• Informacje na temat:

  tytuł płyty

Artykuły na temat: tytuł płyty
 • Grażyna Szapołowska otrzymała wsparcie od rodziny!

  W produkcję płyty Grażyny Szapołowskiej (63 l.) mocno zaangażowali się jej najbliżsi!

 • Zespół Muse ujawnia tytuł nowej płyty

  "Drones" - taki tytuł otrzymał siódmy studyjny album brytyjskiej grupy Muse.

 • "Komisja morderstw": Paweł Małaszyński powraca na ekran

  Od czasu zakończenia swojej przygody z „Lekarzami” aktor skupił się na nagraniu nowej płyty i pracy w teatrze. Tylko nam Paweł Małaszyński zdradza, dlaczego tak długo czekał, by przyjąć rolę w kolejnym serialu.

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • "Przyjaciółki": Joanna Liszowska zagra Magdę Gessler?

  Joanna Liszowska nie może narzekać na zawodową nudę. Aktorka jest w trakcie nagrywania płyty, ma wystąpić w nowym sezonie programu "Twoja twarz brzmi znajomo", jest także twarzą polsatowskiego serialu "Przyjaciółki". To nie koniec wyzwań.

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • Ewa Sonnet i nekrofilia

  Nasza "piosenkarka" widnieje na okładce płyty, której tytuł brzmi w przekładzie: "Moja siostra nie żyje i pie...ę jej zwłoki każdego dnia".

 • Tede "Martwe ziomki": Teledysk i zapowiedź nowej płyty

  "Martwe ziomki" to pierwszy singel zapowiadający najnowszą płytę Tedego "Vanillah.Ajs" (pierwotnie "Vanilla Ice")

 • Markowska będzie mieć syna

  Patrycja Markowska (28 l.) na pytanie o płeć swojego dziecka, które na świat ma przyjść 10 stycznia odpowiada odsyłając do swojej najnowszej płyty: "Posłuchajcie mojej płyty, to się dowiecie" - mówi.

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

Wideo na temat: tytuł płyty
 • We wrześniu premiera płyty Kasi Stankiewicz

  . Wokalistka przygotowała jednak prawdziwą niespodziankę: „Lucy and the Loop” to nie tylko tytuł albumu, lecz także projekt, przy którym z Kasią Stankiewicz współpracowali artyści z całego świata: rzeźbiarze, muzycy, fotograficy i malarze. Płyty nie promuje singiel. Każda z dziesięciu piosenek jest niezależna, ale razem tworzą jedną kompletną opowieść, której bohaterką jest tytułowa Lucy.

 • Masz talent!

  "Masz talent!" w komediowym tonie pokazuje, że czasem spełnić się mogą nawet najbardziej nierealne marzenia. Oto niezbyt zaradny Paul Potts, w dzieciństwie walczący z licznymi przeciwnościami losu, jako dorosły wielbiciel opery, obdarzony wyjątkowym głosem, bierze udział w brytyjskiej edycji programu "Mam talent!" (Britain's Got Talent), budząc absolutną sensację i wzruszając miliony ludzi na całym świecie. Nagranie z przesłuchania do programu obejrzało ponad 25 milionów internautów, a był to...

 • Katarzyna Groniec: Od kiedy zostałam matką, nie ma mowy o wolności

  Zdaniem Katarzyny Groniec, macierzyństwo, a co za tym idzie – odpowiedzialność za drugiego człowieka i zależność od niego w znacznym stopniu - ograniczają wolność i swobodę działania. Artystka przyznaje, że sama również czuje, jakby była w mentalnym więzieniu, z którego nie ma wyjścia. Dlatego tytuł jej najnowszej płyty „Zoo z piosenkami Agnieszki Osieckiej” nie jest przypadkowy

 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

Dyskusje na temat: tytuł płyty
 • Re: "Komisja morderstw": Paweł Małaszyński powraca na ekran

  w Polsce. Stany już się nie mogą doczekać, Szwecja i Anglia również, a ostatnio zgłasza się Australia-dawno przez macierzysty teatr Pawła nie odwiedzana. W między czasie wydaje płyty i koncertuje. I tak od lat. Żadna nowość. Idiotyczny tytuł, jak zwykle u pismaków, a do tego niekorzystne zdjęcie i mamy typowy hejt, czy jak się to bagno nazywa. A facet zasługuje na pozytywne komentarze, nie bagienne

 • Re: Pierwsza miłość

  proszę podajcie tytuł tej pierwszej piosenki z płyty od Szymona dla Marysi