• Informacje na temat:

  ubrania na zime

Artykuły na temat: ubrania na zime
 • "Bodo": Zima podczas największych upałów

  Serial „Bodo” to megaprodukcja na światowym poziomie – mówi Marek Kaliszuk. Aktor jest zachwycony obsadą aktorską oraz rozmachem scenograficznym najnowszej produkcji TVP. Swój udział w serialu określa mianem świetnej przygody, nawet gdy podczas upałów musi grać w zimowym ubraniu w pomieszczeniu bez klimatyzacji.

 • Recenzja Zaz "Paris": Sowizdrzalska Francuzeczka

  Piosenka francuska z niezrozumiałych dla mnie przyczyn zawsze cieszyła się nad Wisłą popularnością. Nie inaczej jest w przypadku Zaz.

 • Bohaterowie kultowych bajek Se-ma-fora dostaną... zimowe ubranka

  Minirzeźby bohaterów kultowych bajek łódzkiego Se-ma-fora już nie będą "marzły" zimą. W czwartek bohaterowie bajek stojący na szlaku "Łódź Bajkowa" ubrani zostaną w kolorowe szaliki i czapeczki.

 • Andrzej Grabarczyk: Czego nie wiemy o gwieździe "Klanu"?

  Sam przyznaje, że jest w czepku urodzony. Właśnie tak wygląda spełniony mężczyzna.

 • Gwiazdy na pokazie Przybylskiego

  Choć lato dopiero co daje o sobie znać, projektanci już myślą, w co nas ubrać jesienią i zimą. Swoją propozycję na nadchodzący sezon jesień/zima 2010 pokazał Mariusz Przybylski . Na pokazie, jak zwykle, nie zabrakło gwiazd.

 • Współczesna rodzina: Tak daleko, tak blisko

  Laureat Złotej Palmy 2014 turecki "Zimowy sen", hollywoodzka "Furia" z Bradem Pittem w roli głównej, włoski dramat "Kapitał ludzki" i polskie "Zbliżenia" to najgłośniejsze spośród aż 10 premier, które wchodzą w piątek, 24 października, na ekrany naszych kin.

 • Piróg projektuje własną kolekcję

  ..."To będą sukienki, garnitury i inne ubrania z kolekcji jesienno-zimowej, aczkolwiek nie na polską zimę" - mówi "Życiu na Gorąco". "Inspiracje czerpałem z baroku, ale nie ze względu na kroje(...) nadzieję, że się nie przeliczą" - mówi. Niestety, na zaprojektowane przez niego ubrania nie każdy będzie mógł sobie pozwolić. "Nasze projekty będą bardzo drogie, w cenie detalicznej kilkanaście tysięcy...

 • Ubierze gwiazdy "Seksu..."

  Holly Fulton dołączyła do grona projektantów-szczęśliwców. Ubrania z jej kolekcji na jesień/zimę 2009/10 będzie nosiła Sarah Jessica Parker jako Carrie Bradshaw w drugiej części hitu "Seks w wielkim mieście".

 • Nowa twarz kultowej marki

  ..."To wielki zaszczyt, że zwrócono się do mnie, ponieważ jestem fanką marki od kiedy byłam bardzo młoda. Gdy zaczynałam karierę w modelingu i uczyłam się o ubraniach Biba była jedną z pierwszych nazw(...) ubrania z naszych dawnych kolekcji" - powiedziała Stephanie Chen z House of Fraser, sieci, w której sprzedawana będzie kolekcja. Daisy Lowe urodziła się w 1989 roku w Londynie jako córka Pearl Lowe...

 • Waltz ubiera się u Prady

  Projektantka Miuccia Prada znów zaprosiła do współpracy czołowych aktorów. Tym razem nawiększą gwiazdą kampanii na sezon jesień/zima 2013/2014 jest Christoph Waltz, dwukrotny laureat Oscara. Towarzyszą mu Ben Whishaw i Ezra Miller.

Zdjęcia na temat: ubrania na zime
Wideo na temat: ubrania na zime
 • Zbigniew Urbański zachwycony sensorami dla dzieci

  Zdaniem prezentera zima to trudny czas dla rodziców. Na porządku dziennym są bowiem kłótnie ze współmałżonkiem, babcią, a nawet z dziećmi o to, jak powinno się je ubrać. Według Zbigniewa Urbańskiego, znawcy nowoczesnych gadżetów, rozwiązaniem może być sensor mierzący temperaturę pod ubraniem dziecka. Informuje on rodziców czy maluch się przegrzewa lub marznie.

Dyskusje na temat: ubrania na zime