• Informacje na temat:

  uczestnicy wybrali

Artykuły na temat: uczestnicy wybrali
 • W niedzielnym odcinku "Rolnik szuka żony 3" uczestnicy musieli podjąć ostateczne decyzje. Spośród kandydatek i kandydatów wybrali tych, z którymi widzą szansę na zbudowanie wspólnej przyszłości. I tak Szymon postawił na Marysię, Marek na Anię, Zbyszek na Irenę, Monika na Tomka, a Łukasz na Patrycję.  To właśnie wybór tego ostatniego rolnika zaskoczył niektórych fanów i sprawił, że na facebookowym...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy wszystkich uczestników 3. edycji show

  Nowi uczestnicy, nowe wyzwania i nowe gwiazdy światowego formatu. To wszystko czeka nas w trzeciej odsłonie hitowego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Znamy już wszystkich uczestników 3. edycji programu Polsatu.

 • Marta Manowska i uczestnik "Rolnik szuka żony" mają się ku sobie?

  Na pytanie, która dziewczyna z programu Rolnik szuka żony jest najbardziej interesująca, wielu uczestników odpowiada: Marta! Chodzi o prowadzącą Martę Manowską (32 l.). Szybko stała się ulubienicą widzów, a przy tym nic nie straciła ze swego uroku i naturalności. Co łączy ją z jednym z uczestników programu "Rolnik szuka żony"?

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).

 • "Męscy" uczestnicy "Big Brothera" o kobietach: Plankton, ameby! Nie potrafią nawet rozmrozić mięsa

  Łukasz Darłak (26 l.) nadal jest celem ataków "męskiego" łysego Maćka. Agresywnemu uczestnikowi domu Wielkiego Brata nie przypadły do gustu również kobiety z programu, które - jego zdaniem - nie potrafią ani ugotować, ani posprzątać.

 • "Hell's Kitchen": Amaro wybrał półfinalistów!

  Po ostrej rywalizacji szef Wojciech Modest Amaro wybrał półfinalistów drugiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni". Zobacz, kto będzie miał szansę zawalczyć o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro.

 • "Rolnik szuka żony 3": znamy już pierwszego uczestnika show! To 29-letni Szymon!

  Na początku września TVP wyemituje pierwszy odcinek trzeciej edycji "Rolnik szuka żony". Podobnie jak poprzednio wybrano pięcioro uczestników, którzy na ekranach zawalczą o miłość. Do tej pory produkcja utrzymywała w tajemnicy obsadę show. Jednak teraz postanowiono uchylić rąbka tajemnicy i na konferencji ramówkowej pojawił się jeden z rolników - Szymon (29 l.)! Kim jest mężczyzna? Z krótkiej prezentacji wynika, że to facet, który żyje "w jedności z Bogiem i naturą". Ważne jest dla niego, by...

 • RMF Classic: Wybierz świąteczny przebój wszech czasów!

  Słuchacze RMF Classic mogą wziąć udział w plebiscycie na świąteczny przebój wszech czasów. Dla uczestników przygotowano atrakcyjne nagrody i upominki.

 • Już jakiś czas temu wyemitowano finałowy odcinek „Rolnik szuka żony 3”. I mimo że widzowie już nie śledzą na ekranie losów uczestników, wielu fanów ciekawi się, jak ułożyło się życie bohaterów. Jeden z rolników w "śniadaniówce" zasugerował, że mimo wszystko odnalazł miłość. Czy szykuje się już do ślubu?

 • 71-latek w "Must Be The Music"

  O marzenia warto walczyć w każdym wieku. 71-letni uczestnik niedzielnego (22 marca) odcinka "Must Be The Music" jest tego najlepszym dowodem.

Zdjęcia na temat: uczestnicy wybrali
Wideo na temat: uczestnicy wybrali
 • "Druga szansa": Który z nich zostanie ukochanym Moniki?

  Małgorzata Kożuchowska podpowiada uczestnikom konkursu, którego z trzech kandydatów powinna wybrać Monika!

 • Noe: Wybrany przez Boga

  Darren Aronofsky tworzy własną wizję biblijnej historii o Arce Noego. Świat to miejsce pozbawione nadziei, gdzie nie pada deszcz i nie wschodzi zboże. Żądzą nim samozwańczy przywódcy wraz ze swoimi barbarzyńskimi hordami. Jedyny dobry człowiek w tej okrutnej rzeczywistości to Noe (Russell Crowe). Doświadczony wojownik, mag oraz uzdrowiciel, pragnie tylko pokoju dla swoich dzieci i żony Naameth (Jennifer Connelly). Każdej nocy jednak nawiedza go sen o niekończącej się powodzi - destrukcji...

 • Mrozowska i Szczawińska zostawiają dzieci na miesiąc!

  Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" wybrała się na lotnisko, gdzie do wyjazdu przygotowywali się uczestnicy nowej edycji programu "Agent". Czy aktorka Monika Mrozowska i modelka Kamila Szczawińska miały jakieś obawy przed zostawieniem swoich dzieci na miesiąc? - Mam świetnie wszystko zorganizowane - zdradziła Szczawińska. - Józio jest pod najlepszą opieką, jaką sobie tylko mogłam wymarzyć

 • Jak wytresować smoka 2

  Mija pięć lat od czasu, gdy Czkawka i Szczerbatek zjednoczyli smoki i Wikingów na wyspie Berk. Cała osada z zapartym tchem śledzi losy zawodników startujących w Smoczym wyścigu. Podczas jednej z takich zabaw uczestnicy odkrywają tajną, lodową jaskinię, która jest domem setek dzikich smoków oraz tajemniczego Smoczego Jeźdźca. Rozpoczyna się walka.