• Informacje na temat:

  twórca serii

Artykuły na temat: twórca serii
 • Nie żyje Stephen Hillenburg, twórca "SpongeBoba"

  Nie żyje Stephen Hillenburg, twórca popularnej serii "SpongeBob Kanciastoporty". Rysownik i animator zmarł w poniedziałek, 26 listopada. Miał 57 lat.

 • Daniel Radcliffe zagra twórcę gry GTA

  Daniel Radcliffe, znany głównie z roli Harryego Pottera, zagra współtwórcę firmy Rockstar Games, która wyprodukowała kontrowersyjną serię GTA. Producentom zrzucano propagowanie przemocy.

 • "Człowiek z Wysokiego Zamku": Powstanie sezon trzeci. Twórca "Treme" za sterami

  Zmiana showrunnera była spowodowana nagłą rezygnacją z udziału w projekcie twórcy serii, Franka Spotnitza w połowie zdjęć do drugiego sezonu. Podobno Spotnitz, scenarzysta i jeden z producentów(...) obejmie producent wykonawczy serii "Bosch" Eric Overmyer ("Treme", "The Affair"). "Człowiek z Wysokiego Zamku" to adaptacja powieści Philipa K. Dicka. Serial przedstawi wizję alternatywnego świata...

 • Neill Blomkamp reżyserem filmu "Obcy 5"

  Neill Blomkamp oficjalnie potwierdził, że stanie za kamerą filmu "Obcy 5". Twórca takich produkcji jak "Dystrykt 9", "Elizjum" oraz "Chappie", szczęśliwą wiadomością pochwalił się na Instagramie.

 • "Hannibal": Twórca serialu dziękuje fanom

  Serial "Hannibal" otrzymał nagrodę EWwy za Najlepszy Dramat, a twórca Bryan Fuller podziękował fanom i zdradził kilka smaczków dotyczących czwartego sezonu.

 • 18 odcinków nowego "Twin Peaks", wraca Badalamenti

  Telewizja Showtime poinformowała, że nowy sezon "Miasteczka Twin Peaks" będzie miał 18 odcinków - dwa razy więcej niż pierwotnie planowano. Muzykę napisze twórca oryginalnego soundtracku - Angelo Badalamenti.

 • "American Horror Story: Freak Show": Twórca ujawnia tajemnice nowej serii

  Wybór objazdowego cyrku na motyw przewodni 4. serii nie był przypadkowy. Pomysł podsunęła Ryanowi jedna z aktorek, Jessica Lange, która od lat interesuje się tym tematem. Twórca przyznał, że on(...) serii, w tym przypadku całą scenografię trzeba zbudować od podstaw, za co odpowiedzialny jest Mark Worthington. Jednak nie tylko dekoracje są tu wyzwaniem. Stworzenie pewnych postaci wymaga użycia...

 • Matt Damon znów zagra Bourne'a

  Matt Damon ponownie wcieli się w postać Jasona Bourne'a - poinformował serwis Deadline. W produkcji Universal Pictures za kamerą stanie twórca "Ulitmatum Bourne'a" - Paul Greengrass.

 • "Riverdale": Nowy serial twórców "Plotkary"

  ..."Riverdale", serialowa adaptacja przygód Archie Andrewsa (bohatera serii komiksowej wydawnictwa Archie Comics) zadebiutuje na telewizyjnym ekranie 26 stycznia 2017 roku.

 • 2014: Rok sukcesów polskiego kina

  To wspaniały, ważny rok dla polskiego kina. Przemawiają za tym między innymi: wielki, międzynarodowy sukces "Idy" Pawła Pawlikowskiego, rekordowa popularność rodzimych filmów w kinach oraz popularyzowanie w USA arcydzieł polskiej kinematografii przez legendarnego twórcę, laureata Oscara Martina Scorsese.

Zdjęcia na temat: twórca serii
Wideo na temat: twórca serii
 • "Galavant": Czołówka serialu "Galavant"

  i przebojowy soundtrack zapewniły produkcji drugi sezon. Twórcami serii są Dan Fogelman, Alan Menken i Glenn Slater (którzy wcześniej współpracowali przy filmie animowanym "Zaplątani"). Oprawę muzyczną przygotował Alan Menken - twórca ścieżki dźwiękowej do takich hitów Disneya jak "Piękna i Bestia", "Pocahontas", "Herkules", "Zaplątani", "Aladyn", "Mała Syrenka".

 • Seria Niezgodna: Zbuntowana

  Beatrice Prior konfrontuje się z wewnętrznymi demonami i kontynuuje walkę przeciwko sojuszowi, który może spowodować rozpad społeczeństwa.

 • "The Good Cop": Josh Groban w serialu Netflixa

  Serial "The Good Cop" to najnowsza produkcja twórców "Detektywa Monka". Premiera serii została zaplanowana na wrzesień, a w głównych rolach zobaczymy Josha Grobana i Tony'ego Danzę.

 • Seria Niezgodna: Zbuntowana

  Beatrice Prior konfrontuje się z wewnętrznymi demonami i kontynuuje walkę przeciwko sojuszowi, który może spowodować rozpad społeczeństwa.