?

 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.

Dyskusje na temat: twarz roku