• Informacje na temat:

  tytuł ikony

Artykuły na temat: tytuł ikony
 • Socha: Nie jestem ikoną

  Małgorzata Socha od dzieciństwa marzyła o tym, że będzie aktorką. Jednak jak przyznaje, tytuł ikony stylu to już dla niej pewne obciążenie. "Jestem za młoda, żeby być ikoną" - mówi.

 • "Gwiezdne wojny 7": Znamy tytuł!

  Poznaliśmy tytuł nowych "Gwiezdnych wojen". Obraz JJ Abramsa, trafi na ekrany 18 grudnia 2015 jako "Star Wars: Episode VII - The Force Awakens ".

 • Nazwał buty imieniem aktorki

  Po raz kolejny potwierdzono pozycję Blake Lively, gwiazdy serialu "Plotkara", jako ikony stylu. Imieniem młodej amerykańskiej aktorki nazwał model swoich butów sam Christian Louboutin.

 • Haker, celebryta, matematyk

  Komedia "Wkręceni 2", biograficzna "Gra tajemnic", thriller "Haker", dramat "Coś musi się stać", animacja "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" oraz familijna "Misja: Gwiazda" to sześć tytułów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 16 stycznia.

 • Meghan Markle "Ikoną stylu"? Właśnie dostała nominację do prestiżowej nagrody!

  ...do tytułu "Ikony stylu" w konkursie Teen Choice Awards. Oprócz niej wyróżnić postanowiono także Blake Lively czy Harry Styles.  Głosowanie już ruszyło, a jego wyniki ogłoszone zostaną 12 sierpnia...

 • KFF: Znamy program konkursu DocFilmMusic

  Po wynikach selekcji do konkursu krótkometrażowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, przyszedł czas na najmłodszy, odbywający się po raz trzeci konkurs muzyczny. DocFilmMusic będzie mieć tradycyjnie także swoją warszawską odsłonę, filmy konkursowe zostaną pokazane w Kinie Rejs.

 • "Nie jestem ikoną stylu"

  Wraz z największą rolą życia aktorki w kultowym dla wielu pokoleń kobiet "Seksie w wielkim mieście", przylgnął do niej tytuł ikony stylu. Sama Parker twierdzi, że nie ma on nic wspólnego z rzeczywistością. - Ikona stylu, to nie moja tożsamość. Jestem wdzięczna słysząc tak miłe opinie, ale sama widzę siebie inaczej. Myślę, że to zdrowe podejście - powiedziała. To jej serialowa postać, Carrie...

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • "Druga szansa": To Dorota Williams ubiera gwiazdy serialu!

  ...tytułów: "Kasię i Tomka",  "Nianię", "Camera cafe". Tym razem to ona zaproponowała mi pracę na planie "Drugiej szansy". Po przeczytaniu scenariusza, od razu wiedziałam, że jest on bardzo(...) ze światem fashion. Projektanci współpracują przecież z gwiazdami. Jedni i drudzy wzajemnie się inspirują. Twórcy mody mają swoje muzy, ikony w świecie kina, celebrytów, ale nie tylko. Pomyślałam...

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.