• Informacje na temat:

  uczestnicy piątej

Artykuły na temat: uczestnicy piątej
 • "Taniec z gwiazdami": Ujawniamy pary piątej edycji!

  Wielkimi krokami zbliża się 5. edycja "Tańca z gwiazdami". Media obiegła informacja dotycząca listy uczestników. Zobaczcie, kto najprawdopodobniej pojawi się na parkiecie!

 • Marek Piekarczyk o "The Voice of Poland": Uczestnicy coraz mniej oryginalni

  "Spotykam coraz mniej wyjątkowych osobowości" - mówi o nowej edycji "The Voice of Poland" juror i wokalista TSA Marek Piekarczyk.

 • "Jak Oni śpiewają 6" - lista uczestników

  Artur Chamski - zwycięzca czwartej edycji Laura Samojłowicz - zwyciężczyni piątej edycji Joanna Jabłczyńska - laureatka drugiego miejsca w trzeciej edycji Karolina Nowakowska - laureatka drugiego miejsca w czwartej edycji Maciej Jachowski - laureat drugiego miejsca w piątej edycji Robert Moskwa - laureat trzeciego miejsca w pierwszej edycji Partycja Kazadi - laureatka trzeciego miejsca w drugiej...

 • "The Voice of Poland": Trudne wybory Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak

  Za nami pierwszy odcinek na żywo piątej edycji "The Voice of Poland". Tradycyjnie nie obyło się bez łez i emocjonalnych wyznań.

 • "Rolnik szuka żony 4" to ustawka?! Jest komentarz! I wszystko jasne

  W czwartej edycji show „Rolnik szuka żony” uczestnikom trudno jest znaleźć miłość. Co zrobić, by w piątej było inaczej? Zwłaszcza, że oglądalność programu podobno spadła… Pojawiają się też zarzuty, że niektóre sytuacje są ustawione. Głos zabrała osoba zaangażowana przy produkcji i wyjaśniła, jak jest naprawdę.

 • "The Voice of Poland": Przed finałem

  Przed nami ostatni odcinek piątej edycji programu "The Voice of Poland". Tuż przed finałem nastąpiły zmiany zasad, w myśl których to widzowie zdecydowali, kto zaśpiewa dzisiejszego wieczora. To ich głos był decydujący w tej sprawie. Dlatego szykuje się prawdziwy pojedynek gigantów.

 • "Rolnik szuka żony 4": Ślub Mikołaja tuż-tuż! Odbędzie się w obrządku prawosławnym

  Rola telewizyjnej swatki pochłania ją całkowicie. Marta Manowska (34 l.) ostatnie miesiące spędziła, poznając kandydatów na uczestników piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Przejechała Polskę wzdłuż i wszerz, a gdy wróciła do domu, w skrzynce na listy znalazła zaproszenie na ślub uczestnika poprzedniej edycji matrymonialnego show.  Wesele Mikołaja Korola i o 27 lat młodszej od niego Marty...

 • "The Voice of Poland": Aleksandra Nizio zwyciężczynią programu

  Wielki finał "The Voice of Poland" przyniósł wiele emocji. W ostatnim odcinku czwórka uczestników walczyła o profesjonalny kontrakt płytowy i 50 tysięcy złotych. Zwyciężczynią została Aleksandra Nizio, którą media już wcześniej okrzyknęły "polską Adele".

 • "Jak oni śpiewają" ruszyło

  Początki bywają trudne, a w przypadku pierwszego odcinka piątej edycji "Jak oni śpiewają" premierowych sytuacji było co najmniej kilka.

 • "Mali Giganci": Małgosia, Angele i Alicja najlepsze!

  Zakończyła się pierwsza edycja programu "Mali Giganci". W sobotę, 9 maja, widzowie TVN w specjalnym odcinku poznali najlepszego wokalistę, tancerza i showmana spośród wszystkich uczestników show.

Wideo na temat: uczestnicy piątej
 • Kobieta z Piątej Dzielnicy

  Nowy film twórcy "Lata miłości", Pawła Pawlikowskiego, stanowi ekranizację powieści Douglasa Kennedy'ego. Ten rok zdecydowanie nie należał do Toma Ricksa (Ethan Hawke). Po głośnym skandalu z jego udziałem, w krótkim czasie traci lukratywną posadę na amerykańskim uniwersytecie, a także odchodzą od niego żona i córka. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiał się nad tym, czy zmienić swoje życie, nie mógł trafić na lepszy moment by to zrobić. Tom ucieka do Paryża, by w cieniu francuskich bulwarów...

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.