• Informacje na temat:

  tyler perry producent

Artykuły na temat: tyler perry producent
 • "Przyjaciele" znowu razem!

  Obsada serialu "Przyjaciele" - Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc i Matthew Perry - wystąpi razem w specjalnym programie poświęconym reżyserowi Jamesowi Burrowsowi, który nakręcił łącznie 1000 odcinków seriali komediowych.

 • Małżeństwo Perry Show

  "Małżeństwa i ich przekleństwa 2" , reż. Tyler Perry, USA 2010, dystrybutor Monolith Films, premiera kinowa 29 lipca 2011 roku.

 • Lucas i Spielberg najbogatsi

  Legendarni reżyserzy George Lucas i Steven Spielberg są według magazynu "Forbes" najbogatszymi mężczyznami Hollywood.

 • Britney Spears i 'N Sync czytają modlitwy papieża

  Britney Spears, grupa 'N Sync, Faith Hill, Tim McGraw, Monica plus Steven Tyler i Joe Perry z Aerosmith będą czytać w studiu nagraniowym modlitwy autorstwa papieża Jana Pawła II. Zostaną one wydane listopadzie tego roku na specjalnej płycie kompaktowej przez firmę Compulsion Entertainment.

 • Amerykańska rockowa grupa Aerosmith już rozpoczęła pracę nad swym pierwszym od 1997 roku albumem studyjnym, który ma się ukazać w marcu 2001 roku. Jak na razie nie ma pewności, kto będzie jego producentem, gdyż do mediów docierają sprzeczne informacje.

 • Aerosmith: Koniec sporów, będzie płyta!

  Grupa Aerosmith wraca do studia. Zespół zapowiedział, że 11 lipca rozpoczyna pracę nad nowym albumem.

 • Zastąpił Morgana Freemana

  Już 9 listopada na ekrany powróci słynny detektyw, bohater bestsellerów Jamesa Pattersona. Tytułową rolę w "Alexie Crossie" przejął Tyler Perry, który zastąpił grającego tę postać w "Kolekcjonerze" (1997) oraz "W sieci pająka" (2001) Morgana Freemana.

 • Aerosmith: Nowy album w szczegółach

  Japoński oddział wytwórni Sony Music opublikował kolejne szczegóły dotyczące nowego, bluesowego albumu amerykańskiej legendy rocka, grupy Aerosmith, zatytułowanego "Honkin' On Bobo". Płyta ukaże się pod koniec marca.

 • "Co cię nie zabije, tylko cię uodporni"

  Czy można przez ponad 30 lat grać rocka i przez tak długi czas mieć coś ciekawego do zaprezentowania? Zespół Aerosmith udowadnia, że na to pytanie należy...

 • Aerosmith pracują nad płytą

  Amerykańska formacja rockowa Aerosmith intensywnie pracuje nad nową płytą studyjną, następczynią wydanego w 1997 roku albumu "Nine Lives". Muzycy nagrali już ponad 20 piosenek. Nie wiadomo, ile z nich znajdzie się ostatecznie na krążku, który ma się ukazać wiosną 2001 roku.

Wideo na temat: tyler perry producent
 • Alex Cross

  Alex Cross - czarnoskóry policjant i psycholog specjalizujący się w tropieniu seryjnych zabójców - jest na tropie Sullivana, znanego jako Rzeźnik ze Sligo, który zabija dla czystej przyjemności. Kiedy policjant uniemożliwi jedno z jego zabójstw, przestępca zemści się krwawo, mordując żonę Crossa.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.