• Informacje na temat:

  ubrania pienkowskiej

Artykuły na temat: ubrania pienkowskiej
 • Małgorzata Pieńkowska bez makijażu! Stefano Terrazzino ją ośmieszył?

  Stefano Terrazzino (36 l.) podzielił się z fanami na Instagramie zdjęciem z próby do "Tańca z gwiazdami". Pech chciał, że jego partnerka, Małgorzata Pieńkowska (50 l.), była na nim bez makijażu. Czy tancerz wyświadczył jej niedźwiedzią przysługę?

 • Jak nie teraz, to kiedy?

  Jeszcze do niedawna zdrowo się odżywiała, miała czas na wyciszenie się, medytację, celebrowanie życia... Ostatnio jednak wszystko się zmieniło! Gwiazda "M jak miłość" postanowiła bowiem zadebiutować w całkiem nowej roli - Małgorzata Pieńkowska została producentką przedstawienia teatralnego.

 • Zaryzykowałam!

  Spotykamy się w studiu fotograficznym. Małgorzata Pieńkowska przyjeżdża nieco spóźniona, ale zaraz energicznie zabiera się do pracy - przegląda przygotowane dla niej ubrania, wybiera dla siebie niezawodną czerń oraz róże i fiolety. Prosi o kawę i zaczynamy rozmawiać. Na początek o... szkodliwości kofeiny i słodyczy. Kiedyś aktorka rygorystycznie przestrzegała zdrowej diety, teraz nieco odpuściła...

 • Nakryje mamę z kochankiem

  W "M jak miłość" szykuje się prawdziwie grecka tragedia - konflikt matki i syna.

 • "M jak miłość": Ala zajdzie w ciążę z kochankiem!

  ...w Anglii... I zaniepokoi się, gdy zauważy, że Ala pakuje jej świadectwa i ubrania na zimę - jakby planowała, że obie nie wrócą już do Polski.  

 • Naga wiosna w TVN Style

  Kobieca telewizja TVN Style ujawniła szczegóły wiosennej ramówki, w której znajdzie się kilka nowych programów produkcji własnej. Stacja rozbierze Polki, odkryje tajniki niektórych zawodów, nowy program poprowadzi Superniania. Pojawią się także zagraniczne nowości oraz filmy.

 • "M jak miłość": Za trzecim razem się uda?

  Tuż przed ślubem Artur popełni fatalny błąd. Czy mimo to Marysia zgodzi się za niego wyjść za mąż? Olek znów się zakocha. W zdobyciu serca ukochanej pomoże mu… nieszczęśliwy przypadek.

 • "M jak miłość": Małżeństwo Budzyńskich na ostrym zakręcie!

  Niebawem kryzys w małżeństwie Marty (Dominika Ostałowska) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) sięgnie zenitu. Czy rozwód Budzyńskich jest już przesądzony?

 • Zdobyły serca milionerów! Żyją jak w bajce?

  Natalia Siwiec uwielbia chwalić się drogimi ubraniami, po które lata do światowych stolic mody. Nietrudno się domyślić, że za te chwile przyjemności płaci jej ukochany, Mariusz Raduszewski. O jego majątku wiadomo niewiele, ale pewne jest to, że portfel ma wypchany po brzegi. Sporego majątku dorobił się w Brazylii, gdzie jest właścicielem świetnie prosperującej firmy kosmetycznej. Nic dziwnego...

 • Rogowski wpadnie w depresję!

  Artur Rogowski (Robert Moskwa) nie będzie umiał wybaczyć sobie tego, że opuścił dyżur w szpitalu i że jeden z pacjentów o mało nie stracił przez to życia. Załamie się i zacznie topić smutki w kieliszku.