• Informacje na temat:

  tymon tymański i anna

Artykuły na temat: tymon tymański i anna
 • Natalia Przybysz z nowym teledyskiem ("Miód")

  Do sieci trafił najnowszy teledysk Natalii Przybysz "Miód", który zwiastuje czwarty album studyjny wokalistki " Prąd". Premiera płyty przewidziana jest na listopad 2014 roku.

 • 111 filmów na Warszawskim Festiwalu Filmowym

  111 produkcji z prawie 60 krajów, m.in. "Serce, serduszko" Jana Jakuba Kolskiego i "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego, znajdzie się w programie 30. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego - poinformował jego szef Stefan Laudyn. Impreza potrwa od 10 do 19 października.

 • Paszport dla Grabaża

  Krzysztof "Grabaż" Grabowski, lider grupy Strachy Na Lachy, został laureatem prestiżowej nagrody Paszport "Polityki".

 • Skalpel z Paszportem

  Wrocławski duet Skalpel został laureatem Paszportów "Polityki" w kategorii "Estrada". Nagrody tygodnika wręczono we wtorek, 10 stycznia, w warszawskim Teatrze Polskim. "Skalpel to europejska ekstraklasa w dziedzinie nowych brzmień" - czytamy w redakcyjnym opisie zwycięzców. Grupa pokonała nominowanych Marię Peszek i Krzysztofa "Grabaża" Grabowskiego, lidera formacji Pidżamy Porno i Strachy Na Lachy.

 • "Nagroda za twórcze poszukiwania, wyznaczanie standardów na krajowej scenie, nową definicję hip hopu i konsekwentny kurs pod prąd " - tak brzmi uzasadnienie werdyktu przyznającego Paszport "Polityki" w kategorii muzyka popularna Fiszowi i Emade.

 • Muzyczne paszporty "Polityki"

  Nominacje w kategorii "Rock, pop, estrada" do "Paszportów", nagród tygodnika "Polityka", pojawiły się jako ostatnie na łamach gazety. Rozstrzygnięcie 12. edycji odbędzie się podczas uroczystej gali, a lista laureatów pojawi się w pierwszym numerze Nowego Roku.

 • Dla kogo muzyczny Paszport?

  Łukasz Rostkowski - L.U.C. - został laureatem Paszportu "Polityki" w kategorii muzyka popularna.

 • To była prawdziwa uczta dla fanów telewizyjnej Jedynki, którzy licznie zgromadzili się przed gmachem Telewizji Publicznej na Woronicza. A powód rzeczywiście był wielki. Odbywał się tam plenerowy koncert "Przeboje Jedynki" w reżyserii Janusza Józefowicza, w którym wystąpiły gwiazdy najpopularniejszych programów TVP1, w tym najnowszy nabytkek stacji - Natasza Urbańska.

 • Woodstock: Kto wystąpi?

  Stylistyczne zróżnicowana - tak będzie wyglądała główna scena podczas tegorocznego Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą (3-4 sierpnia). Na główną gwiazdę darmowej imprezy wyrasta amerykańska grupa Type O Negative, grająca metal z elementami gotyku.

 • Paszport "Polityki": "Prezydent dowiedział się, kim jestem"

  We wtorek (18 stycznia) wieczorem poznaliśmy laureatów prestiżowej nagrody - Paszportu "Polityki". W kategorii muzyka popularna zwyciężył Macio Moretti, multiinstrumentalista związany z grupami Mitch&Mitch, ParisTetris czy Baaba.

Wideo na temat: tymon tymański i anna
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...