• Informacje na temat:

  twarze stają

Artykuły na temat: twarze stają
 • Gwiazdy stają murem za Kingą Rusin

  Konflikt Kingi Rusin (47 l.) z młodziutką Małgosią Rozenek-Majdan i Radkiem Majdanem (46 l.) zakończył wakacyjny sezon ogórkowy. Za kim opowiedziały się gwiazdy?

 • Filmowe twarze Jezusa Chrystusa

  Na ekranach kin pojawia się od ponad 100 lat. Jedni filmowcy idą śladami Ewangelii, inni ją kontestują lub... odczytują po swojemu. Pewne jest, że Jezus nie przestaje ich fascynować.

 • Joanna Mazur: Chciałabym zobaczyć twarze mojej rodziny

  ...​Oczami wyobraźni wciąż widzi świat, który zapamiętała z dzieciństwa i który jej się podobał. Dużo jest rzeczy, na które chciałaby spojrzeć jeszcze choć jeden raz. Najbardziej na twarze swoich bliskich: mamy, taty, trzech starszych braci.

 • Jamie Dornan nie zagra w sequelu "50 twarzy Greya"?

  Jamie Dornan nie zagra w dalszych częściach "Pięćdziesięciu twarzy Greya"? Przyszłość dochodowej produkcji staje pod znakiem zapytania.

 • "Gra o tron": Twarzą w twarz ze smokiem

  Stacja HBO udostępniła nowy zwiastun szóstej serii "Gry o tron".

 • Maja Bohosiewicz ma "taką zgrabną pupę"

  Chociaż na uroczystej premierze "Pani z przedszkola" Maja Bohosiewicz zaskoczyła wszystkich nową fryzurą, to nic w porównaniu do zdumiewających transformacji, jakim poddawała się w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

 • Nowe twarze w “Prawie Agaty"

  Nieoczekiwane pojawienie się Ewy (Magdalena Walach), atrakcyjnej przyjaciółki z dawnych lat, u boku Marka (Leszek Lichota) mocno skomplikuje plany Agaty (Agnieszka Dygant). Sprawdź szczegóły!

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

 • "Twarzą w twarz": Miłość na lodowcu, czyli polskie seriale w podróży cz. 2

  Pierwszy klaps do serialu telewizji TVN "Twarzą w twarz", który reżyser Patryk Vega określił jako melodramat z elementami kryminalnymi, padł 17 kwietnia 2007 roku w Austrii. Ujęcia powstawały m.in. na Kitzsteinhorn, lodowcu położnym 3203 metry nad poziomem morza i na jeziorze Zeller See.

 • "Dzień dobry, kocham cię!" : Do widzenia, nie kocham

  A w ostatnim czasie było tak pięknie! Polska komedia romantyczna wydawała się podnosić z dna, po którym harcowała w ubiegłej dekadzie. Mieliśmy intrygującego "Faceta (nie)potrzebnego od zaraz", niezłe recenzje zebrały też "Listy do M.". Niestety, "Dzień dobry, kocham cię" zaprzepaszcza osiągnięcia poprzedników i przypomina, dlaczego termin "polski film" staje się w świadomości wielu widzów synonimem słowa "żenada".

Wideo na temat: twarze stają
 • "M jak miłość": Odcinek 1448.

  Bartek ogląda nagranie z sylwestra i w końcu domyśla się, że Ula wciąż czuje coś do Janka… Tymczasem Morawski interweniuje podczas kłótni na lokalnym parkingu i staje twarzą w twarz z mężczyzną uzbrojonym w pistolet. A Sonia wchodzi nagle na linię strzału, gotowa osłonić ukochanego własnym ciałem… Kisielowa, Modry i Żak nadal próbują walczyć ze smogiem w Grabinie - i przy okazji sami łamią prawo. Maria i Barbara coraz bardziej niepokoją się o przyszłość Pawła. I w finale postanawiają szczerze...

 • "Cape Town": Jak kręcono serial?

  Cape Town to malownicze miejsce, które skrywa mroczną stronę, a piękne widoki stają się areną kryminalnych rozgrywek. Brudne interesy bezwzględnych biznesmenów, tajemnice luksusowej willi Enigma, seria niewyjaśnionych morderstw i maski z twarzami słynnych ludzi. Kto jest zabójcą i jaki jest motyw? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko w player.pl. Serial "Cape Town" to 6 odcinków