• Informacje na temat:

  twórcy kolekcji

Artykuły na temat: twórcy kolekcji
 • Gwiazdor sprzedaje kolekcję gitar

  ...niegdyś do Boba Marleya i amerykańskiego twórcy gitar Jamesa D'Aquisto. Wartość całej kolekcji szacowana jest na milion dolarów. Amerykański aktor i producent Richard Gere od lat aktywnie działa w wielu(...), bo mi się podobała, inną, bo brzmiała dobrze, a dalej jakoś poszło samo" - wspomina aktor. W skład kolekcji wchodzi 110 instrumentów. Jest wśród nich m.in. należąca wcześniej do bluesmana Alberta...

 • 3. sezon "House of Cards" już w sobotę! Cały!

  W sobotę, 28 lutego, abonenci nc+ jako pierwsi w Polsce będą mieli możliwość obejrzeć cały 3. sezon serialu "House of Cards" z dwoma odcinkami nakręconymi przez Agnieszkę Holland. Serial będzie dostępny zaledwie dzień po amerykańskiej premierze w kolekcji SERIALE+ w serwisie nc+go TV.

 • "Ojciec Mateusz": Aktorski duet marzeń... Zdobywcy Telekamer razem na ekranie!

  Nagrodzoną Telekamerami „Tele Tygodnia” 2020 parę aktorów - Kingę Preis i Mikołaja Roznerskiego - tej wiosny będziemy mieli okazję oglądać obok siebie w kilku odcinkach 23. serii „Ojca Mateusza”. - To aktorski duet marzeń – mówią twórcy serialu wyróżnionego właśnie Złotą Telekamerą.

 • Baza nagrań Wojciecha Kilara już w sieci

  Ruszyła największa baza nagrań Wojciecha Kilara w sieci. W serwisie znajduje się ponad 130 utworów, od najbardziej znanych tematów muzycznych z "Draculi" Francisa Forda Coppoli i "Portretu damy" Jane Campion po mniej znane szerokiej publiczności wybitne utwory. Serwis jest bezpłatny.

 • Pożar doszczętnie zniszczył dom Wojciecha Siemiona. Jest szansa na jego odbudowę?

  Z jednej strony obrazy największych polskich malarzy, z drugiej drewniane figurki świątków, które wyrzeźbili często anonimowi twórcy. Przez wiele lat kolekcja, którą w dworku w Petrykozach na Mazowszu zgromadził aktor Wojciech Siemion, cieszyła nie tylko oczy właściciela. Sam był zresztą jakby... żywcem wyjęty z ludowej pieśni: z chłopską krajką zamiast krawata, charakterystycznym głosem...

 • Ostatni film Stanisława Mikulskiego

  Stanisław Mikulski zagrał w ponad 60 produkcjach filmowych i telewizyjnych, zdobywając ogromną popularność wśród widzów w Polsce i za granicą. Ostatnim filmem, w którym wystąpił, jest poświęcony mu cykl filmów dokumentalnych "Ikony srebrnego ekranu".

 • ​Tłum serialowych gwiazd na pokazie mody

  Julia Kamińska, którą wkrótce zobaczymy jako doktor Zuzę w "Na dobre i na złe", Joanna Moro, czyli Anna z "Anny German", i Olga Kalicka, czyli Magda z "rodzinki.pl", pojawiły się na pokazie nowej kolekcji Bohoboco.

 • "Zaginiona dziewczyna" i dziewięć innych świetnych soundtracków

  Soundtrack do filmu "Zaginiona dziewczyna" to kolejny udany przykład muzyki filmowej, zrealizowanej z rozmachem nie przez hollywoodzkiego kompozytora a artystów kojarzonych przede wszystkim ze sceną rockową. Przypomnijcie sobie z nami 10 najlepszych z nich.

 • Niezwykły aktor w niezwykłym filmie o niezwykłym poecie

  Mateusz Kościukiewicz, czyli Janek Wolski z "Bez tajemnic", to aktor niezwykły - nie zależy mu na popularności i sławie, nie bywa na środowiskowych imprezach, nie chce gościć na okładkach kolorowych pism. Do kolekcji ciekawych ról, których ma już w swoim dorobku bardzo wiele, właśnie dołączył kolejną niezwykłą kreację...

 • Lech Majewski: Druga część kolekcji

  W piątek, 28 stycznia, ukazuje się wydana na DVD druga część Wielkiej Kolekcji Filmów Lecha Majewskiego. Tym razem w zestawie znajdziemy takie produkcje, jak "Wojaczek", "Więzień Rio" i "Rycerz".

Wideo na temat: twórcy kolekcji
 • 12 rund

  Film akcji w reżyserii mistrza gatunku Renny'ego Harlina, twórcy "Szklanej pułapki 2" i "Na krawędzi". Brutalny przestępca porywa dziewczynę policjanta w Nowego Orleanu i stawia mu niezwykłe ultimatum: jeśli chce, by odzyskała wolność, musi wykonać 12 skomplikowanych zadań... W rolach głównych: John Cena ("The Marine"), Steve Harris ("Raport mniejszości"), Ashley Scott ("Królestwo") i Brian White ("Rodzinny dom wariatów").

 • Spadkobiercy

  Najnowszy film Alexandra Payne’a, trzykrotnie nominowanego do Oscara twórcy "Bezdroży" i "Schmidta", ekranizacja bestsellerowej powieści Kaui Hart Hemmings. Gdy jego żona trafia do szpitala po wypadku, wpływowy biznesmen z Hawajów musi zaopiekować się dwiema kilkunastoletnimi córkami, z którymi wcześniej niewiele go łączyło.

 • Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna

  Film fantastyczno-przygodowy w reżyserii Chrisa Columbusa, twórcy "Kevina - samego w domu", "Pani Doubtfire" oraz "Harry'ego Pottera i kamienia filozoficznego". Młody chłopak odkrywa, że jest potomkiem greckiego boga i wyrusza w niezwykłą podróż, by zapobiec wojnie między potężnymi bogami, która może zagrozić przyszłości świata.