• Informacje na temat:

  tytuł szkolnego

Artykuły na temat: tytuł szkolnego
 • Szkoła

  Szkolny podrywacz, Arek Daniluk, chce, żeby jego młodszy brat przejął po nim tytuł króla podrywu i został szkolnym uwodzicielem. Kiedy okazuje się, że...

 • Ogłoszenie tytułów polskich filmów na 55. KFF

  13 kwietnia zostały ogłoszone tytuły wszystkich polskich filmów, które zostaną pokazane w czasie 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Będą one brały udział w trzech konkursach: międzynarodowych dla filmów krótkometrażowych i dokumentalnych oraz konkursie polskim. Odbędą się także pokazy pozakonkursowe zatytułowane "Panorama filmu polskiego".

 • Beverly Hills 90210

  .... Liczył na to, że Kelly będzie pamiętała, że to dla niego szczególny dzień, ale dziewczyna była zbyt pochłonięta walką o tytuł królowej balu.

 • "Sen o Warszawie": Dokument o Niemenie

  "Sen o Warszawie" - to, nawiązujący do słynnej piosenki, tytuł dokumentu poświęconego jednemu z najważniejszych muzyków polskich XX wieku. Od 21 listopada filmową biografię Czesława Niemena oglądać będzie można w wybranych kinach studyjnych w różnych miastach.

 • Jakub Kucner dotrzymał danego słowa!

  Gdy na początku września Jakub Kucner (29 l.) zdobył tytuł Mistera Polski 2017, obiecał, że nie zmarnuje tego roku. I już widać efekty!

 • Między nami głuchoniemymi

  Siedem premierowych tytułów pojawi się dziś w repertuarze polskich kin. Obok nowej produkcji Disenya - "Krainy jutra" z George'em Clooneyem - w gronie tym znalazły się dwa europejskie filmy ze wspólnym mianownikiem: francuski hit "Rozumiemy się bez słów" oraz festiwalowe odkrycie z Ukrainy "Plemię" - obydwa rozgrywające się w środowisku osób głuchoniemych.

 • Zaginięcie 15-latki

  ...w poszukiwaniu córki. Czy dziewczyna została porwana czy może uciekła z domu? (Datę emisji kolejnych odcinków tej serii, a także każdego innego tytułu, możecie sprawdzić na prawej belce "Serial w TV(...) ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat! Sprawdź też, co czeka na ciebie w nadchodzących odcinkach "W-11"! Tytułowi...

 • Romantyczna kolacja z Rafałem Maślakiem

  Na własnej skórze przekonał się, że marzenia się spełniają. Z nikomu nieznanego chłopaka ze wsi Gorzyca, Rafał Maślak w krótkim czasie stał się bożyszczem pań i wzorem do naśladowania dla panów.

 • Gwiazdy po latach: "Skrzydła"

  ...marzył o karierze sportowca, zastanawiał się także nad zawodami prawnika i lekarza. Jednak ostatecznie postawił na aktorstwo. W 1979 roku otrzymał tytuł licencjata na wydziale teatru i literatury(...) w filmie "Sceptyk". Na premierę czeka jego nowy obraz zatytułowany "Waking". Prywatnie jest rozwiedziony i ma dwójkę dzieci. Steven Weber, czyli Brian Hackett Już jako dziecko występował przed...

 • Haley Joel Osment wraca w komedii "Sex Ed"

  Kiedy otrzymywał nominację do Oscara za rolę w "Szóstym zmyśle" (1999), był drugim najmłodszym aktorem w historii, który dostąpił tego zaszczytu. Potem jego kariera, zamiast nabrać rozpędu, gwałtownie przyhamowała. Teraz Haley Joel Osment wraca w komedii "Sex Ed".