• Informacje na temat:

  uczestnicy walczą

Artykuły na temat: uczestnicy walczą
 • Po tym gdy stacja TVN ogłosiła, że nie będzie kolejnego sezonu, fani postawili na swoim i zaczęli tworzyć strony na FACEBOOK'u.

 • "Top Chef": Szpitalna kuchnia

  Takiego gotowania w "Top Chef" jeszcze nie było! W najbliższym odcinku programu, który telewizja Polsat pokaże 5 listopada, uczestnicy będą gotować dla pacjentów jednego z największych, warszawskich szpitali.

 • "Rolnik szuka żony 3": Marek już wybrał kandydatkę? Ma duży dylemat

  Uczestnicy programu wiedzą, że nadchodzi czas ostatecznych decyzji. Wkrótce będą musieli ogłosić wszystkim swoje wybory, które wcale nie są dla nich proste i oczywiste. Także Marek ma trudny orzech do zgryzienia. O jego serce walczą Kasia, Ania i Beata.   Właśnie z tą ostatnią rolnik wybrał się w najnowszym odcinku na randkę. Zaprosił ją na kolację i wypytał o kilka rzeczy, a zwłaszcza o życie na...

 • Michał Malitowski: Największa wpadka w "Tańcu z Gwiazdami"?

  Już 14 listopada zobaczymy finał "Tańca z Gwiazdami". Juror show Polsatu, Michał Malitowski, zdradza, co, jego zdaniem, decyduje o wygranej i za którego uczestnika szczególnie trzyma kciuki.

 • "Czas honoru": Sonia Bohosiewicz będzie oceniać rapujące gwiazdy!

  ...gwiazdy krajowej sceny muzycznej, które walczą o miano najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Po odcinkach poświęconych rockowi i musicalowi w "SuperSTARciu" przyszedł czas na hip-hop - gatunek...

 • "Kto poślubi mojego syna": Jak znaleźć miłość na całe życie?

  - Doświadczenia i motywy uczestników są bardzo różne, ale wszystkim przecież chodzi o znalezienie prawdziwej miłości - przekonuje Agnieszka Jastrzębska, prowadząca nowe reality show "Kto poślubi mojego syna". Kolejny odcinek już w środę, 17 września, w TVN.

 • Zapłakana Górniak

  ..."Zagrożeni" zostali: Patrycja Kazadi (19 l.) i Mikołaj Krawczyk (26 l.). Oprócz nich o Brylantowy Mikrofon walczą jeszcze Joanna Liszowska (28 l.) i Piotr Polk (45 l.). Najwięcej emocji wzbudziła Edyta Górniak, zasiadająca na fotelu jurora. Gdy Piotr Polk zaśpiewał "What A Wonderful World", wokalistka zalała się łzami. To efekt wizyty w studio mam i babć uczestników, które z wielką miłością...

 • Patricia Kazadi o nowej edycji "You Can Dance"

  - Kibicuję wszystkim młodym ludziom, którzy mają pasję i pomysł na siebie - mówi Patricia Kazadi. Prezenterka twierdzi, że kiedyś sama była takim pełnym marzeń dzieciakiem, jak uczestnicy "You Can Dance", dlatego dziś chętnie ich promuje. Do udziału w show podczas swoich koncertów zaprasza osoby utalentowane tanecznie i obdarzone ciekawą osobowością.

 • "W rytmie serca": Mateusz Damięcki nie umie odpoczywać

  .... Mateusz Damięcki to zapalony podróżnik, a przy tym człowiek o wielkim sercu. Niedawno - razem z podopiecznymi jednej z fundacji wspierającej osoby, które walczą z rakiem - wybrał się w rejs po Bałtyku. - To był zachwycający Onko-Rejs, podczas którego uczestnicy mogli zapomnieć o problemach i poczuć, że mimo choroby są pełnowartościowymi ludźmi - mówi. Aktor twierdzi, że zawsze, gdy może...

 • Script Fiesta: Festiwal dla scenarzystów

  W Warszawie trwa festiwal dla scenarzystów Script Fiesta. W ciągu 5 dni uczestnicy wezmą udział w 45 godzinach wykładów, warsztatów, paneli, dyskusji i spotkań autorskich. Gośćmi tegorocznego festiwalu będą między innymi: John Vorhaus - twórca kultowego sitcomu "Świat według Bundych" oraz nagrodzony Orłem za scenariusz "Bogów" Krzysztof Rak.