• Informacje na temat:

  tyson w warszawie

Artykuły na temat: tyson w warszawie
 • AfryKamera stawia na Senegal

  Znamy już film otwarcia tegorocznej edycji Festiwalu Filmów Afrykańskich AfryKamera 2013. 10 kwietnia w Kinie Luna pokazany zostanie premierowo pełnometrażowy dokument Edwarda Porembnego "Madame Tyson". Muzykę do filmu napisał Pako Sarr.

 • "Bez planu awaryjnego"

  Nasz człowiek po tamtej stronie. Jako nastolatek opuścił z rodzicami Warszawę i został obywatelem amerykańskim. Już za Oceanem nauczył się tego wszystkiego, za co dzisiaj możemy go podziwiać. Nagrywa wirtuozerskie płyty, pisze podręczniki gry na gitarze, udziela lekcji, występuje z największymi. Niedawno nagrał płytę z Robem Halfordem i dziś wspólnie z byłym wokalistą Judas Priest podbija sceny całego świata. Z Mike’iem Chlasciakiem rozmawiał Jarosław Szubrycht.

 • Lubos: polski Mickey Rourke?

  Patrzę na Eryka Lubosa i nie mogę przestać myśleć o Mickey Rourke'u. W konkursie Nowe Filmy Polskie na festiwalu Era Nowe Horyzonty zaprezentowano "Moją krew" Marcina Wrony - opowieść o bokserze, który dowiaduje się, że ma guza mózgu.

Wideo na temat: tyson w warszawie
 • Sen o Warszawie

  "Sen o Warszawie" w reżyserii Krzysztofa Magowskiego, to pierwszy pełnometrażowy film biograficzny o Czesławie Niemenie, piosenkarzu, kompozytorze i multiinstrumentaliście, ikonie polskiej muzyki rozrywkowej. Okazją do jego realizacji stała się 10. rocznica śmierci charyzmatycznego artysty, zmarłego w styczniu 2004 roku. W filmie wykorzystano wiele nieznanych dotąd materiałów archiwalnych, które rzucają nowe światło na życie Niemena. Opowiadają o nim barwnie członkowie jego rodziny,...

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.