• Informacje na temat:

  tytuł roboczy

Artykuły na temat: tytuł roboczy
 • "Recepta na miłość": Nowy serial Tadeusza Lampki!

  W Kazimierzu Dolnym nad Wisłą rozpoczęły się zdjęcia do pilota nowego serialu obyczajowego pod roboczym tytułem "Recepta na miłość". W rolach głównych wystąpią Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Damięcki i dawno niewidziany na małym ekranie Piotr Fronczewski.

 • Spielberg kręci we Wrocławiu

  We Wrocławiu w poniedziałek, 17 listopada, ruszyły zdjęcia do najnowszego filmu Stevena Spielberga, którego roboczy tytuł brzmi "St. James Place". W stolicy Dolnego Śląska przez najbliższe dni będą kręcone sceny plenerowe na ul. Kurkowej i Mierniczej.

 • Powstaje nowy serial "2 XL"

  Akson Studio, producent takich hitów jak "Przyjaciółki", "Hotel 52" czy "Przepis na życie", przygotowuje dla telewizji Polsat pilot nowego serialu. Jego roboczy tytuł to "2 XL".

 • Spielberg przyjedzie do Wrocławia, mieszkańcy narzekają

  Między zniszczonymi kamienicami na wrocławskim Nadodrzu powstaje scenografia do filmu Stevena Spielberga pod roboczym tytułem "St. James Place". W pobliżu przyszłego planu zamknięto drogi, a cały teren odgrodzono taśmą.

 • Jakie seriale zobaczymy jesienią w TVP1?

  Telewizyjna Jedynka chce kontynuować "Ojca Mateusza" i "Komisarza Alexa". Zapowiada też, że zamierza kupić dalsze sezony "Downton Abbey" oraz wyprodukować nowy serial pod roboczym tytułem "Ukrainki". Sprawdź szczegóły!

 • Marta Lipińska i "dziewczyny z Ukrainy"

  14 kwietnia rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu o roboczym tytule "Dziewczyny z Ukrainy". W jednej z głównych ról wystąpi Michałowa z uwielbianego przez widzów "Rancza".

 • ​"Nauczyciele" zamiast "W-11 Wydział Śledczy"

  Nowy serial paradokumentalny pod roboczym tytułem "Nauczyciele" ma trafić do jesiennej ramówki stacji w miejsce "W-11 Wydział Śledczy". Sprawdź szczegóły!

 • Shaquille O'Neal bohaterem serialu

  Jedna z legend NBA, czterokrotny mistrz ligi Shaquille O'Neal, ma być głównym bohaterem i współproducentem serialu komediowego o... swoim życiu. Na razie powstaje odcinek pilotażowy sitcomu pod roboczym tytułem "Shaq Inc.".

 • Olga Bołądź (w "Czasie Honoru" gra Celinę Dłużewską) obcięła włosy dla roli w filmie Patryka Vegi, tytuł znany jest jak na razie pod roboczym tytułem "Służby Specjalne"

 • Dorota Kędzierzawska o żużlowcu

  Młody zawodnik drużyny żużlowej, zakochany w motorach indywidualista, który "idzie przez życie swoją własną drogą", będzie bohaterem filmu Doroty Kędzierzawskiej i Arthura Reinharta. Zdjęcia do nowej produkcji, o roboczym tytule "Żużel", rozpoczną się w 2015 r.

Zdjęcia na temat: tytuł roboczy
Wideo na temat: tytuł roboczy
 • Natalia Sikora przygotowuje się do wydania książki

  Wokalistka Natalia Sikora z gronem najbliższych znajomych pracuje nad swoją debiutancką książką. Publikacja powstaje pod roboczym tytułem „SOSZ – Specjaliści Od Siania Zamętu” i będzie zawierać wspomnienia, anegdoty i zabawne historie z życia grupy przyjaciół. Jedne były spisywane na kartce papieru w podróży lub na serwetce w restauracji, inne – nagrywane na dyktafon. Finalistka „The Voice of

Dyskusje na temat: tytuł roboczy
 • Re: "Siódme niebo": Nie zawsze święci

  Czekam na decyzję Franciszka o zniesieniu celibatu, a potem na serial o idealnej rodzinie polskiego księdza! Tytuł roboczy: "W parafii nędza"

 • Re: "Diagnoza": Maciej Stuhr gra w serialu, by zrobić przyjemność... żonie

  Jeżeli chodzi o mnie, to najlepszym prezentem od Stuhra byłoby zagranie wkładu do kotła w nigeryjskim serialu-komedii, opowiadającym o zabawnych perypetiach ludożerców. Serial, ktorego premierę przewidziano na początek maja przyszłego roku, nosi roboczy tytuł: "Starczysz zaledwie na jeden posiłek dla naszej wsi"

 • Re: "M jak miłość": Podejrzany… o miłość?

  W najnowszym serialu tvp tytuł roboczy C jak Ciemiak (ciemny lud to kupi) osoby opłacające abonament (niedługo będą badani na obecność mózgu) będą mogły zobaczyć wartką i poruszającą historię listonosza z Małkini, któremu skradziono podstępnie rower z zepsutym dynamem , dzieło to już niedługo w wiosennej ramówce.

 • Re: Kamińska i Bobek znowu razem!

  Niedawno pisaliście że Bobek będzie grać w Czasie honoru więc może spotkają się na planie tego serialu? To będzie całkiem nowy serial , roboczy tytuł "Danie dnia" a współautorką scenariusza jest Julia Kamińska (Julia pisała o tym na swoim blogu tylko autor/ka tej relacji nie doczytała:(