• Informacje na temat:

  ubrania tommy

Artykuły na temat: ubrania tommy
 • Rajskie wakacje księżnej Kate i księcia Williama. Polecieli na "wyspę celebrytów"

  ...żółwie. Wyspa to magnes dla celebrytów. Kiedyś miał tu swój dom David Bowie. Regularnie przyjeżdżają Mick Jagger, Bryan Adams i Tommy Hilfiger. Na karaibską wysepkę uciekała nieżyjąca już siostra...

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Serialowy przewodnik

  ...nadrobić stracony czas i zrobić wszystko, aby przywrócić rodzinie poczucie normalności. Urządza wystawne świąteczne przyjęcie. Tymczasem Tommy pyta Laurel, czy chciałaby spędzić święta wraz z nim. Ona...

 • Dźwięki z lumpeksu

  Tommy Sparks "Tommy Sparks", Universal

 • "Faceci w czerni 3": Kosmiczne jaja wracają do przeszłości

  Barry Sonnenfeld reaktywuje opartą na komiksie Lowella Cunninghama komediową serię, którą rozpoczął pochodzącym z 1997 roku przebojem i porzucił po powstałym pięć lat później sequelu.

 • Mariah Carey była niewidzialna?

  Fani Mariah Carey powinni naprawdę zacząć się martwić o swoją idolkę. Po drugim w ciągu ostatniego miesiąca załamaniu nerwowym, wokalistka jest u progu popadnięcia w chorobę psychiczną. Podczas ostatniego kryzysu wydawało jej się, że jest niewidzialna, kąpała się w ubraniu i w końcu trafiła do zakładu psychiatrycznego wbrew swojej woli.

 • Rockman nago. Zobacz!

  Gitarzysta Dave Navarro z grupy Jane's Addiction dołączył do grona gwiazd show-biznesu, które wsparły kampanię broniącej praw zwierząt organizacji PETA.

 • Agentowi 007 się nie odmawia

  Paul Haggis, reżyser filmów "Miasto gniewu" i "W dolinie Elah", przyznał, że musiał ratować scenariusz 22. opowieści o Jamesie Bondzie, "Quantum of Solace".

 • "Muzyka z serca i z jajami"

  Sabaton to szwedzki zespół prezentujący energetyczny, bitewny power metal. Ich muzyka świetnie sprawdza się na koncertach, o czym mogli przekonać się polscy fani na początku maja. Dwa występy w Polsce: w krakowskim klubie "Loch Ness" i warszawskiej "Progresji" pokazały, jak wielu metalowych maniaków wręcz szaleje za twórczością Sabaton. Jest to muzyka prosta i melodyjna, która mimo, że nie zdziała żadnej muzycznej rewolucji, na pewno zyska jeszcze wielu fanów. Bardzo ważny w tym zespole jest...

 • Fryzura Javiera Bardema

  Javier Bardem pozostaje głównym kandydatem do tegorocznego Oscara za najlepszą drugoplanową rolę męską za kreację Chigurha w filmie "To nie jest kraj dla starych ludzi" braci Coen. Budowanie roli rozpoczęło się jednak od wyboru... fryzury.

Dyskusje na temat: ubrania tommy