• Informacje na temat:

  ubrania inspirowane

Artykuły na temat: ubrania inspirowane
 • Grzegorz Ciechowski twarzą nowej kolekcji ubrań. Branża oburzona!

  Nowa kolekcja marki Bytom inspirowana będzie stylem Grzegorza Ciechowskiego. Wyraziła na to zgodę Anna Skrobiszewska, wdowa po artyście. Fani, reszta rodziny i muzycy Republiki nie kryją oburzenia.

 • Maciej Zakościelny został strażakiem

  Trwają prace postprodukcyjne nad nowym serialem "Strażacy". W rolach głównych zobaczymy Macieja Zakościelnego, Martę Ścisłowicz, Weronikę Rosati i Jakuba Wesołowskiego.

 • Kamilla Baar: Moda inspiruje mnie w życiu i w pracy

  ...jej styl. Jak każda kobieta mam swoje różne opcje modowe i nie daję się szybko uwieść. Ubrania od Marc Cain mają wysoką jakość i są naprawdę uniwersalne - można poczuć się kobieco w każdej kreacji(...) spowoduje, że chcę mieć akurat te spodnie. Lubię, gdy ubrania posiadają cechy charakterystyczne. W modzie musi być nuta szaleństwa, coś, co powoduje, że chce się żyć. Kamilla Baar - aktorka filmowa...

 • "Sils Maria" : Sztuka wysoka, sztuka niska

  Aktorka w momencie kryzysu egzystencjalnego, życie w świecie rządzonym przez media, filmy o superbohaterach jako widmo zagłady, które ciąży nad prawdziwą sztuką. "Sils Maria" Oliviera Assayasa w wielu punktach przypomina "Birdmana" Alejandro Gonzáleza Ińárritu. Jest jednak dziełem mniej efekciarskim i bardziej szczerym, słowem: lepszym.

 • Emma Watson projektuje ekologiczne ubrania

  ...być ubrania z metką Fair Trade. Emma wykorzystała swoje umiłowanie do mody, świetny styl i świeże spojrzenie, aby stworzyć kolekcję, której odbiorcami będą młodzi ludzie" - powiedziała założycielka(...) południowej Francji, Londynem i czasem spędzonym na wsi. Ubrania trafią do sklepów pod koniec lutego. Zyski trafią na konto fundacji People Tree Foundation, która ma wspierać etycznych producentów...

 • Berlinale 2015: Wielka klapa na początek

  Film "Nobody Wants the Night" Isabel Coixet zainaugurował 65. edycję Berlinale. O osadzonej na początku XX wieku opowieści o kobiecie, która wyrusza w kierunku bieguna północnego, mówi się w kuluarach jako o najsłabszym filmie otwarcia od lat. Obrazu hiszpańskiej reżyserki nie ratuje nawet kreacja Juliette Binoche, która, naznaczona histerycznymi gestami i krzykiem, szybko osuwa się w koleiny autoparodii.

 • Grzegorz Ciechowski twarzą marki Bytom. Ile Anna Skrobiszewska zarobiła na sprzedaży wizerunku?

  ...2 października premiera kolekcji inspirowanej stylem Grzegorza Ciechowskiego. Ile zarobiła na tym wdowa po artyście?

 • Joanna Kulig o roli w "Discopolo"

  Teledyski popularnego w latach 90. zespołu La Strada były dla Joanny Kulig inspiracją przy pracy nad postacią Gensoniny, bohaterki filmu "Discopolo" Macieja Bochniaka. "Ten film nie ocenia muzyki disco polo" - zapewnia 32-letnia aktorka.

 • Robbie Williams zaprojektował własną kolekcję

  ...sprzedaży w Wielkiej Brytanii już we wrześniu. Ubrania sygnowane nazwiskiem Williamsa będzie można nabyć w wybranych domach towarowych oraz za pośrednictwem internetu. W przyszłości jednak 37-letni(...) przez autora hitów "Angels" i "Supreme", który w 2010 roku obchodził 20-lecie swojej kariery na runku muzycznym. Ubrania z kolekcji "Farrell" będą kosztować od 35 do 350 funtów i reprezentować mieszankę...

 • Ostatnia rola Robina Williamsa

  To będzie największa z dotychczasowych przygód Larry'ego Daleya (Ben Stiller), strażnika w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty - tym razem przemierzy cały świat, pozna nowych bohaterów i ocali muzealną magię. Pomoże mu w tym Robin Williams w swojej ostatniej filmowej roli.

Zdjęcia na temat: ubrania inspirowane
Wideo na temat: ubrania inspirowane
 • Kate Moss pokazała nową kolekcję ubrań, inspirowanych jej szafą

  Supermodelka Kate Moss stworzyła nową kolekcję dla Topshopu. Urodzona w Essex królowa wybiegu uczestniczyła osobiście w pokazie kolekcji, który zorganizowano na londyńskiej Oxford Street. Moss "bardzo pochlebne" wyrażała się o kolekcji. - Zobaczyłam dziewczyny chodzące po Oxford Street. Wyglądały świetnie. To było bardzo pozytywne – mówiła modelka. - Kocham ubrania. Kocham to, co robię, uwielbiam