• Informacje na temat:

  ubrania łozo

Artykuły na temat: ubrania łozo
 • "Łozo" szczerze o Marinie Łuczenko: "Czekam na nią taką, która się wyrzyga z rootsowych emocji"

  Wojciech Łozowski (33 l.) wypowiedział się na temat Mariny Łuczenko-Szczęsnej (28 l.) i jej najnowszej płyty. Co o niej sądzi? Okazuje się, że najwyraźniej spodziewał się po byłej partnerce czegoś innego. Mimo to wypowiada się o niej pochlebnie, co może zaskoczyć. Nie wszystkich facetów stać bowiem na takie słowa o eks!

 • Riverside na Metal Hammer Festival 2015

  Grupa Riverside to drugi ogłoszony wykonawca, który wystąpi na powracającym po przerwie Metal Hammer Festival.

 • Beata Szydło i Andrzej Duda na premierze "Smoleńska"

  Na premierze filmu "Smoleńsk" nie mogło zabraknąć najważniejszych osób w państwie: premier Beaty Szydło (53 l.) i prezydenta Andrzeja Dudy (44 l.). Usiedli razem w loży i z przejęciem obejrzeli produkcję. Ale to nie jedyne, co ich w tamten wieczór połączyło! Pani premier i prezydent byli także... podobnie ubrani! Zarówno Szydło jak i Duda na tę okazję postawili na modny i elegancki odcień. Duda założył granatowy garnitur oraz pasujący krawat, a Szydło wybrała ciemną skromną sukienkę i...

 • "Must Be The Music": Zawodowo i rasowo

  Bohaterem drugiego odcinka show Polsatu zgodnie z zapowiedziami został 22-letni Michał Kuczyński. Cztery razy "tak" usłyszało jednak również ośmiu (!) innych wykonawców.

 • Kto wygra "Must Be The Music 5"?

  Tradycyjnie przed finałem muzycznego show Polsatu postanowiliśmy ocenić szanse uczestników na końcowe zwycięstwo. Kto ma szanse pójść w ślady grup Enej i LemON, które obecnie podbijają listy przebojów?

 • "Must Be The Music": Kto zajdzie do finału?

  Pierwsze emocje odcinków na żywo już za nami. W finale IV edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka" są już Przemysław Radziszewski i Maciej Krystkowiak. Kto dołączy do nich w niedzielę (14 października)?

 • Britney Spears gotowa na seks!

  Jeśli wierzyć informacjom udzielonym przez przyjaciół Britney Spears, uznawana powszechnie za "królową dziewic" wokalistka nie może już się doczekać utraty cnoty. Na razie zaopatrzyła się w odpowiednią lekturę instruktażową. Jednocześnie jeden z branżowych magazynów uznał Britney za najbardziej seksowną ze wszystkich piosenkarzy płci obojga. Młoda gwiazda czyta rzekomo do poduszki w swej rezydencji w stanie Luizjana poradnik, którego polski tytuł można przetłumaczyć jako "101 nocy wielkiego...

 • Czarno To Widzę: Magiczny duet w "Must Be The Music"

  "W cuglach" awans do finału zapewnił sobie duet Czarno To Widzę, który tworzą niewidomi od urodzenia wokalistka Patrycja Malinowska oraz pianista Patryk Matwiejczuk. Do dalszego etapu przeszli także "robiący hałas" Ego Trip.

 • Rammstein dał ognia!

  Niezwykłe połączenie ciężkiej muzyki z efektownymi pokazami pirotechnicznymi - takiego show, jakie w piątek (27 listopada) w katowickim Spodku dała grupa Rammstein, dawno w Polsce nie było.

 • Jennifer Lopez po raz pierwszy w Polsce!

  Koncert wokalistki odbędzie się 27 września w Gdańsku i będzie muzycznym otwarciem PGE Areny, jednego z najnowocześniejszych stadionów w Europie.