• Informacje na temat:

  uczestnicy baru

Artykuły na temat: uczestnicy baru
 • Awantura w "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Modest Amaro do uczestnika: Przymknij gębę!

  Wśród uczestników pierwszej edycji "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" emocje zaczynają sięgać zenitu. W drugim odcinku upust swojej złości da Paulina Sawicka.

 • "The Voice Of Poland": Wszyscy garną się do Edyty Górniak

  Dwa odcinki piątego sezonu "The Voice Of Poland" za nami. Pierwsze wnioski? Większość uczestników garnie się do jurorki Edyty Górniak!

 • Wampiry pragną twojej krwi!

  W piątek, 14 czerwca, w Światowym Dniu Krwiodawcy, w centrum Warszawy odbędzie się nietypowa akcja poboru krwi. Tego dnia pod Pałacem Kultury i Nauki stanie autobus Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, a w jego przedsionku uczestnicy akcji będą mogli się przenieść w scenerię serialu HBO "Czysta krew". W godzinach od 9.00 do 17.00 każdy chętny będzie mógł oddać krew, a osoby, które...

 • Madonna o Justinie Bieberze: To mój nowy chłopak

  Madonna i Justin Bieber ujawnili swoje sekrety w programie Ellen DeGeneres.

 • Maja Frykowska

  ...(ur. 1977 w Łodzi) - uczestniczka trzeciej polskiej edycji Big Brothera oraz trzeciej i czwartej polskiej edycji Baru, była redaktor naczelna portalu anty-plotkarskiego XoXo.pl, prezenterka telewizji Tele 5.

 • "Bar 2" na stronach INTERIA.PL

  14 września w Telewizji Polsat rozpocznie się druga edycja popularnego programu "Bar". Fundamentalną zmianą w porównaniu do pierwszej części będzie podział uczestników na dwie rywalizujące ze sobą grupy. Wszystkie wydarzenia w lokalu i w domu gdzie zamieszkają uczestnicy programu, ponownie będziecie mogli śledzić na stronach portalu INTERIA.PL.

 • "rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski odkłada maturę na przyszły rok!

  Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "rodzinki.pl", postanowił nie przystępować w tym roku matury. Uznał, że po prostu nie poradzi sobie z egzaminami... Wiadomość tę przekazała mediom mama młodziutkiego aktora. - Syn będzie zdawał maturę za rok - powiedziała jednemu z tabloidów.

 • Kasia Kowalska odwiedziła "Bar"

  W sobotę, 12 października, Kasia Kowalska zaśpiewała w programie "Bar" piosenki z najnowszego albumu "Antidotum", a także swoje największe przeboje. Po koncercie odwiedziła apartament, w którym mieszkają uczestnicy programu i ucięła sobie z nimi pogawędkę. Koncert był transmitowany przez telewizję Polsat.

 • Robert Sowa z urodziwą Karoliną: czy łączy ich coś więcej niż tylko praca?

  Od ponad czterech lat Robert Sowa (49 l.) widywany jest z urodziwą blondynką. Kupił jej psa, a ostatnio uczynił ją menadżerką swojej nowej restauracji.

 • Garou w "Barze" i w Opolu

  W piątek, 28 maja, do Polski kolejny raz przyjeżdża Garou. Jeszcze tego samego dnia kanadyjski wokalista zaśpiewa w "Barze" i pojawi się gościnnie na jubileuszowym koncercie Budki Suflera w Opolu.

Wideo na temat: uczestnicy baru
 • Jak wytresować smoka 2

  Mija pięć lat od czasu, gdy Czkawka i Szczerbatek zjednoczyli smoki i Wikingów na wyspie Berk. Cała osada z zapartym tchem śledzi losy zawodników startujących w Smoczym wyścigu. Podczas jednej z takich zabaw uczestnicy odkrywają tajną, lodową jaskinię, która jest domem setek dzikich smoków oraz tajemniczego Smoczego Jeźdźca. Rozpoczyna się walka.

 • Dobre serce

  Pierwsza anglojęzyczna komedia obyczajowa twórcy "Noi Albinoi" i "Zakochani widzą słonie". Opowieść o przyjaźni, miłości i poszukiwaniu szczęścia. Lucas to bezdomny młody człowiek błąkający się po San Francisco. Życie chłopaka od dawna tkwi w martwym punkcie i nie udaje mu się dosłownie nic. Nawet próba samobójcza, którą podejmuje, okazuje się nie tyle nieskuteczna, co po prostu żałosna. Lucas trafia po niej do szpitala a tam poznaje Jacquesa, dochodzącego do siebie po piątym zawale serca...

 • Co jest grane, Davis?

  Przenoszący się z jednej kanapy na drugą, z podrzędnego nowojorskiego baru do kolejnego, muzyk Davis (Oscar Isaac), próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie, a także wciąż uciekającego mu kota. Po drodze marzy o zrobieniu wielkiej kariery muzycznej. Gra co prawda z Justinem Timberlake'em, ale nie da się ukryć, że muzycy mijają się w doborze repertuaru. Davis na pewno nie jest mistrzem w podejmowaniu właściwych decyzji. Nieustająco zostawia i zabiera rzeczy od dziewczyny przyjaciela, z którą...