• Informacje na temat:

  twilight beauty

Artykuły na temat: twilight beauty
 • Beyond Twilight znów aktywny

  Na 29 marca, niemiecka wytwórnia Massacre zapowiedziała premierę drugiego krążka duńskiej formacji Beyond Twilight. "Section X" to kolejna porcja melodyjnego heavy metalu z wyraźnymi elementami grania progresywnego. Zespół ukończył również prace nad nowym teledyskiem do utworu "Shadow Self", pochodzącego z najnowszej płyty.

 • Gorgoroth chwali szatana

  "Ad Majorem Sathanas Gloriam" (łac. "na większą chwałę szatana"), nowy album norweskiej grupy Gorgoroth, trafi pod sklepowe strzechy 19 czerwca, pod skrzydłami nowego wydawcy, szwedzkiej wytwórni Regain. Okryci złą sławą za swe wielokrotne przestępstwa muzycy z Bergen mają też w planach wydanie materiału koncertowego. Gitarzysta Infernus zajmie się już tym jednak zza więziennych krat.

 • W pogoni za białym królikiem

  Alicja Lewisa Carolla w pogoni za białym królikiem wpadła do nory. Kiedy otrzepała się z kurzu, okazało się, że jest w krainie czarów - w jednym ze światów wyśnionych, w jednej z rzeczywistości alternatywnych. Dystrybutorzy kinowi w 2011 roku będą ich mieli dla nas wiele.

Wideo na temat: twilight beauty
 • Piękno

  Opowieść o mężczyźnie, który głęboko wierzy, że zły los jest mu pisany. Nie podejmuje żadnych działań, które mogą uczynić go szczęśliwym. Zupełnie nie jest przygotowany na przypadkowe spotkanie, które zmąci jego czystym i poukładanym życiem.

 • Portret o zmierzchu

  Atrakcyjna trzydziestoparoletnia Marina pracuje jako psycholog z trudnymi dziećmi. Jej życie wydaje się poukładane i szczęśliwe. Ale to pozory. Marina przechodzi bowiem głęboki kryzys małżeński i zawodowy. Nie kocha męża, porażają ją też wszechobecna obojętność i znieczulica, które widzi na każdym kroku. Pewnego wieczoru, po naprawdę pechowym dniu, Marina niespodziewanie staje się ofiarą przemocy seksualnej. Przeżyte upokorzenie i ból wywracają jej świat do góry nogami. Odtąd jedynym, czego...

 • Piękna i Bestia 3D

  Klasyczna opowieść Disneya o rozkwitaniu wielkiej miłości, z dużą dozą magii i humoru, w przepięknej baśniowej scenerii. Bella mieszka we francuskiej wiosce. Jej ojcem jest wynalazca Maurice. Gdy ojciec gubi się w lesie i zostaje uwięziony przez Bestię w jej zamku, odważna dziewczyna pośpieszy mu na pomoc. Nie boi się Bestii, a z czasem zaczyna dostrzegać jej wrażliwość. Jedna z najpiękniejszych baśni wytwórni Disneya wraca do kin w nowej wersji 3D!