• Informacje na temat:

  ubrania z amerykańską flagą

Artykuły na temat: ubrania z amerykańską flagą
 • Teda Nugenta nie chcą w Houston

  Ted Nugent, amerykański gitarzysta hardrockowy, zalicza się do postaci kontrowersyjnych. Kiedyś podczas koncertu w Houston pojawił się ubrany we flagę Konfederatów, a na domiar złego licznie przybyłym na występ Amerykanom meksykańskiego pochodzenia zasugerował w niewyszukany sposób, aby wracali do rodzinnego kraju. Nic dziwnego, że teraz jego występ w Teksasie stoi pod znakiem zapytania.

 • Doda się ustatkowała?

  Uroczy uśmiech, ubrane majtki, opalanie się w kostiumie - tabloidy przekonują, że Doda się wyszumiała i zmieniła w dojrzałą kobietę.

 • Ted Nugent: Rasizm i spluwy

  Znany z ultrakonserwatywnych przekonań amerykański gitarzysta Ted Nugent wywołał skandal podczas imprezy u gubernatora Texasu.

 • Beckhamowie wypożyczeni

  Informacje o przeprowadzce rodziny Beckhamów do Stanów Zjednoczonych sprawiły, że zainteresowanie słynną parą znów wzrosło.

 • Brutal Assault: Gwiazdy zagrały

  Niemal 7 tysięcy fanów muzyki metalowej z całej Europy zjechało się w dniach 10-12 sierpnia do małej, czeskiej miejscowości Svojsice, gdzie od piątku do niedzieli odbywał się 3-dniowy festiwal Brutal Assault. Z entuzjastycznym przyjęciem publiczności spotkały się nie tylko największe gwiazdy imprezy, na czele z norweskim Dimmu Borgir, amerykańskim Morbid Angel, niemieckim Destruction czy holenderskim Gorefest. Sporo mieszanych uczuć wzbudził za to koncert kontrowersyjnych Norwegów z Mayhem.

 • "Wojna polsko-ruska" w Krakowie

  Premiera filmu Xawerego Żuławskiego "Wojna polsko-ruska", będąca ekranizacją słynnej powieści Doroty Masłowskiej, odbędzie się podczas kwietniowego festiwalu Off Plus Camera (17-26 kwietnia).

 • Korn zachwycił publiczność

  Korn to grupa, która na zawsze zmieniła oblicze cięższej muzyki rockowej. Jej twórczość stanowi inspirację dla wielu artystów i co najważniejsze jest to zespół, który potrafi rozgrzać publiczność do szaleństwa, co udowodnił wczorajszym koncertem w katowickim Spodku.

 • Portfolio

  The Killers "Battle Born", Universal

 • Radiohead odpaliło Roskilde

  Tegoroczny festiwal Roskilde zaczął się tak naprawdę w czwartek, 3 lipca, o godzinie 22:04, kiedy na główną Pomarańczową scenę weszli panowie Thom Yorke, bracia Jonny i Colin Greenwood, Ed O'Brien i Phil Selway.

 • Piękne kobiety i muskuły

  Szybkie samochody, piękne kobiety, silni mężczyźni - czy "Transporter 3" doścignie pierwowzór? To jednak nie jedyna premiera tego tygodnia.

Wideo na temat: ubrania z amerykańską flagą
 • Amerykańskie ciacho

  Seksowna komedia z najgorętszym "ciachem" Hollywood - Ashtonem Kutcherem ("Co się zdarzyło w Las Vegas", "Efekt motyla", "Zupełnie jak miłość") w roli głównej. Rozbrajająco przystojny Nikki (Ashton Kutcher) uwielbia dobrą zabawę, luksusowe życie i piękne kobiety. Zwłaszcza, jeśli są bajecznie bogate. Zdobywa je szybko i zmienia, gdy tylko znudzą mu się ich luksusowe apartamenty. To jego sposób na życie. A przy okazji - doskonały biznes. Nieodpartemu czarowi Nikkiego ulegają kolejne kobiety,...

 • Planeta 51

  Nowy film scenarzysty "Shreka"! Typowi mieszkańcy Planety 51 są zieloni, mają dwoje czułków, osiem palców i panicznie boją się inwazji obcych cywilizacji. 16-letni Lem jest wzorowym uczniem i wiedzie beztroskie życie, marząc o kosmosie oraz o swojej uroczej zielonoskórej sąsiadce Neerze. Pewnego dnia, w samym środku rodzinnego grilla, na podwórku Neery ląduje niezidentyfikowany obiekt latający opatrzony śmiesznie brzmiącym napisem "NASA". Gdy sterujący nim Kapitan Charles 'Chuck' Baker...

 • Yuma

  Akcja filmu rozpoczyna się trzy lata po upadku PRL. Zyga (Gierszał) ma serdecznie dość oglądania kolorowego świata tylko w młodzieżowych pismach. Z pomocą kumpli, a także obrotnej ciotki (Katarzyna Figura), zostaje królem "jumy" - drobnych kradzieży w Niemczech. Proceder szybko się rozpowszechnia, miejscowość Zygi dokonuje prawdziwego skoku cywilizacyjnego, a lokalny król jumaków zyskuje powszechny szacunek i powodzenie u płci pięknej (o jego serce wojują w filmie Karolina Chapko i Helena...