• Informacje na temat:

  ubrania w polsce

Artykuły na temat: ubrania w polsce
 • "Na dobre i na złe": Robert Koszucki marzył, żeby szyć ubrania i mieć własny zakład krawiecki!

  Robert Koszucki długo nie potrafił zdecydować się, jaki zawód chce uprawiać do końca życia. Kiedy był w podstawówce, myślał, żeby związać swoją przyszłość z... krawiectwem. - Wtedy w Polsce była komuna, brakowało w sklepach ubrań. Moi rodzice szyli sami. Bardzo mi się to podobało - twierdzi. Robert wspomina, że razem z ojcem poważnie myśleli o tym, by otworzyć zakład krawiecki. Pomysł spalił...

 • Imany: Aż sześć koncertów w Polsce!

  Oprócz zapowiadanego już przez nas kwietniowego koncertu w Warszawie, francuska wokalistka Imany planuje występy w jeszcze pięciu innych miastach w Polsce!

 • Natasza Urbańska chce sprzedawać swoje ubrania za granicą!

  Natasza Urbańska (36 l.) pomimo niezbyt pochlebnych opinii na temat jej projektów, chce sprzedawać ubrania też za granicą!

 • Wu-Tang Clan a sprawa polska

  Przy okazji nowej płyty zespołu Wu-Tang Clan można dyskutować o tym czy legenda zespołu wciąż jest żywa, czy to już raczej odcinanie kuponów od dokonań, które w latach 90. zmieniły historię hip hopu. Ale nie w Polsce - tu dziewiątka ze Staten Island jak była tak jest nadal punktem odniesienia.

 • Polska-Czarnogóra: Maryla Rodowicz nie przepuściła meczu. Tak ubrała się na stadion

  Maryla Rodowicz (71 l.) to wielka fanka piłki nożnej, zatem nie mogło jej zabraknąć na trybunach na meczu Polska-Czarnogóra. Ubrana w czarny sweter i czarną krótką spódniczkę gorąco dopingowała piłkarzy. Towarzyszył jej syn. Ich wsparcie przyniosło efekt - Polacy wygrali 4:2 i zapewnili sobie awans na mundial w Rosji.

 • Gok Wan: Psycholog w szkole życia

  Projektant Gok Wan dokonuje rewolucji w szafach kobiet i uczy je, jak dobrze wyglądać w ubraniu oraz... bez niego. W Polsce "Stylowe rewolucje Goka" nastąpią nie tylko w garderobach. Powód? Słynny stylista przemieni się w swata...

 • Pierwsza sesja... bez ubrania!

  Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli", postanowiła pokazać całej Polsce, że nie ma żadnych problemów ze swoim ciałem i jest dumna z tego, jak wygląda. Lada moment na łamach znanego miesięcznika dla panów ukaże się pierwsza sesja Julii... bez ubrania.

 • Agnieszka Więdłocha: Problemy z rozbieraniem

  Agnieszka Więdłocha, czyli Lena Sajkowska z "Czasu honoru" i Beata Jasińska z "Lekarzy", już kilka razy dostała propozycję, by zrzucić ubranie przed obiektywem fotograficznym i pokazać się w pełnej krasie na łamach jednego z magazynów dla panów.

 • Sukienki na wesele, czyli ubierz się jak gwiazda showbiznesu!

  Maj w pełni, co oznacza, że od kilku tygodni narzeczeni w całej Polsce wstępują na ślubny kobierzec. Jeżeli w swojej skrzynce na listy spodziewasz się dostać zaproszenie na wesele, musisz koniecznie kupić sukienkę. Podpowiadamy, jakimi stylizacjami gwiazd możesz się inspirować.

 • Dorota Roqueplo: Moda jest ulotna

  Za kostiumy do historycznej megaprodukcji "Hiszpanka" odpowiadała Dorota Roqueplo, jedna z najbardziej doświadczonych specjalistek w swojej dziedzinie. "Jana Frycza, który zagrał Paderewskiego, ubrałam w gorset. To pomogło stworzyć mu postać" - tłumaczy w wywiadzie.

Zdjęcia na temat: ubrania w polsce
Wideo na temat: ubrania w polsce
 • Zosia Ślotała: stroje ciążowe można później nosić jako oversize'owe

  Ubrania z ciążowe mogą służyć młodym mamom także po porodzie. Zdaniem Zosi Ślotały z powodzeniem można je nosić jako wciąż modne ubrania oversize'owe. Stylistka uważa, że na czas ciąży nie trzeba(...), zgodne z najnowszymi trendami stylizacje dla przyszłych mam. Stylistka nie ukrywa jednak, że w Polsce dość trudno kupić ładne stroje dla ciężarnych kobiet.

 • Anja Rubik gościła w Słupsku

  Anja Rubik spotkała się z uczniami Zespołu Szkół Technicznych w Słupsku, aby porozmawiać o modzie i zawodach z nią związanych. Ale ubrania to nie jedyny temat, który znalazł się na wokandzie. Razem z prezydentem miasta Robertem Biedroniem rozmawiali też z młodymi ludźmi o problemie przemocy wobec kobiet. - Przemoc u nas w Polsce wygląda tak naprawdę bardzo, bardzo źle. Co trzy dni umiera

 • To ona wygra program „#Supermodelka Plus Size”?

  Na castingu do programu „#Supermodelka Plus Size” pojawiła się dziewczyna, którą Rafał Maślak nazwał "polską Monicą Bellucci". Zachwytu nad modelką nie kryła także Eva Minge, która zaproponowała dziewczynie pracę. "Jesteś dobrze ubrana, potrafisz stać, potrafisz się uśmiechać, świetnie pracujesz mimiką. Chciałabym widzieć cię w kolejnym etapie. Ja wybiegnę dalej - chciałabym cię zobaczyć kiedyś w moim pokazie bez względu na to, jak twoje losy tutaj się potoczą" - powiedziała Minge. Drugi...

Dyskusje na temat: ubrania w polsce
 • Re: "Aż po sufit": Edyta Olszówka wraca do gry!

  , bez szacunku do siebie i dzieci pod pozorem wolnego wyboru i równości), by dokończyły dzieła zniszczenia - wmawiajcie ludziom, że bez materii ( pieniądze, ubrania, zbytkowne przedmioty, wygląd-moda(...) materialnych z poczuciem ich niedosytu i ciągłego zagrożenia ich utraty. Fascynujące, czyż nie? Napisane ponad 2500 tysiąca lat temu. A co mamy obecnie w Polsce? Prawie idealnie spełnione 10 przykazań

 • Re: "Klan": Czy zobaczymy ją... bez ubrania?

  POkazanie odbytu i psiapsiuchy to sukces w dzisiejszej POlsce Tusaka

 • Re: Kultowe seriale: Izabela Trojanowska nie chciała grać... bez ubrania

  ed...z Ciebie to prawdziwe próchno intelektualne. Żal, że w Polsce mieszkają tak prymitywni ludzie jak Ty. Cóż....gdzieś muszą mieszkać. Kiepskie wychowanie otrzymałeś od rodziców....a Ty na pewno masz wysoką samoocenę. Jak widać z Twojej wypowiedzi, kultura i nauka idą w parze. Popracuj nad sobą....jeszcze nie jest późno.

 • Re: 30-letnia Anna Mucha w doskonałej...

  czy naprawdę brak jest innych tematów niż codzienne komentowanie np. zachowania ,ubrania ,rozebrania,zakochania ,odkochania itp.miernej p.Muchy?. w Polsce dzieje się wiele ciekawych spraw tyczących się prawdziwych ARTYSTÓW a nie komentowanie miernych tak zwanych celebrytów.

 • Re: „Alternatywy 4” wciąż nas bawią

  Teraz to są czasy ! Pracujemy w Polsce , naszym kraju u Niemców, Francuzów i innych Panów, kupujemy ich samochody, ladówki, pralki, ubrania, jedzenie kupujemy w ich Lidlach , Tescach, Biedronkach,mieszkania wykańczamy materialami z Praktikerów, Obi, murujemy domy niemieckim cementem z ich Porothermu,tynkujemy Knauffami, długi na te mieszkania i domy zaciągamy w ich bankach ... Syf