• Informacje na temat:

  tytuł gwiazdy

Artykuły na temat: tytuł gwiazdy
 • ​"Pierwsza miłość": Aneta Zając powalczy o tytuł Top Chefa!

  To już pewne! W kolejnej odsłonie programu Telewizji Polsat "Top Chef" do walki o miano najlepszego szefa kuchni w Polsce staną same gwiazdy. Wiadomo już, że jedną z uczestniczek show będzie Aneta(...) i inspirować - napisała. W programie "Top Chef - Gwiazdy" Aneta Zając rywalizować będzie o zwycięstwo m.in. z popularną piosenkarką i autorką książki kulinarnej "IQuchnia czyli jak inteligentnie jeść...

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • "Na dobre i na złe": Gwiazdy seriali uhonorowane za... dobroczynność

  Katarzyna Bujakiewicz i Mateusz Damięcki, czyli siostra Marta Kozioł i doktor Krzysztof Radwan z "Na dobre i na złe", oraz Katarzyna Żak, czyli Kazimiera Solejukowa z "Rancza", znaleźli się w gronie tegorocznych laureatów plebiscytu "Gwiazdy Dobroczynności".

 • (Hed)p.e, Grubson oraz Big Day to kolejne gwiazdy Przystanku Woodstock

  W środę (25 lutego) wieczorem ujawniono kolejne gwiazdy tegorocznego Przystanku Woostock. Na festiwalowej Dużej Scenie zagra kalifornijski zespół (Hed)p.e, a na Małej Scenie wystąpią: Grubson i Big Day.

 • "M jak miłość": Julia Wróblewska marzyła o udziale w „Tańcu z gwiazdami”

  ..., choć dwa razy walczył o zwycięstwo w finale programu. Julia Wróblewska walczyć będzie o tytuł najlepiej tańczącej gwiazdy m.in. z Dorotą Chotecką, Elżbietą Romanowską, Joanną Opozdą i Anną...

 • "Taniec z gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska jest piękną trenerką

  Rafał Maślak, który w tym roku zdobył tytuł Mister Polski, jest jednym z uczestników programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W najbliższym odcinku, który telewizja Polsat pokaże w piątek, 19 września, ze swoją partnerką Agnieszką Kaczorowską przystojny strażak zatańczy sambę. Póki co treningi idą ciężko...

 • "Na krawędzi": Jesień z gwiazdami Polsatu

  Koniec lata to dla telewizji Polsat pierwszy dzwonek nowej, jesiennej ramówki. I tym razem ogrody warszawskiej Vilii Foksal rozświetliły gwiazdy spod znaku Słońca. Gospodarzami wieczoru byli Anna Głogowska oraz Krzysztof Ibisz.

 • Michał Malitowski wygrał International Championship

  Michał Malitowski - zawodowy tancerz i juror telewizyjnego hitu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - wraz ze swoją partnerką Joanną Leunis po raz dziewiąty wygrał prestiżowy turniej tańca International Championship rozgrywany w londyńskim Royal Albert Hall.

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ...drugorzędnego studia Educational Pictures. Obsadził ją w serii zatytułowanej "The Baby Burlesques". Mała artystka naśladowała w nich takie gwiazdy jak np. Marlena Dietrich. Następnie wystąpiła(...) sytuacją. Aktorka nie skomentowała sprawy osobiście. Menadżerka gwiazdy zapewniła, że reprezentowana przez nią Anna Przybylska zastrzegła sobie prawo do podjęcia kroków prawnych. Dzisiaj już wiemy...

 • MTV EMA 2014: Znamy pierwsze gwiazdy

  9 listopada w Glasgow zostaną rozdane nagrody MTV EMA. Poznaliśmy pierwsze gwiazdy, które wystąpią na tej imprezie.

Zdjęcia na temat: tytuł gwiazdy
 • Edyta Górniak
 • Mariah Carey
Wideo na temat: tytuł gwiazdy
 • Miss niesłyszących trenuje do kolejnego odcinka "Tańca z gwiazdami"!

  26-letnia Iwona Cichosz w sierpniu 2016 roku zdobyła tytuł Miss Świata Osób Niesłyszących. Teraz z powodzeniem występuje w "Tańcu z gwiazdami"! Zobaczcie, jak radzi sobie na treningu przed kolejnym odcinkiem. Wraz ze Stefano zatańczą do muzyki z "Archiwum X"!

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Agnieszka Kaczorowska: w „Tańcu z Gwiazdami” bylibyśmy z Rafałem Maślakiem ładną parą

  Agnieszka Kaczorowska znana widzom z roli Bożenki w serialu „Klan” jest typowana jako tancerka w jesiennej edycji „Tańca z gwiazdami”. Aktorka wciąż nie potwierdza tych informacji, ale uważa, że z Rafałem Maślakiem, zdobywcą tytułu Mister Polski, stanowiliby ładny i dobrany duet.

 • Z miłości do gwiazd

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane...

Dyskusje na temat: tytuł gwiazdy
 • Re: Gwiazdy nad rozlewiskiem

  Co to za durny tytuł?! Poprzedni nie miał ulubionych prezenterek?

 • Re: Jak wyrosły dziecięce gwiazdy "Klanu"?

  tytuł: Jak wyrosły dziecięce gwiazdy "Klanu"? - a tu cztery osoby na siedem grają w Klanie od niedawna, to jak mogły w nim wyrosnąć??

 • Re: Katherine Heigl: Powrót skruszonej gwiazdy

  "...teraz powraca z wielkim HUKIEM!" - łał, no interia, to się nazywa WYBUCHOWY tytuł... buhahaha...!

 • Re: Katherine Heigl: Powrót skruszonej gwiazdy

  jak można wrócić z wielkim hukiem???? jak do tej pory wydawało mi się, że z wielkim hukiem to się wylatuje... kto napisał ten tytuł na pierwszej stronie?!!!!

 • Re: "Klan": Bożenka i Ola rozbiorą się do zdjęć?

  Czytam sobie tytuł "Gwiazdy „Klanu” w rozbieranej sesji! Zobacz, jak wypadły" więc klikam by zobaczyć te zdjęcia a tu co jedna wielka lipa nie ma żadnych ciekawych zdjęć. Już po raz kolejny zostałem tu OSZUKANY!!!

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Meryem Uzerli - sukces w cieniu dramatu

  Matoły wszystkiego się łapią aby tylko złowić czytelnika - tytuł na pierwszej stronie ""Życie gwiazdy legło w gruzach. Śmierć odebrała jej .................""" A gdzie w tym artykule mowa o tym co jej odebrała śmierć?????????

 • Re: Zmarła Diana Douglas

  Ale tytuł wymyśliliście - nieuczciwa wieloznaczność. Jestem pewna, że większość Internautów widząc zdjęcie Diany Douglas z synem Michaelem Douglasem wchodząc tu myśli, że chodzi o tego ostatniego. Wszak stoczył ciężką walkę z nowotworem i - w przeciwieństwie do swej matki - ma status międzynarodowej gwiazdy. O istnieniu Diany większość dowie się z tego oto artykułu.

 • Re: Turecka ofensywa w TV!

  Kolejny serial powinien traktować o życiu nijakiego Bergmana Barucha, gwiazdy Gazety Wyborczej, wymyślonego przez dziennikarzynę tej Gazety szmatławej, nijakiego Rafała Betlejewskiego, który udowadnia, że AK była pełna faszystów, że wymordowała więcej Żydów niż Niemców, że to właśnie Niemcy bronili Żydów przed Polakami w czasie II Wojny Światowej. Tytuł proponuję "Wspaniałe lata 40".

 • Re: "Zbuntowany anioł": Wszystkie byłyśmy Milargos

  Rozśmieszył nie tytuł tego artykuliku ! Największe i prawie jedyne osiągnięcie ery emancypacji i feminizmu to śmiałość z jaką współczesne kobiety się obnażają. Pokazują swe nagie ciała, z mniejszymi(...) !, kuszące okrągłości gwiazdy ! kochamy ten biuścik !, itp. Jednakże podpisy są umieszczane pod realnymi zdjęciami gwiazdeczek, celebrytek i najrozmaitszych amatorek pragnących stać się tym uprzednio

 • Re: Gwiazdy radzą pracującym mamom...

  to myślałem że będzie jakaś astrologia a tutaj (...)