• Informacje na temat:

  tytuł nosi

Artykuły na temat: tytuł nosi
Zdjęcia na temat: tytuł nosi
Wideo na temat: tytuł nosi
 • Dlaczego Agnieszka Chylińska ma zły dzień?

  Agnieszka Chylińska wydała nową płytę "Pink Punk". Singiel promujący album nosi tytuł "Mam zły dzień". - Ta płyta jest takim trochę przewrotnym opisem mnie - zdradziła wokalistka. - Niby mam te wszystkie tatuaże, jestem taka straszna, ale gdzieś tam w środku jest bardzo wrażliwa dziewczyna - dodała. Jaka jest prywatnie? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Fiolka o swoim obecnym życiu: Jeżdżę po świecie i sprzątam

  14 lat temu piosenkę "Głośny śmiech" Fiolki Najdenowicz grały wszystkie rozgłośnie radiowe. Dziś artystka wraca, ale tym razem nie z nową muzyką, a książką. Jej autobiografia nosi tytuł "Głośny śmiech". Co się działo z wokalistką przez te lata? - posłuchajcie rozmowy... (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka: Przez ten rok udowodnię, że wygrała słuszna osoba

  Wiem, że dobrze wykorzystam ten rok – deklaruje Ewa Mielnicka. Mimo że koronę najpiękniejszej Polki nosi dopiero od niecałych dwóch tygodni, już podjęła obowiązki związane z tytułem Miss Polski. Zaangażowała się w kilka akcji charytatywnych, chce bowiem wnieść uśmiech w życie innych ludzi. – Korona na razie przynosi mi wiele uśmiechu i mnóstwo dobrych rzeczy, oby tylko tak było przez cały rok

Dyskusje na temat: tytuł nosi
 • Re: "Czarnobyl": Najlepszy serial 2019 roku?

  Sam(a) czytaj ze zrozumieniem . Taki tytuł nosi zapowiedź artykułu na głównej stronie.

 • Re: "Ranczo": Z poczwarki w motyla

  A wiesz dlaczego ten serial nosi tytuł ,,Ranczo"?

 • Re: "Policjanci z Miami": Szaleństwa Dona Johnsona

  No, a film nosi tytuł "kronika wypadkow miłosnych". Widzialem gdy miałem jakie 15,16 lat. A to o francji to skad wiesz?

 • Re: ​"Klan": Jacek Kurski znów zmienił ramówkę i daty premier niektórych seriali!

  Kurski zarządza najważniejszym serialem TVP i jej odnóż , pod rygorem nakazu jego pana , J.Kaczyńskiego , który nosi jakże znamienny tytuł : .. .. " KC PiS - Nowogrodzka " .. !!

 • Re: "Diagnoza": Maciej Stuhr gra w serialu, by zrobić przyjemność... żonie

  Jeżeli chodzi o mnie, to najlepszym prezentem od Stuhra byłoby zagranie wkładu do kotła w nigeryjskim serialu-komedii, opowiadającym o zabawnych perypetiach ludożerców. Serial, ktorego premierę przewidziano na początek maja przyszłego roku, nosi roboczy tytuł: "Starczysz zaledwie na jeden posiłek dla naszej wsi"

 • Re: "Szóstka": Trzy pary, trzy dramaty

  ...10:0 dla Gwardii. A oto streszczenie poprzednich odcinków. Porucznik MO - Edward Miszczak sprawuje społecznie dyskretną opiekę nad gromadką nazistów, sprowadzając ich na leśną drogę. Dzięki trafnym poradom, zyskuje u miłośników wafelków przydomek Wujek Dobra Rada. Oto nowy orzech dla porucznika - Bertold używa brzydkich wyrazów. Kolejny odcinek nosi tytuł "Heilująca noga Bertolda Kittela".

 • Re: "M jak miłość": Czy kolejna gwiazda odejdzie z serialu?

  eMka, nie Emka, ponieważ serial nosi tytuł eM jak miłość, nie Em jak miłość (tu literka M jest najważniejsza, nie E) :D to tak jakby napisać EsEmEs (gdzie wyszłoby EEE), poprawnie jest eSeMeS (SMS)

 • Re: "Anna German": Polityczna propaganda czy wspaniałe dzieła?

  I jeszcze świetny serial z okresu tuż po II wojnie, poświęcony pracy kapitana radzieckiej milicji, świeżo zdemobilizowanego żołnierza. Widać, że tuż po wojnie w ZSRR nie żyło się lekko. Szalała przestępczość. Serial nosi tytuł "Marina Rozsa", od nazwy dzielnicy Moskwy. Rewelacyjnie gra znany u nas z roli Bohuna, Aleksander Dpmogarow. Rosjanie robią bardzo ciekawe filmy, które mają jednak jakąś

 • Re: "M jak miłość": Bolesne wyznania

  "M jak miłość" dlaczego ten serial nosi taki tytuł ????? Ten serial powinien nazywać się "D jak dramaty" albo "T jak tragedie" lub "Z jak zdrady" - przecież to jeden koszmar w tym serialu same nieszczęścia , niepowodzenia . Wszystkim dzieciom u Mostowiaków nie układa się w życiu -NO SAME TRAGEDIE. Nawet Robert okazał się podły dla Marysi. Trochę przesadzają w tym serialu - tak go zagmatwali

 • Nowa produkcja Dwójki nosi tytuł...

  Despero to polski Ray Lyotta