• Informacje na temat:

  twórcy gier

Artykuły na temat: twórcy gier
 • "Gra o tron": Twórcy "Gry..." szykują nowy serial

  Fabuła produkcji rozpocznie się w momencie, w którym Konfederaci występują z Unii, a w południowych stanach zalegalizowano niewolnictwo. Benioff i Weiss napiszą scenariusz produkcji wraz z Nichelle Tramble Spellman ("Żona idealna") oraz Malcolmem Spellmanem ("Imperium"). Cała czwórka będzie także pełnić funkcję producentów wykonawczych. Ja już wcześniej informowaliśmy twórcy jednego...

 • Jan Komasa: Chciałbym wyreżyserować grę

  Podczas gdy "Miasto 44" bije kolejne rekordy frekwencyjne na ekranach naszych kin, Jan Komasa nie traci czasu i odkrywa plany przyszłych projektów. "Chciałbym wyreżyserować grę" - mówi twórca jednej z największych krajowych produkcji ostatnich lat. Czyżby po sukcesie "Miasta 44" pojawiła się nadzieja na kolejną, obok "Wiedźmina", hitową grę z metką "made in Poland"?

 • "Confederate" pod znakiem zapytania? Twórcy "Gry..." za sterami "Gwiezdnych wojen"

  Disney poinformował wczoraj, że twórcy i scenarzyści "Gry o tron", David Benioff oraz D.B. Weiss, będą odpowiedzialni za zrealizowanie nowych filmów w uniwersum "Gwiezdnych wojen".

 • Serial "Gra o tron" wyprzedzi literacki pierwowzór George'a R.R.Martina

  Producenci serialu "Gra o tron" David Benioff i DB Weiss potwierdzili, że produkcja HBO zakończy się, zanim do księgarń trafi ostatnia część książkowej sagi George'a R.R. Martina "Pieśń Lodu i Ognia".

 • Horror twórcy "Gry o tron" jako serial?

  Stacja Cinemax zamówiła scenariusz pilotowego odcinka serialu na podstawie opowiadania "Skin Trade" George'a R.R. Martina.

 • Magdalena Schejbal o serialu "Gra o tron"

  Magdalena Schejbal jest wielką fanką serialu HBO "Gra o tron". Przyznaje, że zazdrości występującym w nim aktorom tak fascynującej przygody. Twórców serialu ceni natomiast za odwagę i brak kompleksów. Chciałaby też, aby tego typu serial powstał w Polsce, choć wątpi, by mogło to wkrótce nastąpić.

 • Felicia Day i "Dragon Age", czyli seriale aktorskie na podstawie gier komputerowych

  Filmów na podstawie gier komputerowych na przestrzeni ostatnich kilku lat powstało wiele. Tak samo seriali animowanych. Pamiętamy przecież bajki na bazie "Pokemonów", "Sonica", "Angry Birds" czy "Street Fightera", ale jak sprawa ma się z serialami aktorskimi? Przedstawiamy wam kilka ciekawych produkcji, które pojawiły się na telewizyjnej antenie lub znalazły dom w serwisach internetowych, taki...

 • Milla Jovovich gwiazdą nowego filmu autora "Gry o tron"

  Hollywoodzka aktorka i modelka Milla Jovovich będzie główną gwiazdą nowego filmu fantasy, opartego na krótkich opowiadaniach George'a R. R. Martina, twórcy słynnej "Gry o tron".

 • "Gra o tron": „Women on Thrones”, czyli II Ogólnopolski Zlot Fanów „Gry o tron”

  ...- m.in. Andrzej Sapkowski, Anna Brzezińska, Łukasz Orbitowski, Krzysztof Piskorski, Anna Kańtoch, jak i zagraniczni – Graham Masterton czy Licia Troisi), rysownicy, twórcy gier komputerowych(...) w oficjalną wersję… O przyszłości bohaterów dyskutowano z kolei na panelu "Co dalej z 'Grą o tron'?" Twórcy programu nie zapomnieli również o fanach Tyriona, Cersei czy antyfanach Joffreya. Wątki tych...

 • Hollywood nabył prawa do ekranizacji "Osadników z Catanu"

  Jedna z najpopularniejszych gier planszowych na świecie "Osadnicy z Catanu" może już niebawem doczekać się filmowej adaptacji. Hollywood nabył właśnie prawa do stworzenia filmowej i telewizyjnej wersji słynnej gry.

Zdjęcia na temat: twórcy gier
Wideo na temat: twórcy gier
 • "Gra o tron": Twórcy przepraszają fanów

  Twórcy "Gry o tron", D.B. Weiss oraz David Benioff, przeprosili fanów w programie "Jimmy Kimmel Live" za szokujący wątek z ostatniego (5x06) odcinka. Jak im wyszło?

 • "Emerald City": Pierwszy zwiastun serialu o czarnoksiężniku z Oz

  "Emerald City"będzie "mroczną przeróbką klasycznej opowieści zrealizowaną w duchu "Gry o tron’". Reżyserię pilotażowego odcinka powierzono Mattowi Arnoldowi - twórcy "Siberii". W produkcji występują Vincent D’Onofrio (w roli Czarnoksiężnika) oraz Adria Arjona ( Dorothy Gale).