• Informacje na temat:

  uczestniczka najnowszej

Artykuły na temat: uczestniczka najnowszej
 • "Rolnik szuka żony 3": Uczestniczki śmieją się z rolnika Marka!

  Niedawno pisaliśmy, że jeden z uczestników najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony" mieszka w warunkach, które mogą odstraszyć potencjalne kandydatki na żonę. Gospodarstwo rozwodnika Marka jest - delikatnie mówiąc - dość zaniedbane. Mimo wszystko rolnik ma chyba bardzo duże mniemanie o sobie. Do tego stopnia, że czytając listy od potencjalnych kandydatek na żonę, bardzo wybrzydzał...

 • Michalina Manios w "The Voice Of Poland". Jak jej poszło?

  Jedną z uczestniczek najnowszego odcinka "The Voice Of Poland" była znana z "Top Model" 25-letnia Michalina Manios.

 • "Rolnik szuka żony 3": nowa uczestniczka Kasia pod obstrzałem!

  „Rolnik szuka żony 3” rusza pełną parą! TVP zaprezentowała dziesięcioro kandydatów do nowej edycji. Wśród nich jest Kasia (36 l.), która wzbudziła ogromne emocje. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki!

 • "The Voice of Poland": Sarsa Markiewicz wypisana ze szpitala

  Organizatorzy "The Voice of Poland" poinformowali, że Sarsa Markiewicz została wypisana z oddziału ratunkowego. Nie wiadomo jeszcze, czy uczestniczka wystąpi w sobotnim półfinale programu.

 • "M jak miłość": Małgorzata Pieńkowska najstarszą uczestniczką tej edycji "Tańca z Gwiazdami"!

  Tradycyjnie w programie zobaczymy wielu serialowych aktorów. Jedną z najjaśniejszych gwiazd najnowszej odsłony show będzie Małgorzata Pieńkowska (50 l.) Serialowej Marii z "M jak miłość" już wcześniej proponowano udział w show, jednak miała wtedy inne zobowiązania. Teraz wreszcie wygospodarowała na to czas. Jak wyznała w wywiadzie dla "Tele Tygodnia", nigdy nie tańczyła profesjonalnie, dlatego...

 • Jennifer Aniston dziękuje za wsparcie

  Jennifer Aniston nie kryje radości z powodu licznych dowodów wsparcia dla najnowszego filmu z jej udziałem, otrzymanych po ogłoszeniu oscarowych nominacji. Jest to tym cenniejsze, że "Cake" nie został ostatecznie doceniony w żadnej kategorii.

 • "Rolnik szuka żony 4": Wyszła na jaw prawda o kandydatce Piotra! Będzie skandal?

  Piotr (38 l.) z Mazowsza jest jednym z uczestników najnowszej edycji „Rolnik szuka żony”. W pierwszym odcinku czytał listy od kandydatek i decydował, które z pań chce poznać. Napisała do niego m.in. Emilka, która okazała się… uczestniczką innego programu!

 • Amatorka zagrała dublerkę Walach

  Mieszkańcy podkarpackiej gminy Gorzyce zagrali w najnowszym filmie Borysa Lankosza "Ziarno prawdy". I choć większość z nich wciela się w postaci z tłumu, to jedna z młodych gorzyczanek, Renata Trybuła, wystąpiła, jako dublerka samej Magdaleny Walach!

 • "Rolnik szuka żony 3": Beata "czarna wdowa" i jej zaskakujące wyznanie. Widzowie przerażeni!

  Beata z „Rolnik szuka żony 3” zapracowała sobie na miano… „czarnej wdowy”. Część widzów ma podejrzenia, że to ona była bohaterką głośnego materiału „Superwizjera” o kobiecie, która zamieszana jest w tajemnicze zgony mężów. Nic dziwnego, że każde słowo wypowiedziane przez uczestniczkę show budzi wiele emocji.

 • "The Voice of Poland": Poznaliśmy finalistów programu!

  Nowe zasady, kluczowe rozstrzygnięcia oraz wielkie emocje. To wszystko mogli zobaczyć widzowie półfinałowego odcinka "The Voice of Poland".

Wideo na temat: uczestniczka najnowszej
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • 300: Początek imperium

  Oparty na najnowszej powieści graficznej Franka Millera "Xerxes", opowiedziany w zachwycającym wizualnym stylu przeboju "300", kolejny rozdział sagi przenosi akcję na nowe, morskie pole walki. Grecki przywódca Temistokles (Sullivan Stapleton) usiłuje zjednoczyć Grecję przez wprowadzenie broni, która zmieni bieg wojny. W filmie "300: Początek imperium", Temistokles zostaje wystawiony do walki z olbrzymią inwazją wojsk perskich, na których czele stoi człowiek-bóstwo, Kserkses (Rodrigo Santoro)...

 • Kopciuszek

  "Kopciuszek" to adresowany do całej rodziny film fabularny inspirowany klasyczną baśnią o tym samym tytule. W najnowszej produkcji Disneya, w reżyserii nominowanego do Oscara Kennetha Branagha ("Thor", "Hamlet"), zobaczymy jedne z najbardziej intrygujących aktorek współczesnego kina: Cate Blanchett w roli złej macochy i Helenę Bonham Carter jako dobrą wróżkę. W filmie poznajemy historię Elli, której życie diametralnie zmienia się po niespodziewanej śmierci ojca. Wystawiona na łaskę i niełaskę...