• Informacje na temat:

  uczestnicy wykonywali

Artykuły na temat: uczestnicy wykonywali
 • Radosław Pazura: bolesne wspomnienia wróciły w najmniej spodziewanym momencie

  ...zaśpiewać piosenkę Urszuli Sipińskiej "Szalalalala zabawa trwa". Nie jest tajemnicą, że uczestnicy nie lubią wcielać się w artystów płci przeciwnej. Ale Radosław Pazura nie był przerażony takim wynikiem...

 • "SuperSTARcie": Teraz jazz

  W dzisiejszym (piątek, 31 października) odcinku "SuperSTARcia" uczestnicy zmierzą się utworami jazzowymi.

 • "Bodo": Antoni Królikowski będzie tropił... Agenta!

  ...z "Rodziny zastępczej", i Huberta Urbańskiego, czyli pułkownika Mieczysława Skotnickiego z 4. serii "Czasu honoru". W programie "Agent - Gwiazdy" uczestnicy wykonywać będą różne zadania oraz...

 • "Celebrity Splash!": Nietypowe treningi, nieudane skoki

  Do startu nowego telewizyjnego show "Celebrity Splash!" pozostało już tylko kilka dni. Zobaczmy, jak wyglądają treningi uczestników i jak udał się skok Bilguuna Arinbaatara do wody.

 • Szapołowska czy Kordek?

  W muzycznym show "Jak oni śpiewają" gwiazdy prześcigały się w duetach. Uczestnicy zaprosili aktorów i prezenterów, z którymi wykonywali polskie, angielskie, hiszpańskie, włoskie i cygańskie piosenki.

 • "Celebrity Splash": Koniec treningów

  Etap treningów na poznańskich Termach Maltańskich dobiega końca. Premierowy odcinek wzbudzającego emocje programu "Celebrity Splash" pokazany zostanie 7 marca. "To wyzwanie i próba pokonania własnych słabości" - twierdzą uczestnicy.

 • "Rolnik szuka żony": dlaczego Adam i Paweł nie zostali zaproszeni na wigilię?

  ...„Rolnik szuka żony” jest jednym z wielkich hitów Telewizji Publicznej. Nic dziwnego, że świąteczny odcinek programu zgromadził przed telewizorami wielką rzeszę widzów. Dowiedzieliśmy się, jak potoczyły się losy rolników z pierwszej i drugiej edycji show. Jednak nie wszyscy uczestnicy byli obecni przy wigilijnym stole. Kogo zabrakło i dlaczego tak się stało?

 • Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Piosenkarki i wokaliści to stali uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Do obsady trzeciej edycji polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" dołączyła Tatiana Okupnik.

 • Ruszyła "Fabryka Gwiazd"

  ...odpadła" - skomentował decyzję widzów Sztaba. "Fabryka gwiazd" jest polską wersją formatu "Star Academy". Do tej pory największą popularnością cieszyła się wersja francuska. Nad Sekwaną uczestnicy wykonywali piosenki w duetach z największymi gwiazdami m.in. Kylie Minogue, Celine Dion, Mariah Carey czy Rihanną. Show doczekało się tam aż siedmiu edycji.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zaskakujący werdykt!

  W drugim odcinku 3. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rywalizacja była bardzo zacięta. W sobotę, 14 marca, jurorzy nie mieli łatwego zadania. Aż do samego końca show nie było wiadomo, kto wygra. Dopiero po głosowaniu uczestników okazało się, że zwyciężyła Katarzyna Cerekwicka.

Zdjęcia na temat: uczestnicy wykonywali
Wideo na temat: uczestnicy wykonywali
 • Joanna Przetakiewicz: Kobietom w życiu jest łatwiej. My wzbudzamy zaufanie

  Przetakiewicz. W drugiej edycji „Azja Express” uczestnicy podróżowali po Sri Lance oraz czterech stanach południowych i środkowych Indii. W czasie wyścigu do zlokalizowanej w Mumbaju mety musieli

 • Jak wytresować smoka 2

  Mija pięć lat od czasu, gdy Czkawka i Szczerbatek zjednoczyli smoki i Wikingów na wyspie Berk. Cała osada z zapartym tchem śledzi losy zawodników startujących w Smoczym wyścigu. Podczas jednej z takich zabaw uczestnicy odkrywają tajną, lodową jaskinię, która jest domem setek dzikich smoków oraz tajemniczego Smoczego Jeźdźca. Rozpoczyna się walka.

 • Pierwsze łzy i kontuzje na treningach do „Tańca z Gwiazdami”

  Klaudii Halejcio wypadł bark, Aneta Zając i Joanna Moro trenowały ze łzami w oczach, a Dawid Kwiatkowski klęczał przed swoją instruktorką. Uczestnicy nowej edycji „Tańca z Gwiazdami” z ogromnym poświęceniem od tygodni trenują za zamkniętymi drzwiami. Show rusza 7 marca w Telewizji Polsat. – Jest ciężko. Nigdy nie miałam do czynienia z tańcem towarzyskim, więc próbuję wykonywać to, co mi mój

 • Step Up: All In

  Bohaterowie najbardziej roztańczonej serii w historii kina powracają, by zmierzyć się o tytuł najlepszych na świecie. Stawką jest lukratywny kontrakt w najlepszym klubie Las Vegas. Do rywalizacji we wnętrzach luksusowego hotelu Valhalla w Las Vegas przystąpią uwielbiani przez widzów uczestnicy wcześniejszych tanecznych turniejów: Sean (Ryan Guzman), Andie (Briana Evigan), Moose (Adam Sevani), Jenny Kido (Mari Koda), Eddy (Misha Gabriel), Camille (Alyson Stoner), Jason (Stephen 'tWitch' Boss),...