• Informacje na temat:

  uczestnicy castingu

Artykuły na temat: uczestnicy castingu
 • Okupnik narzeka na poziom uczestników "X Factor"

  ...do myślenia. Wcale nie zrezygnowali z jej udziału w show. Teraz "Dzień Dobry TVN" piosenkarka narzeka na niski poziom uczestników zbliżającej się edycji. "Po pierwszym castingu jestem zawiedziona...

 • "Mali Giganci": Małgosia, Angele i Alicja najlepsze!

  Zakończyła się pierwsza edycja programu "Mali Giganci". W sobotę, 9 maja, widzowie TVN w specjalnym odcinku poznali najlepszego wokalistę, tancerza i showmana spośród wszystkich uczestników show.

 • Uczestnik "Mam Talent" planuje samobójstwo!

  ...szczęścia w telewizji. Na castingu Glanc spodobał się jurorom i przeszedł do drugiego etapu. Niestety, na tym się skończyło - Foremniak, Chylińska i Wojewódzki wybrali do półfinału innego (o wiele...

 • "You Can Dance - Po prostu tańcz!": Ruszają castingi

  Wiosną na antenę TVN powraca program "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Jury w składzie: Kinga Rusin, Michał Piróg i Agustin Egurrola już w styczniu czeka na pierwszych śmiałków. Castingi odbędą się w pięciu miastach - Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Warszawie.

 • "Top Model 6": Zdyskwalifikowano go, bo był zbyt wulgarny?

  ...na przygotowanie się do ważnego castingu, modele od razu rzucili się do swoich pokoi, aby wziąć portfolio oraz przebrać się w stosowne ciuchy, które podkreślą ich sylwetki. Sasha, zamiast myśleć(...) największym błędem był brak portfolio podczas castingu. Oglądaliście ten odcinek? Czy Sasha faktycznie przesadził ze swoim zachowaniem?

 • "Must Be The Music": Kto wygra ósmą edycję muzycznego show?

  Tradycyjnie przed niedzielnym (23 listopada) finałem bawimy się w typowanie laureata "Must Be The Music".

 • Kammel liczy na posadę w TVP

  Tomasz Kammel startuje w castingu na prowadzącego nowy teleturniej Telewizji Polskiej. Oprócz niego o posadę ubiegają się także Łukasz Nowicki i Wojciech Jagielski .

 • Anna Starmach odkrywa nowe smaki

  Już po raz trzeci Anna Starmach wraz z Magdą Gessler i Michelem Moranem wybierze zwycięzcę "MasterChefa". Najmłodsza jurorka show wyznaje, że nigdy nie sądziła, że zostanie gwiazdą telewizji.

 • Nie chcą Płoszajskiego w TVP

  Łukaszowi Płoszajskiemu (30 l.), znanemu z serial u "Pierwsza miłość" zachciało się zostać kimś więcej niż tylko serialowym aktorzyną. Wziął udział w castingu na prowadzącego nowy program TVP 2. I odpadł.

 • "The Voice": Córka niesłyszących rodziców urzekła widzów

  W USA trwa ósma edycja programu "The Voice", który z biegiem lat wyrósł na najpopularniejszy talent show w amerykańskiej telewizji.

Zdjęcia na temat: uczestnicy castingu
Wideo na temat: uczestnicy castingu
 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....

 • Jak wytresować smoka 2

  Mija pięć lat od czasu, gdy Czkawka i Szczerbatek zjednoczyli smoki i Wikingów na wyspie Berk. Cała osada z zapartym tchem śledzi losy zawodników startujących w Smoczym wyścigu. Podczas jednej z takich zabaw uczestnicy odkrywają tajną, lodową jaskinię, która jest domem setek dzikich smoków oraz tajemniczego Smoczego Jeźdźca. Rozpoczyna się walka.

 • Raj: miłość

  Raj: miłość to najnowszy film uznanego austriackiego reżysera Ulricha Seidla (twórcy m.in. Import/Export i Upałów - Nagroda Specjalna na MFF w Wenecji 2001), którego światowa premiera odbyła się w 2012 roku na 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie film zaprezentowano w konkursie głównym. Raj: miłość to pierwsza część filmowej trylogii reżysera, którą scala tytuł Raj. Seidl pracował nad nią przez cztery lata, kręcąc ponad 80 godzin zdjęciowego materiału. Pierwotnie stanowić...