• Informacje na temat:

  uczestnicy imprezy

Artykuły na temat: uczestnicy imprezy
 • Wraca "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy". Będą imprezy, dużo seksu i morze alkoholu!?

  Ta wiadomość na pewno ucieszy wszystkich fanów "Warsaw Shore". Najpopularniejsi polscy imprezowicze wrócili nad Bałtyk, by rozkręcić najlepsze imprezy tego lata.

 • Oleszczyk podsumowuje Festiwal Filmowy w Gdyni

  Michał Oleszczyk, nowy dyrektor artystyczny Festiwalu Filmowego w Gdyni, podsumował tegoroczną, 39. już edycję imprezy.

 • "Na Wspólnej": Tragiczny finał narkotykowej imprezy!

  Karina w ciężkim stanie zostaje odwieziona do szpitala. Ratownicy nie pozostawiają Oli złudzeń - jej koleżanka walczy o życie! Młoda Zimińska jest załamana i kompletnie roztrzęsiona. Sytuacji nie poprawia fakt, że została sama, bo wszyscy uczestnicy imprezy uciekli! Na miejscu wypadku niemal natychmiast pojawia się policja, a chwilę po niej również Zimińscy. Marek od razu orientuje się, że Ola...

 • Powstaje publikacja na 40-lecie Festiwalu Filmowego w Gdyni

  Książkę, która będzie kompendium wiedzy o Festiwalu Filmowym w Gdyni, przygotowuje Stowarzyszenie Filmowców Polskich. W publikacji powstającej na 40-lecie imprezy znajdą się m.in. wszystkie dotychczasowe werdykty jury, dokumenty, zdjęcia i wspomnienia uczestników.

 • "Wakacyjne imprezy" z gwiazdą "Mody na sukces"

  ..."Wakacyjne imprezy" to nowy program stacji E! Entertainment. Prowadząca, Jacqueline M. Wood, odkryje wszystkie uroki najpiękniejszych miejsc na świecie, weźmie udział w najbardziej spektakularnych imprezach, pozna wspaniałych ludzi oraz pokaże, gdzie warto wybrać się na następne wakacje.

 • Przystanek Woodstock: Jurek Owsiak krytycznie o menedżerach

  Przystanek Woodstock w 2015 roku odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie). Będzie to 21. edycja festiwalu. W czwartek w Kostrzynie nad Odrą Jerzy Owsiak podziękował wielu osobom za pomoc przy organizacji tegorocznej imprezy i przyznał, że na dordze zaproszenia kolejnych gwiazd często stoją menedżerowie artystów.

 • "Rolnik szuka żony 4": Zbyszek nie jest z Justyną! Podczas imprezy doszło do spięcia?

  ​Zbigniew Kraskowski (42 l.), uczestnik „Rolnik szuka żony 4”, poleciał na zaproszenie Justyny (33 l.) do Anglii. Wizyta miała nieoczekiwany obrót. Jak dalej układa się ich relacja? Wygląda na to, że nie ma szans na miłość…

 • Noc Reklamożerców 2014 w Multikinie

  Zbliża się kolejna Noc Reklamożerców. W piątek, 7 listopada, w sieci Multikino odbędzie się 12. edycja Nocy Reklamożerców. Na uczestników pokazu czeka ponad 300 starannie wyselekcjonowanych reklam z całego świata.

 • Matthew Tyrmand zakpił z uczestników Balu Dziennikarza!

  Charytatywny Bal Dziennikarzy zgromadził w Auli Politechniki Warszawskiej istne tłumy. W końcu to niezła okazja do tego, aby nieco się polansować i zabawić w większym gronie. Od jakiegoś czasu jest to także świetna okazja dla celebrytów, którzy dostrzegli potencjał tej imprezy. I tak w tym roku doszło do tak kuriozalnej sytuacji, że na balu swoimi szałowymi kreacjami chwaliły się m.in. "znane...

 • Zachwyty nad oscarową mową Pawlikowskiego: Nie dał się uciszyć

  Po niedzielnej ceremonii wręczenia Oscarów Paweł Pawlikowski zbiera pochwały nie tylko za swój film "Ida", ale też za niesztampowe przemówienie, które kontynuował wbrew zagłuszającej go muzyce. Rozbawił uczestników gali i zachwycił użytkowników Twittera.

Wideo na temat: uczestnicy imprezy
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1736.

  uczestnikiem wykładów jest również Oliwier, Wilk postanawia pilnować narzeczonej i zostać z nią w hotelu. Podczas imprezy integracyjnej między konkurentami dochodzi do bójki. Iwony nie opuszczają wyrzuty

 • Drogówka

  "Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

 • Jak wytresować smoka 2

  Mija pięć lat od czasu, gdy Czkawka i Szczerbatek zjednoczyli smoki i Wikingów na wyspie Berk. Cała osada z zapartym tchem śledzi losy zawodników startujących w Smoczym wyścigu. Podczas jednej z takich zabaw uczestnicy odkrywają tajną, lodową jaskinię, która jest domem setek dzikich smoków oraz tajemniczego Smoczego Jeźdźca. Rozpoczyna się walka.