• Informacje na temat:

  ubrania sochy

Artykuły na temat: ubrania sochy
 • Małgorzata Socha zdradziła, jak schudła!

  ..., jak informuje gazeta, aktorka mieści się w ubrania o 2 rozmiary mniejsze! Socha stara się również, by jej córka zdrowo rosła. "Swoim zdrowym stylem życia Małgosia już stara się zarazić malutką(...)" - czytamy we "Fleszu". Jak oceniacie nowy wygląd Sochy?

 • Mariusz Bonaszewski: Podrażnić widza

  Mariusz Bonaszewski zwykle nie występuje w serialach, jednak dla tej roli dał się skusić. Dlaczego? Bo chce pokazać, że starsze osoby też mogą kochać namiętnie, jak jego Jerzy w serialu.

 • Socha potwierdza trzecią ciążę!

  .... Dodała też, że dzięki temu, że poprzednie dzieci rodziła o różnych porach roku, nie będzie miała problemów z ubraniami ciążowymi.  Małgosia ma też nadzieje, że pozostanie aktywna do rozwiązania i uda...

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Jak tak można? Internauci bezlitośni dla biustu Sochy!

  ..., w których zamieszczono zdjęcia Sochy, zaroiło się od okropnych i bardzo nieprzychylnych komentarzy.  - "Soszanka ma płaskie cycki, sorry kobieto, nago one wyglądają zapewne lepiej, ale tu, cóż...

 • Małgorzata Socha: Lubię dobrze wyglądać

  - Celebruję każde spotkanie rodzinne, a moim oczkiem w głowie jest córeczka Zosia, której podporządkowałam cały mój czas - przyznaje zapracowana Małgorzata Socha, która powiedziała nam, za co lubi swoje serialowe bohaterki.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan, Natalia Siwiec i Małgorzata Socha razem! O co chodzi?!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek nieznany), Natalia Siwiec (33 l.) i Małgorzata Socha (37 l.) zjednoczyły siły w jednej sprawie. Okazuje się, że połączyła je miłość do… mody!

 • Małgorzata Socha to ideał?!

  Na salonach jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd. Na ekranie - pełną żywiołu aktorką. W domu - przykładną żoną. W dziecięcych szpitalach - wolontariuszką. Małgorzata Socha to wzór!

 • Małgorzata Socha poprawia sobie humor zakupami za kilka tysięcy!

  ...się czuje. Trochę to kompulsywne - zdradza "Na Żywo" znajoma Sochy. Ceny luksusowych rzeczy, do których gwiazda ma słabość, wynoszą kilka tysięcy złotych. Choć póki co nie ma mowy o bankructwie, mąż Sochy podobno zaczyna się martwić.

 • Co planuje Socha?

  Małgorzata Socha konsekwentnie realizuje swoje marzenia: zdobyła popularność, buduje wymarzony dom. Czy teraz przyjdzie czas na dziecko?

Zdjęcia na temat: ubrania sochy
Wideo na temat: ubrania sochy
 • Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła

  W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej odbył się pokaz wiosenno-letniej kolekcji ubrań zaprojektowanych przez Łukasza Jemioła. Tradycyjnie przed obejrzeniem pracy polskiego projektanta zaproszeni przez niego goście pozowali do zdjęć fotoreporterom. Wśród przybyłych na wieczorną uroczystość znaleźli się m. in. Monika Olejnik, Rafał Maserak, Sara Boruc z siostrą, Małgorzata Socha oraz wielu innych ze świata mody, sportu czy kina i telewizji. (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: ubrania sochy
 • Re: Wygraj wizytę na planie "Prosto w serce"!

  Jakoś Mucha mi nie pasuje do tej roli... Jest jakaś taka mała wzrostem i ten jej żałosny plecaczek i ubrania.... BRAWA dla Sochy i Braciaka... serio to większość osób mi się tam podoba, denerwuje mnie Filip w tym zaroście, ale wszyscy spoko przócz MUCHY!!!