• Informacje na temat:

  tytuł kiczu

Artykuły na temat: tytuł kiczu
 • Tego jeszcze nie było

  Producenci serialowi odchodzą powoli od taniego kiczu. Jesienią zobaczymy serial, którego w Polsce jeszcze nie było.

 • "November Man" : Agent numer jeden

  W filmie Rogera Donaldsona Pierce Brosnan gra najlepszego agenta CIA w historii. Nie jest już Jamesem Bondem, ale ma być kimś, na kim Bond się zawsze wzorował.

 • Recenzja The Waterboys "Modern Blues". Nie taki modern, jak go malują

  Jak odświeżyć formułę? Wziąć przykład z młodszych kolegów, po trzydziestu latach spakować walizki i wyjechać do Nashville. Tylko, cholera, z tyłu głowy kołacze się pytanie: po co?

 • Syn Stinga chce zmienić wizerunek Eurowizji

  Konkurs Piosenki Eurowizji od lat uchodzi za festiwal kiczu i tandety. Wyzwanie zmiany tego wizerunku chce podjąć Joe Sumner, syn Stinga.

 • Costello: Człowiek z kulą w głowie

  "Zemsta" - najnowszy film azjatyckiego mistrza kina akcji Johnny'ego To z główną rolą Johnny'ego Hallydaya - to mistrzostwo filmowego kiczu. I arcydzieło ekranowej autoparodii.

 • "Zagrać porządnego rock'n'rolla!"

  większe, że na imprezie, przez wielu uważanej za szczyt kiczu, hardrockowa grupa Lordi zajęła pierwsze miejsce! Zwycięski utwór "Hard Rock Hallelujah" w stolicy Grecji uzyskał rekordową ilość 292 punktów. Dwa dni po finale Eurowizji, 22 maja 2006 roku, do sklepów trafiła trzecia regularna płyta Finów, zatytułowana "The Arockalypse". Lepszej promocji zespół chyba nie mógł sobie wymarzyć. Tematem rozmowy

 • Pięć Smaków: Silna reprezentacja Japonii

  W Japonii powstało w ubiegłym roku prawie 600 filmów. Festiwali Filmowy Pięć Smaków do programu 8. edycji wybrał najciekawsze z nich. Zaprezentowane zostaną m.in.: najnowsze dzieło Shiona Siono - przebój festiwali w Toronto i Wenecji, oraz niezwykły remake klasycznego westernu Clinta Eastwooda "Bez przebaczenia".

 • Recenzja Judas Priest "Redeemer Of Souls": Będzie wam odpuszczone

  Po rozbuchanej do granic przyzwoitości, dwupłytowej i raczej chłodno przyjętej heavy operze "Nostradamus" sprzed sześciu lat, przejściu na emeryturę gitarzysty K.K. Downinga i trwającej blisko rok, (nie do końca) pożegnalnej trasie, przyszłość Judas Priest nie wyglądała zbyt optymistycznie. Czy "Redeemer Of Souls" zdołał zahamować zmierzch samozwańczych "Bogów Metalu"?

 • Wojewódzki i Rock - ich muzyczni goście

  Anja Orthodox z zespołu Closterkeller oraz Izabella Skrybant ze słynnego Tercetu Egzotycznego, będą gośćmi Kuby Wojewódzkiego w jego najbliższym programie, w niedzielę, 14 grudnia. Natomiast w "Popliście", nadawanej tego dnia o 9.30, pojawi się młoda grupa Ptaszyska rodem z Częstochowy.

 • Bezczelnie przebojowi

  Lacuna Coil "Dark Adrenaline", EMI Music Poland

Wideo na temat: tytuł kiczu
 • Obywatel roku

  Norwegia, kraj porządnych ludzi. A najbardziej porządnym z porządnych jest Nils. W uznaniu ciężkiej pracy na rzecz społeczności oraz przepustowości lokalnych dróg zdobył właśnie tytuł Obywatela Roku. Radość Nilsa nie trwa jednak długo. Jego syn staje się przypadkową ofiarą w porachunkach przestępczego półświatka. Nils decyduje się na własne, amatorskie śledztwo. Porządek musi być. Jego niekonwencjonalne metody niezamierzenie wywołują wojnę wśród konkurujących gangów. Nawet w kraju tak...

 • Hello! How are you?

  "Hello! How are you?" (tytuł oryginalny "Buna! Ce faci?") Gabriel i Gabriela są szczęśliwym małżeństwem z dwudziestoletnim stażem. Nie czują już jednak do siebie pożądania seksualnego. Czy życie nie ma im nic więcej do zaoferowania? Po spędzeniu kilku nocy na internetowym czacie, oboje zakochują się w kimś nieznajomym - nie wiedząc, że tak naprawdę odnaleźli siebie nawzajem. Pasja i podniecenie nieznanym łączy się z poczuciem winy wynikającym z okłamywania partnera życiowego. Nie mniej...

 • Trzy królestwa

  Ekranizacja jednej z najsłynniejszych powieści literatury chińskiej (angielski tytuł "Romance of the Three Kingdoms"), cieszącej się niezwykłą popularnością w całej Azji. Na jej podstawie stworzono dziesiątki gier komputerowych i komiksów. Władca potężnego państwa chce zjednoczenia skłóconego kraju. Decyduje się wydać wojnę dwóm mniejszym królestwom. Ze swojej legendarnej milionowej armii wysyła specjalne oddziały doborowych żołnierzy. Zaatakowane państwa postanawiają zawrzeć sojusz...