• Informacje na temat:

  tyson brad pitt

Artykuły na temat: tyson brad pitt
 • Tyson u Soderbergha?

  Informowaliśmy już o pracach nad remakiem słynnego filmu Lewisa Milestone'a "Oceans's Eleven", nad którym pracuje Steven Soderbergh ("Erin Brockovich", "Traffic"). W rolach głównych wystąpią same gwiazdy - George Clooney, Brad Pitt, Julia Roberts, Matt Damon, Don Cheadle, Alan Arkin i Bernie Mac. Ostatnio pojawiły się pogłoski, że w filmie zobaczymy także słynnego boksera Mike'a Tysona.

 • Być jak Brad Pitt

  Jest utalentowany, przystojny, bogaty, jego narzeczoną i matką jego dzieci jest najpiękniejsza kobieta na świecie, a do tego sam wygląda, jakby czas się dla niego zatrzymał. Czego Brad Pitt mógłby chcieć więcej? Może Oscara? Aż trudno uwierzyć, że 18 grudnia aktor kończy 50 lat!

 • Debiutanci i weterani

  "Synu, jestem gejem", "Chłopcze, jesteś czarodziejem" - niektóre wyznania mogą zmienić całe nasze życie... Tak też było w wypadku bohaterów filmów, które w tym tygodniu debiutują na ekranach polskich kin.

 • Wakacyjne nadrabianie zaległości

  Tylko trzy premiery: meksykański dokument "Nad morzem", nowy film hiszpańskiej reżyserki Isabel Coixet "Mapa dźwięków Tokio" oraz rumuńska produkcja "Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie" - trafią w piątek na ekrany polskich kin. Pierwszy weekend wakacji to więc idealny moment na nadrobienie kinowych zaległości.