• Informacje na temat:

  ubrania z lumpeksu

Artykuły na temat: ubrania z lumpeksu
 • Agnieszka Włodarczyk na Festiwal Gwiazd ubrała się w... lumpeksie!

  - Jestem ogromnie wzruszona i mile zaskoczona tym, że zostałam zaproszona do odsłonięcia swojej gwiazdy w Międzyzdrojach - mówi Agnieszka Włodarczyk, czyli Agnieszka z niezapomnianego "13 Posterunku", która w miniony weekend była gościem 19. Festiwalu Gwiazd.

 • Dźwięki z lumpeksu

  Tommy Sparks "Tommy Sparks", Universal

 • Polowanie na ciuch - gwiazdy w lumpeksach

  ...warszawskie lumpeksy za namową mojej przyjaciółki Joanny, która jest kostiumografem na planie "Plebanii". Potrzebowała jakieś ubrania do serialu i wyciągnęła mnie na polowanie na ciuch. Ale do tego trzeba(...), jak wyglądały oryginalne ubrania na przykład z lat 50. lub 60., co było wtedy na fali, jakie tkaniny i fasony, itd. Przydaje mi się to zwłaszcza, jeśli szukam inspiracji do zaprojektowania dla siebie...

 • "Zwariowany dzikus" w Nowym Jorku

  "To zwariowany dzikus" - mówi o swoim ojcu Julie Delpy - "W latach 70. widziałam go wiele razy na scenie, w najbardziej szalonych rolach i najbardziej pokręconych inscenizacjach. Grał kobiety, narkomanów... grał chyba wszystko."

 • "Świat według Kiepskich": Marzena Kipiel-Sztuka kolekcjonuje buty i torebki

  ..." bardzo rzadko chodzi na imprezy, nie lubi pozować do zdjęć na ściankach... - Nie mogłabym się tam pokazać w ubraniach, które mam. Zaraz by mnie za to obsmarowano w mediach - żartuje. Marzena Kipiel...

 • Jak na Halinkę Kiepską przystało...

  Marzena Sztuka, to kolejna aktorka, która dzięki programowi "Jak Oni śpiewają" dała nam się poznać z zupełnie innej strony. Zgorzkniała Halinka Kiepska zamieniła się skaczącą po scenie i świetnie bawiącą się dziewczynę w kolorowej sukience.

 • ..., dlaczego ekskluzywne stroje trafiły do lumpeksu. Postanawia to sprawdzić. Prawda, do której dociera, otwiera jej wstęp na pokaz mody. Andżelika załatwia też wejściówki dla Ziutka i Grażyny w nadziei, że...

 • Okres buntu Agnieszki Szulim

  W "Stylowym magazynie", którego nowe odcinki pojawią się od września w TVN Style, Agnieszka Szulim omówi aktualne i kontrowersyjne zagadnienia bliskie każdej kobiecie.

 • Celebryci zabrali głos w sprawie zakupów męża Beaty Szydło!

  Edward Szydło (58 l.) dał się poznać jako amator tanich zakupów w sklepach z odzieżą używaną. Gwiazdy postanowiły to skomentować!

 • Szkoła

  Szkolny przystojniak, Szymon Żurawski, organizuje 18-stkę w jednym z modnych klubów. Chłopak podoba się Agacie Walczyk i Agnieszce Saneckiej. Kiedy Szymon zaprasza na urodziny Agnieszkę, Agata jest wściekła i zamierza zrobić wszystko, żeby dziewczyna nie przyszła. Okłamuje Agnieszkę, że selekcjonerka nie wpuści jej do klubu w ubraniu z lumpeksu. Zdesperowana dziewczyna kradnie ze sklepu drogą...

Zdjęcia na temat: ubrania z lumpeksu
Dyskusje na temat: ubrania z lumpeksu
 • Re: Kolejne dary serialowców dla Orkiestry

  Stare ubrania to się daje za darmo do LUMPEKSU a nie na licytację.Te pseuda gwiazdki powinna ofiarować swoje NOWE ubranie a nei jakeiś znoszone łachy których i tak już pewnie nei założą!

 • Re: Modowa wpadka królowej stylu

  starej???? bo z lumpeksu czy starej bo wisiała w szafie???????????? wielkie mi halo, a dzieci z domu dziecka też mają stare ubrania i nie jest to dla nich problem!!!!!!!!!!!!!!!!!