• Informacje na temat:

  tyszkiewicz 2012

Artykuły na temat: tyszkiewicz 2012
 • U Tyszkiewicz się nie przelewa

  Beata Tyszkiewicz (74 l.) szuka pracy w telewizji. Potrzebuje pieniędzy!

 • Rodzinny klan Opania: Ojciec, syn i wnuk

  Ojciec, syn i wnuk. Wszystkich trzech łączy nie tylko nazwisko Opania, lecz także niekwestionowany talent. Nestor rodu, Marian, jest wybitnym artystą. Jego syn Bartosz także ma wyrobione nazwisko. Najmłodszy z całej trójki, Filip, dwa lata temu skończył szkołę aktorską. Mało kto wie jednak, że tak naprawdę wszystko zaczęło się dużo wcześniej...

 • Amerykanie proponują Natalii Siwiec rolę w filmach porno! Co ona na to?

  Nie ma się co oszukiwać, że celebrytka zdobyła popularność dzięki swoim silikonowym piersiom i napompowanym ustom. Mistrzostwa Euro 2012 były najlepszą okazję, aby pokazać swoje walory przed całym(...)" - oznajmia w tabloidzie. Do dyskusji włączyła się także Beata Tyszkiewicz, która broni jej decyzji! "Wszystko zależy od tego, kto jakie ma ambicje. Natalia ma prawo wyboru. Niestety...

 • "Aktorki": Portrety niezwykłe

  Beata Tyszkiewicz, Anna Polony, Stanisława Celińska, Anna Dymna, Ewa Dałkowska, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Zofia Kucówna, Ewa Wiśniewska - to tylko niektóre legendy polskiego kina, teatru i estrady, które są bohaterkami książki Łukasza Maciejewskiego "Aktorki". To pozycja obowiązkowa dla każdego, nie tylko dla kinomana.

 • Kultowe seriale: 85. urodziny Stanisława Mikulskiego!

  ...z dystansem. W tamtych czasach najważniejszym miejscem pracy aktora był teatr. Jedynie Beata Tyszkiewicz, z którą zresztą Stanisław Mikulski spotkał się w "Stawce" (odc. "Zdrada"), była zawodową(...), pojawiające się w wielu odcinkach tych produkcji. A w prasie co jakiś czas pojawiają się spekulacje na temat kontynuacji "Stawki większej niż życie". Niestety, na spekulacjach się nie kończy. W 2012

 • Kobiety Kina 2012

  Dwanaście kobiet - legend polskiego kina - wzięło udział w projekcie charytatywnym Kobiety Kina 2012. Dochód w całości przeznaczony będzie na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?".

 • Jerzy Stuhr laureatem Złotego Berła

  Aktor, reżyser, pedagog Jerzy Stuhr otrzyma Złote Berło - nagrodę Fundacji Kultury Polskiej. Uroczystość wręczenia statuetki odbędzie się 12 listopada w Warszawie.

 • Odyseja Nergala, czyli mieć i być

  Kiedy tuż przed świętami między skarpetkami męskimi w pasy a garnkami stalowymi na wagę zobaczyłem w dyskoncie z owadem w szyldzie biografię Nergala, coś we mnie pękło.

 • Talk-show Kwaśniewskich w TVN Style

  Wśród nowości w jesiennej ramówce TVN Style znalazł się m.in. program prowadzony przez Jolantę i Aleksandrę Kwaśniewską.

 • "Rzeczy wielkie rodzą się w bólach"

  Wydany w 2007 roku album "Hellspawn" spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem metalowej braci, zaostrzając apetyt na więcej, dając jednocześnie wyraźny sygnał, że łódzki zespół Pandemonium, dziś już weteran polskiego black i death metalu, nie ma zamiaru spocząć na katafalku.