• Informacje na temat:

  ubrania znanych marek

Artykuły na temat: ubrania znanych marek
 • 80-letnia Helena Norowicz robi karierę jako modelka!

  ...80-letnia Polka Helena Norowicz została twarzą dwóch znanych marek odzieżowych.

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • "M jak miłość": Katarzyna Cichopek o modzie

  Katarzyna Cichopek nie lubi stylizacji opartych wyłącznie na ubraniach luksusowych marek. Widywała tak ubrane kobiety i uznała to za tandetne. Aktorka jest zwolenniczką łączenia marek premium(...) marek. Z jednej strony są to marki ekskluzywne, z drugiej strony sieciówki - mówi Katarzyna Cichopek. Katarzyna Cichopek nie jest zwolenniczką ubierania się wyłącznie w ubrania marek z segmentu...

 • Volt produkuje ubrania

  DJ 600V rozpoczął produkcję własnej linii odzieżowej. V6 - bo tak nazywa się nowa marka - nie będzie produkowana masowo. Jak powiedział Volt, ubrania będą przeznaczone dla zróżnicowanego odbiorcy oraz będą dostępne w pełnym niemalże asortymencie. Znakiem rozpoznawczym ma być nie ilość, a jakość produktów.

 • "Bodo": Zima podczas największych upałów

  Serial „Bodo” to megaprodukcja na światowym poziomie – mówi Marek Kaliszuk. Aktor jest zachwycony obsadą aktorską oraz rozmachem scenograficznym najnowszej produkcji TVP. Swój udział w serialu określa mianem świetnej przygody, nawet gdy podczas upałów musi grać w zimowym ubraniu w pomieszczeniu bez klimatyzacji.

 • Najlepiej ubrana kobieta dekady

  Wszystko, co zakłada na siebie Kate Moss, po chwili kopiują miłośniczki mody na całym świecie. Jej status trendsetterki potwierdził amerykański "Vogue" pisząc, że "nikt nie miał większego wpływu na to, co noszą kobiety" i nadając modelce tytuł najlepiej ubranej kobiety dekady.

 • Barwy szczęścia

  Aldona wpada na pomysł, jak zwiększyć zyski ze sprzedaży ubrań. Proponuje Natalii, by wszywała metki znanych marek do wszystkich rzeczy, które u nich powstają....

 • Mulligan najlepiej ubraną gwiazdą

  Carey Mulligan została okrzyknięta przez "Harper Baazar" najlepiej ubraną kobietą roku. Kogo pokonała? Między innymi mocno związane ze światem mody rodaczki Victorię Beckham, Stellę McCartney i Kate Moss oraz mieszkającą na stałe na Wyspach - Gwyneth Paltrow.

 • Malanowski i Partnerzy

  ...w. Bronisław Cieślak(Bronek Malanowski), Marek Krupski(Marek), Magdalena Rembacz(Magda), Tomasz Mandes(Tomek), Anna Lucińska(Anna) Detektywi, wracając...

 • Organiczne ubrania Hermiony

  Po udanym debiucie w roli projektantki ekologicznej kolekcji Emma Watson rozpoczyna współpracę z domem mody Alberty Ferretti. Również tym razem brytyjska aktorka przygotuje ubrania organiczne.

Zdjęcia na temat: ubrania znanych marek
Wideo na temat: ubrania znanych marek