• Informacje na temat:

  uczestnicy pokazali

Artykuły na temat: uczestnicy pokazali
 • Uczestnik "Top Model" zdradza, co się stało w domu modeli i modelek!

  Paweł Poręba (28 l.), finalista konkursu Mister Polski 2016 i uczestnik "Top Model", ujawnia nam szczegóły programu, które nie zostały wyemitowane w telewizji. Jak konkurs wpłynął na jego dalszą karierę? Jakie tajemnice kryją pozostali uczestnicy plebiscytu?

 • Uczestnik "Must Be The Music" wyszedł w trakcie ocen jury! (wideo)

  W programie "Tylko Muzyka. Must Be The Music" nieraz zdarzało się, że uczestnicy źle znosili krytykę i obrażali się na jurorów. Jednak takiej sytuacji jeszcze nie było! Zobaczcie nasze wideo. Tego nie pokazali w telewizji.

 • Marcelina Zawadzka pokazała się w tym w telewizji! Fani zachwyceni!

  ...pikanterii do scenariusza i przebrali Zawadzką w karnawałowy strój rodem z Brazylii. Podczas prawdziwej karnawałowej zabawy uczestnicy zakładają barwne, skąpe stroje, ozdobione piórami i cekinami i tańczą...

 • Pudzian wykończył uczestników "Hell's Kitchen"

  Gościem czwartego odcinka "Hell's Kitchen" był Mariusz Pudzianowski, który zgotował uczestnikom iście piekielny trening.

 • Wyciekła lista uczestników "Tańca z gwiazdami"! Będziecie zaskoczeni!

  Czyżby w nowej edycji popularnego show wystąpił również Donatan (30 l.)?!

 • "Top Chef": Szpitalna kuchnia

  Takiego gotowania w "Top Chef" jeszcze nie było! W najbliższym odcinku programu, który telewizja Polsat pokaże 5 listopada, uczestnicy będą gotować dla pacjentów jednego z największych, warszawskich szpitali.

 • "Rolnik szuka żony 4": Sara pokazała wideo zza kulis programu. Działo się!

  Za nami finał "Rolnik szuka żony 4". Uczestnicy opowiedzieli, jak im się wiedzie po programie. I tak dowiedzieliśmy się, że Małgosia układa sobie życie u boku wpatrzonego w nią jak w obrazek Pawła, a Mikołaj nadal jest sam, podobnie chyba zresztą jak Zbyszek, który nic nie wspominał, jakoby w końcu znalazł kandydatkę na żonę. Wiele kontrowersji budził wątek Piotra, który związał się z Kasią. Co...

 • "Celebrity Splash": Koniec treningów

  Etap treningów na poznańskich Termach Maltańskich dobiega końca. Premierowy odcinek wzbudzającego emocje programu "Celebrity Splash" pokazany zostanie 7 marca. "To wyzwanie i próba pokonania własnych słabości" - twierdzą uczestnicy.

 • Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie w bikini! Widać, że schudła?!

  Projektantka mody wybrała się w podróż do Indii w parze z Łukaszem Jakóbiakiem (33 l.), gdzie walczyła z innymi gwiazdami w wyścigu po wygraną. Widzowie będą mogli oglądać zmagania celebrytów już w jesiennej ramówce TVN-u. Ale już teraz możemy oglądać, to jak zmienili się uczestnicy, zwłaszcza jeżeli chodzi o ich wagę! Gwiazdy licytowały się, kto więcej schudł, gdzie prym wiedzie programowy...

 • Pilot 2. sezonu "Rolnik szuka żony" w Wielką Niedzielę

  5 kwietnia o godz. 21.25 TVP1 pokaże pilotażowy odcinek specjalny drugiego sezonu programu "Rolnik szuka żony". Widzowie zobaczą w nim po raz pierwszy 10. kandydatów na uczestników nowej edycji, której emisja zaplanowana jest od września 2015.

Zdjęcia na temat: uczestnicy pokazali
Wideo na temat: uczestnicy pokazali
 • Polsat pokazał spot promujący "Celebrity Splash" z nagimi gwiazdami!

  Polsat szykuje się do wiosennej ramówki, której największym hitem ma być nowe show "Celebrity Splash", w którym gwiazdy będą skakać do wody. Właśnie w sieci pojawił się spot reklamujący program! "Tak bardzo rozebranych gwiazd jeszcze nie widzieliście" - oznajmia lektor w reklamie. Nas nadal najbardziej zaskakuje obecność Adama Kraśki, uczestnika show TVP "Rolnik szuka żony", który na tle muskularnych kolegów wygląda dość osobliwie! Będziecie oglądać?

 • Pokaż kotku, co masz w środku

  Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja (Jacek Borusiński) i Zygmunta (Krzysztof Stelmaszyk). Ojciec Andrzeja (Marian Dziędziel) nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą (Grażyna Szapołowska), a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę (Katarzyna Cynke) i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się...

 • Jak wytresować smoka 2

  Mija pięć lat od czasu, gdy Czkawka i Szczerbatek zjednoczyli smoki i Wikingów na wyspie Berk. Cała osada z zapartym tchem śledzi losy zawodników startujących w Smoczym wyścigu. Podczas jednej z takich zabaw uczestnicy odkrywają tajną, lodową jaskinię, która jest domem setek dzikich smoków oraz tajemniczego Smoczego Jeźdźca. Rozpoczyna się walka.