• Informacje na temat:

  tytuł przeboju

Artykuły na temat: tytuł przeboju
 • "Baron24": Norbi z wizytą na stacji Baronów!

  Do długiej listy niecodziennych gości i zarazem klientów stacji należącej do rodziny Mirka Barona (Tomasz Karolak) dołączy wokalista Norbi, którego wszyscy znają za sprawą przeboju “Kobiety są gorące". Poznaj szczegóły!

 • 10 utworów, które znasz, ale być może nie wiesz, o czym są

  Czy utwór o stalkingu może stać się obowiązkową pozycją każdego wesela? Oczywiście! Wystarczy źle zinterpretować tytuł i tekst przeboju. Oto dziesięć niezwykle popularnych utworów, które mają nieco inne znaczenie niż sądzicie.

 • ​"Wilkowyjce" dały czadu!

  Nad Jeziorem Wielkim w Skępem tłumy wielbicieli serialu "Ranczo"! Na estradzie 12 zespołów walczy o tytuł najlepszego wykonawcy piosenki ranczerskiej.

 • Czarno-Czarni: "Nogi" wracają!

  "Najlepsze piosenki" to tytuł albumu podsumowującego działalność grupy Czarno-Czarni w latach 1998-2014. Na płycie znalazły się najważniejsze przeboje zespołu, który zasłynął szczególnie jednym z nich.

 • Natalia Kukulska i jej mąż świętują! Szykują się niespodzianki!

  Tatusia cycuś - tak Natalię Kukulską nazywali przyjaciele jej sławnego taty, Jarosława. We wrześniu minęło osiem lat, odkąd odszedł kompozytor przeboju "Tyle słońca w całym mieście" , a Natalia wciąż(...) planuje koncerty "Życia mała garść" (to tytuł kompozycji Jarosława Kukulskiego wykonywany przez Krzysztofa Krawczyka) z największymi przebojami taty.  Koncert pod takim tytułem wywołał entuzjazm...

 • Jak uciszyć płaczące niemowlę? Włączyć Taylor Swift!

  Wideo pod tytułem "Taylor Swift wszystko załatwi" podbija internet. Główną bohaterką klipu jest 6-miesięczna Rosie.

 • Kukulska nie chce muzeum Anny Jantar? Fani zmarłej tragicznie gwiazdy wciąż czekają na zgodę córki!

  Tytuł jej pierwszego przeboju, nagranego jeszcze w dzieciństwie, brzmiał „Co powie tata?”. Fani mamy Natalii Kukulskiej (41), sławnej piosenkarki Anny Jantar (†30), którzy wciąż mają nowe pomyły na jej upamiętnienie, zadają sobie teraz pytanie: „Co powie Natalia?”. Bo bez jej zgody każda inicjatywa fanów zmarłej tragicznie w marcu 1980 r. artystki pozostaje tylko życzeniem... Natalia Kukulska nie...

 • New Order "Blue Monday": Dyskotekowy przebój, który nie jest o depresji

  Blue Monday to potocznie nazwa najbardziej depresyjnego dnia, który przypada zawsze na ostatni poniedziałek w pełnym tygodniu stycznia. W 2015 roku wyliczono, że jest to 19 stycznia. Z "Niebieskim Poniedziałkiem" wielu ludziom luźno kojarzy się utwór "Blue Monday" New Order, jednak te powiązania są mocno nietrafione.

 • Seweryn Krajewski: Żona namówiła go do powrotu!

  ...przeboju Czerwonych Gitar – „Historii jednej znajomości” Klenczona i Kosseli, zupełnie świadome, jako że Krajewski jest autorem zarówno muzyki, jak i tekstu.  Dotąd najczęściej korzystał z cudzych(...) nośniku CD, który wkrótce zniknie z obrotu. Jej roboczy tytuł brzmi „Dalszy ciąg wydarzeń”. W rozmowie z Onetem Seweryn Krajewski powiedział jednak coś jeszcze: "To żona uświadomiła mi, że minęło już...

 • Recenzja Moonspell "Extinct": W pogoni za przebojem

  Wbrew tytułowi, twórczym zasobom Moonspell daleko do wygaśnięcia. Na "Extinct" Portugalczycy wykorzystują je subtelniej niż na kilku poprzednich albumach. Pozostaje pytanie, czy ponowny kurs na gotycką przebojowość sprosta wymaganiom tych, którym ta flagowa jednostka iberyjskiego metalu kojarzy się z czymś zupełnie odmiennym.

Zdjęcia na temat: tytuł przeboju
Wideo na temat: tytuł przeboju
 • Piosenka Shakiry to plagiat!

  Shakira ma kłopoty - artystka śpiewać potrafi, ale być może głos nie zawsze idzie w parze z pomysłami na napisanie przeboju. Gwiazda została oskarżona o plagiat, który dotyczy hitu "Loca". Sąd uznał, że utwór był dziełem dominikańskiego artysty Ramona Ariasa Vasqueza, napisanym przez niego w 1998 r. dla siostry. Pierwotnie nosił tytuł "Loca con su Tiguere". Ramon miał przedstawić piosenkę

Dyskusje na temat: tytuł przeboju
 • Re: Zżarła ją trema!

  Marzeniem każdego piosenkarza jest przebój. Bez przeboju jest efemerydą, anonimowym wykonawcą. Piosenkarz jest automatycznie kojarzony z przebojem. Wystarczy wymienić tytuł piosenki (szlagieru(...) "Pierdzącej d(...) Marii Callas"! PS; Piosenkarz bez przeboju jest jak seks bez orgazmu!