• Informacje na temat:

  uczestniczka najnowszej

Artykuły na temat: uczestniczka najnowszej
 • Niedawno pisaliśmy, że jeden z uczestników najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony" mieszka w warunkach, które mogą odstraszyć potencjalne kandydatki na żonę. Gospodarstwo rozwodnika Marka jest - delikatnie mówiąc - dość zaniedbane. Mimo wszystko rolnik ma chyba bardzo duże mniemanie o sobie. Do tego stopnia, że czytając listy od potencjalnych kandydatek na żonę, bardzo wybrzydzał...

 • Michalina Manios w "The Voice Of Poland". Jak jej poszło?

  Jedną z uczestniczek najnowszego odcinka "The Voice Of Poland" była znana z "Top Model" 25-letnia Michalina Manios.

 • „Rolnik szuka żony 3” rusza pełną parą! TVP zaprezentowała dziesięcioro kandydatów do nowej edycji. Wśród nich jest Kasia (36 l.), która wzbudziła ogromne emocje. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki!

 • "The Voice of Poland": Sarsa Markiewicz wypisana ze szpitala

  Organizatorzy "The Voice of Poland" poinformowali, że Sarsa Markiewicz została wypisana z oddziału ratunkowego. Nie wiadomo jeszcze, czy uczestniczka wystąpi w sobotnim półfinale programu.

 • "M jak miłość": Małgorzata Pieńkowska najstarszą uczestniczką tej edycji "Tańca z Gwiazdami"!

  Tradycyjnie w programie zobaczymy wielu serialowych aktorów. Jedną z najjaśniejszych gwiazd najnowszej odsłony show będzie Małgorzata Pieńkowska (50 l.) Serialowej Marii z "M jak miłość" już wcześniej proponowano udział w show, jednak miała wtedy inne zobowiązania. Teraz wreszcie wygospodarowała na to czas. Jak wyznała w wywiadzie dla "Tele Tygodnia", nigdy nie tańczyła profesjonalnie, dlatego...

 • Jennifer Aniston dziękuje za wsparcie

  Jennifer Aniston nie kryje radości z powodu licznych dowodów wsparcia dla najnowszego filmu z jej udziałem, otrzymanych po ogłoszeniu oscarowych nominacji. Jest to tym cenniejsze, że "Cake" nie został ostatecznie doceniony w żadnej kategorii.

 • „Taniec z gwiazdmi”: Leszek Miller kibicował wnuczce na widowni. Jak ocenił jej występ?

  Monika Miller (24 l.), która jest jedną z uczestniczek najnowszej edycji „TzG”, w ocenie jurorów nie zaliczyła zbyt udanego występu. Mimo tego jednak jej dziadek, Leszek Miller (73 l.), uważa, że wypadła świetnie!

 • Amatorka zagrała dublerkę Walach

  Mieszkańcy podkarpackiej gminy Gorzyce zagrali w najnowszym filmie Borysa Lankosza "Ziarno prawdy". I choć większość z nich wciela się w postaci z tłumu, to jedna z młodych gorzyczanek, Renata Trybuła, wystąpiła, jako dublerka samej Magdaleny Walach!

 • "Rolnik szuka żony 5": Jessica Mamiec udzieliła szczerego wywiadu

  Jessica Mamiec (25 l.) podbiła serca fanów "Rolnik szuka żony 5". Jest chyba jedną z najbardziej lubianych uczestniczek programu. Widzów urzekła prostolinijnością i szczerością. I mimo że teraz jest dość popularna, to wcale się nie zmienia, o czym może świadczyć jej najnowszy wywiad.

 • "The Voice of Poland": Poznaliśmy finalistów programu!

  Nowe zasady, kluczowe rozstrzygnięcia oraz wielkie emocje. To wszystko mogli zobaczyć widzowie półfinałowego odcinka "The Voice of Poland".

Wideo na temat: uczestniczka najnowszej
 • Charlie St. Cloud

  Oparty na znanej powieści film "Charlie St. Cloud" to historia pochodzącego z małego miasteczka młodego człowieka Charlie - (Zac Efron)który wychodzi cało z tragicznego wypadku i zaczyna postrzegać świat w inny, niezwykły sposób. W tej pełnej emocji opowieści, wyrusza on w romantyczną podróż, podczas której na nowo odkrywa sens życia i poznaje siłę miłości. Utalentowany żeglarz Charlie St. Cloud (Efron) mieszkający z matką Claire (zdobywczyni Oscara Kim Basigner, "Tajemnice Los Angeles") i...

 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.

 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.