• Informacje na temat:

  tyler perry reżyser

Artykuły na temat: tyler perry reżyser
 • "Przyjaciele" znowu razem!

  Obsada serialu "Przyjaciele" - Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc i Matthew Perry - wystąpi razem w specjalnym programie poświęconym reżyserowi Jamesowi Burrowsowi, który nakręcił łącznie 1000 odcinków seriali komediowych.

 • Małżeństwo Perry Show

  "Małżeństwa i ich przekleństwa 2" , reż. Tyler Perry, USA 2010, dystrybutor Monolith Films, premiera kinowa 29 lipca 2011 roku.

 • "Przyjaciele": Spotkanie po latach

  ..." - Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc - wystąpiła razem w specjalnym programie poświęconym reżyserowi Jamesowi Burrowsowi, który nakręcił łącznie 1000 odcinków seriali komediowych. Matthew Perry, który z powodu innych zawodowych zobowiązań nie mógł wziąć udziału w nagraniu, "pojawił" się na chwilę na nakręconym wcześniej materiale video. Oprócz obsady...

 • Lucas i Spielberg najbogatsi

  Legendarni reżyserzy George Lucas i Steven Spielberg są według magazynu "Forbes" najbogatszymi mężczyznami Hollywood.

 • Aerosmith: Życie na krawędzi

  U progu trzeciej dekady swej działalności w 1993 r. amerykańska formacja Aerosmith wydała "Get A Grip". Płyta zjednała zespołowi nowych, nastoletnich fanów, zaś jej sukces komercyjny okazał się znakomitym pretekstem dla trasy koncertowej, która zawitała także do Polski.

 • Zastąpił Morgana Freemana

  Już 9 listopada na ekrany powróci słynny detektyw, bohater bestsellerów Jamesa Pattersona. Tytułową rolę w "Alexie Crossie" przejął Tyler Perry, który zastąpił grającego tę postać w "Kolekcjonerze" (1997) oraz "W sieci pająka" (2001) Morgana Freemana.

 • Alex Cross ponownie w akcji

  Słynny detektyw i psycholog Alex Cross, bohater cyklu bestsellerowych powieści autorstwa Jamesa Pattersona (doskonale znanych także i w Polsce), powraca na duży ekran.

 • Kłopotliwy prezent urodzinowy

  Królowa amerykańskiej telewizji Oprah Winfrey spędziła swoje 59. urodziny w łóżku. Dziennikarka nadwyrężyła plecy, podnosząc ciężki kosz z kwiatami, jaki otrzymała w prezencie od bliskiego przyjaciela.

 • Więzienna komedia na topie

  Więzienna komedia "Medea Goes To Jail" utrzymuje się na pierwszym miejscu listy najpopularniejszych produkcji kinowych minionego weekendu w Ameryce Północnej. Drugie miejsce zajął premierowy, trójwymiarowy koncert zespołu The Jonas Brothers.

 • Szlachetny lekarz seryjnym zabójcą

  Detektyw i psycholog Alex Cross, bohater serii bestsellerów Jamesa Pattersona, już po raz trzeci pojawia się na dużym ekranie. Po "Kolekcjonerze" (1997) oraz "W sieci pająka" (2001) w kinach od 9 listopada oglądać będziemy "Alexa Crossa". Kreującemu postać Crossa Tylerowi Perry'emu partneruje Matthew Fox, pamiętny Jack Shephard z serialu "Zagubieni".

Wideo na temat: tyler perry reżyser
 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Alex Cross

  Alex Cross - czarnoskóry policjant i psycholog specjalizujący się w tropieniu seryjnych zabójców - jest na tropie Sullivana, znanego jako Rzeźnik ze Sligo, który zabija dla czystej przyjemności. Kiedy policjant uniemożliwi jedno z jego zabójstw, przestępca zemści się krwawo, mordując żonę Crossa.

 • 17 Again

  Rocznik '89, Mike O'Donnell (Zac Efron) jest gwiazdą szkolnej drużyny koszykówki, mającą przed sobą świetlaną przyszłość i uniwersyteckie stypendium sportowe w kieszeni. Niestety, Mike postanawia zaprzepaścić swoją szansę, poślubiając Scarlett - dziewczynę, która spodziewa się jego dziecka. Prawie 20 lat później najlepsze lata życia Mike (Matthew Perry) ma już dawno za sobą. Jego małżeństwo ze Scarlett (Leslie Mann) rozpadło się, w pracy znów ominął go awans, jego nastoletnie dzieci mają go...