• Informacje na temat:

  ubrania za darmo

Artykuły na temat: ubrania za darmo
 • Horodyńska: Gwiazdy żebrzą o darmowe ubrania!

  ...prezenty, czy wypożyczać sukienkę na jeden wieczór. Stylistka woli kupić upragnioną rzecz i wiedzieć, że sama na nią zapracowała. „Zdarza mi się wypożyczać biżuterię. Ubrania najczęściej kupuję, a za to, że się do tego przyznaję, nie jestem lubiana. Mam jednak problem z przyjmowaniem ciuchów za darmo. Źle się z tym czuję. Gwiazdy wręcz wyciągają od projektanta wymarzoną rzecz, ja nie potrafię. Nie...

 • Organiczne ubrania Hermiony

  Po udanym debiucie w roli projektantki ekologicznej kolekcji Emma Watson rozpoczyna współpracę z domem mody Alberty Ferretti. Również tym razem brytyjska aktorka przygotuje ubrania organiczne.

 • Ewa Farna wściekła: Ja występuję za darmo, a wszyscy inni otrzymują za to niezłą kasę!

  Ewa Farna (21 l.) jest wściekła, że grając koncert charytatywny dla potrzebujących, tylko ona pracuje za darmo. Reszta ekipy zarabia na tym krocie!

 • Aleksandra Kwaśniewska to dziecko szczęścia. Superwóz ma za darmo, mieszkanie dostała od rodziców, świetną pracę dała jej telewizja.

 • Marcin Tyszka: "Nie jestem aż takim pasztetem"

  Marcin Tyszka (38 l.) pochwalił się, że dostaje ubrania od najlepszych światowych marek, za które nic nie płaci.

 • Gwiazda w Polsce za darmo

  Na jedynym koncercie w Polsce, 20 czerwca w Krakowie, wystąpi amerykański muzyk, piosenkarz Lenny Kravitz. Koncert odbędzie się w plenerze i będzie bezpłatny.

 • Emma Watson projektuje

  Po udanym debiucie w roli projektantki ekologicznej kolekcji Emma Watson rozpoczyna współpracę z domem mody Alberty Ferretti. Również tym razem brytyjska aktorka przygotuje ubrania organiczne.

 • Marilyn Manson: Kontrowersyjne tournee

  Marilyn Manson nie na darmo zasłużył sobie na miano jednego z najbardziej ekscentrycznych artystów świata. Wygląda na to, że gwieździe zależy na tym, by nie stracić tego tytułu. Manson przygotuje się właśnie do dosyć niecodziennej trasy koncertowej.

 • Margaret będzie miała kłopoty? Firma odzieżowa oskarża ją o plagiat!

  To nic nowego, że znani celebryci dostają za darmo ubrania od firm odzieżowych. Dzięki temu obie strony są zadowolone. Jednak w momencie, gdy te same gwiazdy kopiują otrzymane wzory, sprawa wygląda(...)), jednak gołym okiem widać, że Margaret dosyć mocno "zainspirowała się" ubraniami od polskiego brandu, który do tej pory chętnie ją ubierał. W ten sposób zamiast zysków, firma otrzyma ksero swoich...

 • Britney: Kreacja dla dziecka

  Projektantka Donatella Versace, córka słynnego kreatora mody Giovanni'ego Versace, zaoferowała Britney Spears, że przygotuje kolekcję ubrań dla dziecka wokalistki. W dodatku Versace chciałaby przekazać ją za darmo.

Dyskusje na temat: ubrania za darmo