• Informacje na temat:

  uczestnicy warsztatów

Artykuły na temat: uczestnicy warsztatów
 • "Gra o tron": Edd Cierpiętnik i Gregor "Góra" Clegane odwiedzą Katowice

  ...westeros.pl i HBO Polska. Udział w nim jest bezpłatny, jednak konieczna jest rejestracja. Widowiskowy będzie z kolei polegający na przebraniu się za jakąś postać konkurs Cosplay. Jego uczestnicy sami(...)) - Stuart Conran z brytyjskiego Gorton Studio - najstarszej szkoły charakteryzacji w Europie. W programie warsztatów znalazła się m.in. nauka aplikowania małych elementów protetycznych, dzięki...

 • Script Fiesta: Festiwal dla scenarzystów

  W Warszawie trwa festiwal dla scenarzystów Script Fiesta. W ciągu 5 dni uczestnicy wezmą udział w 45 godzinach wykładów, warsztatów, paneli, dyskusji i spotkań autorskich. Gośćmi tegorocznego festiwalu będą między innymi: John Vorhaus - twórca kultowego sitcomu "Świat według Bundych" oraz nagrodzony Orłem za scenariusz "Bogów" Krzysztof Rak.

 • ...napastników. Uczestnicy nie chcą rozmawiać z policją o całym zdarzeniu. Wkrótce potem Agnieszka znajduje w szatni lokalu zakrwawionego i nieprzytomnego Tomka. Zauważa pośpiesznie oddalających się z miejsca...

 • Plenery Film Spring Open 2014 zakończone

  10 dni, ponad 300 gości i ekspertów z branży oraz rekordowa liczba partnerów technologicznych - dostawców sprzętu o wartości 4,5 miliona złotych. Z nami kolejna edycja warsztatów adresowanych do młodych twórców filmowych - Plenery Film Spring Open 2014, które organizowane są przy wsparciu Krakow Film Commission.

 • Lekarze

  Pracownicy Copernicusa przygotowują się do przyjęcia uczestników konferencji transplantologicznej. Na lotnisku ginie torba profesora Euguchiego, w której...

 • Urbanator Days po raz ósmy

  W piątek (3 października) w Warszawie rusza ósma edycja Urbanator Days, cykl warsztatów muzycznych z udziałem wybitnych jazzmanów z całego świata. Jego pomysłodawcą i organizatorem jest Michał Urbaniak, międzynarodowej sławy skrzypek, saksofonista, kompozytor.

 • "jakOni śpiewają" kurczy się

  Kurczy się lista uczestników programu "Jak oni śpiewają". W miniony weekend show opuściła Małgorzata Teodorska (26 l.), znana z serial u "Plebania".

 • Amaro: Nie wierzę w klątwy, tylko w Boga

  W najbliższy wtorek poznamy zwycięzcę 3. edycji "Hell's Kitchen". Z tej okazji Wojciech Modest Amaro opowiada, czego chciałby nauczyć uczestników programu i na co jako początkujący kucharz przeznaczyłby wygraną. Zdradza też, czy jest przesądny.

 • Piróg: Galiński był potworem

  - W pracy wciąż byłem krytykowany - przyznaje Michał Piróg . Teraz on nie pozostawia suchej nitki na uczestnikach "You can dance". Co kocha poza tańcem? Jakie ma plany wakacyjne?

 • Within Temptation na 21. Przystanku Woodstock!

  Kolejną gwiazdą, po Black Label Society, która pojawi się na 21. Przystanku Woodstock będzie Within Temptation - holenderski zespół grający metal symfoniczny i gothic metal.