• Informacje na temat:

  tzg superniania

Artykuły na temat: tzg superniania
 • Superniania oskarża jury "TzG"

  Dorota Zawadzka (48 l.), mimo że pożegnała się już z "Tańcem z gwiazdami", nadal śledzi, co dzieje się na parkiecie tanecznego show. Po ostatnim odcinku na jej internetowym profilu pojawił się wpis uderzający w jury programu i Edytę Górniak.

 • Superniania przeprosiła Edytę Górniak

  Superniania Dorota Zawadzka na imprezie zorganizowanej po finale "Tańca z gwiazdami" przeprosiła Edytę Górniak za swoje złośliwości pod jej adresem.

 • Powód złości Superniani

  ...brylowała w show "TzG"? - snuto domysły. Tymczasem, jak udało się dowiedzieć "Na żywo", Zawadzka miała inny powód do złości - poważny... - Chciałam powiedzieć wszystkim kobietom, które boją się(...) oburzyć się Superniania. Dorota, dojrzała kobieta, która kilka lat temu, tak jak Edyta znalazła się na życiowym zakręcie, a jednak spotkała miłość i osiągnęła sukces, też chciała stać się wzorem dla...

 • "Wygląda jak stara les..."

  ...z programu "Superniania". Zamiast się zdenerwować, do krytyki podeszła z humorem. - Powinnam jeszcze nosić ortopedyczne obuwie i śmierdzieć ziółkami - spuentowała na Facebooku. Jest jedną z tych(...). Występując w "TzG", krytykowała Edytę Górniak za to, że używa botoksu. Bo jej zdaniem piękna jest przede wszystkim naturalność. Choć oczywiście są pewne granice. Gdy przybrała na wadze, osiągając...

 • Superniania przeprosiła Górniak

  Dorota "Superniania" Zawadzka na imprezie zorganizowanej po finale "Tańca z gwiazdami" przeprosiła Edytę Górniak za swoje złośliwości pod jej adresem.

 • Największa gwiazda "TzG"?

  We wrześniu ruszy 12. edycja programu "Taniec z gwiazdami" - jednego z najpopularniejszych show w Polsce. Znane są już pierwsze gwiazdy, które od kilku tygodniu trenują przed rozpoczęciem pierwszego odcinka. Lecz najbardziej znane nazwiska show, to nazwiska prowadzących: Katarzyna Skrzynecka i Pior Gąsowski witają telewidzów w każdy niedzielny wieczór.