• Informacje na temat:

  tylko taniec jurorzy

Artykuły na temat: tylko taniec jurorzy
 • "Taniec z gwiazdami": Finał już za nami. Oto największa wpadka 14. edycji!?

  ...telewizyjnym widzowie, jurorzy i prezenterzy byli w szoku. Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęła skarga napisana przez osobę prywatną - będzie ona analizowana pod kątem podejmowania ewentualnych działań. Co na temat wypowiedzi Tyszkiewicz sądzą znani i lubiani? Maria Czabaszek uważa, że osobiście przeciwna jest wulgaryzmom. Wypowiedź aktorki jednak potrafi usprawiedliwić. "Ludzie są tylko...

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2015: Jurorzy "TzG" pominięci!

  W poniedziałek, 10 listopada, poznaliśmy nominowanych do przyszłorocznych Telekamer "Tele Tygodnia". Niespodzianką jest nieobecność na liście któregokolwiek z jurorów programu "Taniec z Gwiazdami".

 • "Na Wspólnej": Krzysztof Wieszczek zwycięzcą "Tańca z Gwiazdami"!

  .... Każda z finałowych par zatańczyć miała w ostatnim ekranowym występie aż trzy tańce. O tym, w jakim repertuarze zobaczymy finalistów na samym początku piątkowego show, decydowali jurorzy. Iwona(...), na parkiecie zaprezentował się jeszcze Stefano Terrazzino, który zatańczył z dwoma byłymi partnerkami: Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz. Potem czekała na nas już tylko jedna niewiadoma...

 • "Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

  Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

 • Ostatni taniec Alana

  Feel The Love Tonight" Eltona Johna, czyli piosenki z filmu "Król lew". "Pokazaliście tak piękny obraz. Utrzymaliście go w tak spaniałej ramie, że tylko młotek, gwóźdź i na ścianę" - mówił Zbigniew Wodecki. Taniec do cha-chy "I Won't Say" z "Herkulesa" zobaczyliśmy w wykonaniu Steve Allena i Anny Głogowskiej. "Stałeś się gwiazdą specjalnej troski" - wypaliła Iwona Pavlović. "Naprawdę łapiesz...

 • "Taniec z Gwiazdami": Dlaczego nikt nie odpadł?

  To było do przewidzenia... W piątkowy wieczór, 17 kwietnia, nikt nie odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Tym razem pary tańczyły bowiem w innych konfiguracjach. Największy zachwyt jurorów wzbudziła para Tatiana Okupnik - Rafał Maserak, która wytańczyła aż 40 punktów.

 • Koniec tańców dla Medyńskiego

  Nawet w święta gwiazdy nie próżnowały, tylko tańczyły. Tematem muzycznym wielkanocnego odcinka "Tańca z gwiazdami" była muzyka ze znanych komedii, tańce - zróżnicowane, poza finałowym, wspólnie wykonanym swingiem.

 • Agnieszka Kaczorowska o swoim partnerze z "Tańca z gwiazdami"

  - Żeby zatańczyć rumbę, musieliśmy spędzić z Rafałem trochę czasu razem - mówi Agnieszka Kaczorowska. Tancerka odniosła się w ten sposób do medialnych plotek o romansie z Rafałem Maślakiem, czyli swoim partnerem z programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami".

 • Jurorzy się lansują

  ...to Agustin Egurrola poszedł dalej. Ma już nie tylko szkołę tańca, ale i własną grupę taneczną i agencję. Wszystko firmowane nazwiskiem. Z kolei Beata Tyszkiewicz została zaangażowana do dwóch...

 • "Taniec z gwiazdami": Szczere wyznania Michała Koterskiego

  - To zabawa, ale poprzeczkę stawiam wysoko i walczę ze swoimi słabościami. Chcę tańczyć coraz lepiej. Nie dla wygranej, a dla samego siebie - przyznaje Michał Koterski.

Zdjęcia na temat: tylko taniec jurorzy
Wideo na temat: tylko taniec jurorzy
 • Wiosenny spot promocyjny Polsatu

  W spocie prezentującym wiosenną ramówkę telewizji Polsat wystąpili aktorzy z seriali “Hotel 52”,“Szpilki na Giewoncie” i “Pierwsza miłość” i Bronisław Cieślak z serialu “Malanowski i partnerzy”, jurorzy i prowadzący “Tylko muzyka. Must be the music” i “Tylko taniec. Got to Dance”, Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała z “Wydarzeń” oraz Mateusz Borek i Bożydar Iwanow z redakcji sportowej.