• Informacje na temat:

  uczestnicy walczą

Artykuły na temat: uczestnicy walczą
 • Po tym gdy stacja TVN ogłosiła, że nie będzie kolejnego sezonu, fani postawili na swoim i zaczęli tworzyć strony na FACEBOOK'u.

 • Michał Malitowski: Największa wpadka w "Tańcu z Gwiazdami"?

  Już 14 listopada zobaczymy finał "Tańca z Gwiazdami". Juror show Polsatu, Michał Malitowski, zdradza, co, jego zdaniem, decyduje o wygranej i za którego uczestnika szczególnie trzyma kciuki.

 • "Rolnik szuka żony 3": Marek już wybrał kandydatkę? Ma duży dylemat

  Uczestnicy programu wiedzą, że nadchodzi czas ostatecznych decyzji. Wkrótce będą musieli ogłosić wszystkim swoje wybory, które wcale nie są dla nich proste i oczywiste. Także Marek ma trudny orzech do zgryzienia. O jego serce walczą Kasia, Ania i Beata.   Właśnie z tą ostatnią rolnik wybrał się w najnowszym odcinku na randkę. Zaprosił ją na kolację i wypytał o kilka rzeczy, a zwłaszcza o życie na...

 • "Top Chef": Szpitalna kuchnia

  Takiego gotowania w "Top Chef" jeszcze nie było! W najbliższym odcinku programu, który telewizja Polsat pokaże 5 listopada, uczestnicy będą gotować dla pacjentów jednego z największych, warszawskich szpitali.

 • "Czas honoru": Sonia Bohosiewicz będzie oceniać rapujące gwiazdy!

  ...gwiazdy krajowej sceny muzycznej, które walczą o miano najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Po odcinkach poświęconych rockowi i musicalowi w "SuperSTARciu" przyszedł czas na hip-hop - gatunek...

 • "Kto poślubi mojego syna": Jak znaleźć miłość na całe życie?

  - Doświadczenia i motywy uczestników są bardzo różne, ale wszystkim przecież chodzi o znalezienie prawdziwej miłości - przekonuje Agnieszka Jastrzębska, prowadząca nowe reality show "Kto poślubi mojego syna". Kolejny odcinek już w środę, 17 września, w TVN.

 • Zapłakana Górniak

  ..."Zagrożeni" zostali: Patrycja Kazadi (19 l.) i Mikołaj Krawczyk (26 l.). Oprócz nich o Brylantowy Mikrofon walczą jeszcze Joanna Liszowska (28 l.) i Piotr Polk (45 l.). Najwięcej emocji wzbudziła Edyta Górniak, zasiadająca na fotelu jurora. Gdy Piotr Polk zaśpiewał "What A Wonderful World", wokalistka zalała się łzami. To efekt wizyty w studio mam i babć uczestników, które z wielką miłością...

 • Patricia Kazadi o nowej edycji "You Can Dance"

  - Kibicuję wszystkim młodym ludziom, którzy mają pasję i pomysł na siebie - mówi Patricia Kazadi. Prezenterka twierdzi, że kiedyś sama była takim pełnym marzeń dzieciakiem, jak uczestnicy "You Can Dance", dlatego dziś chętnie ich promuje. Do udziału w show podczas swoich koncertów zaprasza osoby utalentowane tanecznie i obdarzone ciekawą osobowością.

 • "W rytmie serca": Mateusz Damięcki nie umie odpoczywać

  .... Mateusz Damięcki to zapalony podróżnik, a przy tym człowiek o wielkim sercu. Niedawno - razem z podopiecznymi jednej z fundacji wspierającej osoby, które walczą z rakiem - wybrał się w rejs po Bałtyku. - To był zachwycający Onko-Rejs, podczas którego uczestnicy mogli zapomnieć o problemach i poczuć, że mimo choroby są pełnowartościowymi ludźmi - mówi. Aktor twierdzi, że zawsze, gdy może...

 • Script Fiesta: Festiwal dla scenarzystów

  W Warszawie trwa festiwal dla scenarzystów Script Fiesta. W ciągu 5 dni uczestnicy wezmą udział w 45 godzinach wykładów, warsztatów, paneli, dyskusji i spotkań autorskich. Gośćmi tegorocznego festiwalu będą między innymi: John Vorhaus - twórca kultowego sitcomu "Świat według Bundych" oraz nagrodzony Orłem za scenariusz "Bogów" Krzysztof Rak.

Wideo na temat: uczestnicy walczą
 • G.I.Joe: Odwet

  Kontynuacja światowego przeboju z 2009 roku "G.I. Joe: Czas Kobry". Bohaterami filmu są członkowie elitarnej jednostki, którzy walczą z najniebezpieczniejszymi geniuszami zbrodni. Tym razem żołnierze jednostki wojskowej dowodzonej przez Duke'a walczą nie tylko ze swoim śmiertelnym wrogiem Kobrą, ale zostają zmuszeni do stawienia czoła nadciągającemu od strony struktur rządowych niebezpieczeństwu, które może zagrozić ich istnieniu. Dzięki formatowi 3D film osiąga zupełnie nowy poziom i...

 • Jak wytresować smoka 2

  Mija pięć lat od czasu, gdy Czkawka i Szczerbatek zjednoczyli smoki i Wikingów na wyspie Berk. Cała osada z zapartym tchem śledzi losy zawodników startujących w Smoczym wyścigu. Podczas jednej z takich zabaw uczestnicy odkrywają tajną, lodową jaskinię, która jest domem setek dzikich smoków oraz tajemniczego Smoczego Jeźdźca. Rozpoczyna się walka.

 • X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

  Akcja rozgrywa się w dwóch planach czasowych. W odległej przyszłości większość mutantów przetrzymywana jest w obozach koncentracyjnych, a gigantyczne roboty zwane Sentinels kontrolują sytuacje w Ameryce. To czasy, w których część X-Menów jest ścigana lub została zabita. Natomiast w czasach współczesnych X-Meni walczą ze złym Bractwem pod wodzą Mystique (Jennifer Lawrence), jak i próbują zapobiec ważnemu zdarzeniu, które doprowadzi do tak tragicznej sytuacji.