• Informacje na temat:

  tytuł autorskiego

Artykuły na temat: tytuł autorskiego
 • Magdalena Michalak powalczy o tytuł Miss Intercontinental

  Polską reprezentantką w międzynarodowym konkursie piękności Miss Intercontinental 2014 będzie Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2014 Magdalena Michalak (21 l.).

 • T-Mobile Nowe Horyzonty: Różne obszary kina autorskiego

  Około 350 filmów twórców z 50 krajów zostanie pokazanych na 15. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym T-Mobile Nowe Horyzonty, który odbędzie się w dniach 23 lipca - 2 sierpnia we Wrocławiu.

 • "Na Wspólnej": Anna Kerth ma przed sobą intensywny rok

  ...stycznia gram spektakl w Hugonówce razem z Wojtkiem Błachem. Za chwilę wchodzę także na plan filmowy, więc jest to dla mnie dość intensywny czas - mówi Anna Kerth. Spektakl nosi tytuł "Nigdy nie...

 • Mela Koteluk "Migracje": Nowa płyta w listopadzie

  "Migracje" to tytuł nowej płyty Meli Koteluk, która ukaże się 17 listopada. Tym razem wokalistka zabiera słuchaczy do świata pełnego kontrastów - realizm słowny łączy się tu z abstrakcją, minimalizm z przestrzennym muzycznie bogactwem.

 • "Pierwsza miłość": Łukasz Płoszajski "Hakerem Umysłu"

  ...pomysł na taką nazwę? - Bardzo dobrze odebrałaś mój tytuł. Chcę tym programem pokazać, do czego zdolny jest nasz umysł. Co nami kieruje. W co jesteśmy w stanie uwierzyć. Czego się boimy. Jacy...

 • Jolanta Fajkowska z programem w Polsat News 2

  Jolanta Fajkowska dołączyła do zespołu prowadzących kanału publicystycznego Polsat News 2. Co sobotę, o godz. 13, zobaczymy jej autorski magazyn, w którym przedstawi wydarzenia i problemy społeczne, polityczne oraz obyczajowe widziane oczami kobiet w programie "Fajka pokoju".

 • Ilona Felicjańska "przyszła na podpisywanie 'Ćwiartki', bo myślała, że dają alkohol"!

  Dziennikarka TVN Style napisała kolejną książkę oczywiście o celebrytach. Dzieło Korwin nosi tytuł "Ćwiartka raz" i właśnie trafiło na sklepowe półki, a autorka robi co może, aby je sprzedać(...). Internauci zarzucali dziennikarce hipokryzję, a obecność Ilony tłumaczyli tym, że celebrytka źle zrozumiała tytuł książki! Dziennikarka w swoim felietonie postanowiła odnieść się do całego "zamieszania...

 • Kto zostanie MasterChefem?

  Po kilkunastu tygodniach rywalizacji pod okiem surowych jurorów poznamy trzeciego kucharza, który zasłużył na tytuł polskiego MasterChefa!

 • James Franco w nowym projekcie “Making a scene"

  James Franco postanowił zmierzyć się z kolejnym alternatywnym zadaniem i dołączył do projektu grupy AOL "Making a scene". Grupa ta, w trakcie trwania czterech odcinków programu, chce stworzyć kilka filmowych kombinacji, które będą albo połączeniem dwóch różnych produkcji albo autorskim filmem przerobionym na inny gatunek. Propozycje tytułów, w postaci scen z filmów można było przesyłać Jamesowi...

 • Script Fiesta: Festiwal dla scenarzystów

  W Warszawie trwa festiwal dla scenarzystów Script Fiesta. W ciągu 5 dni uczestnicy wezmą udział w 45 godzinach wykładów, warsztatów, paneli, dyskusji i spotkań autorskich. Gośćmi tegorocznego festiwalu będą między innymi: John Vorhaus - twórca kultowego sitcomu "Świat według Bundych" oraz nagrodzony Orłem za scenariusz "Bogów" Krzysztof Rak.