• Informacje na temat:

  uczestniczki programu

Artykuły na temat: uczestniczki programu
Zdjęcia na temat: uczestniczki programu
Wideo na temat: uczestniczki programu
 • Uczestniczki "Azja Express" o swoim wyglądzie na planie programu!

  Okazuje się, że chyba największą obawą celebrytek, które wzięły udział w "Azja Express", wcale nie było to, jak przeżyć za dolara dziennie. Sen z powiek (na ogół nieumalowanych) spędzał im ich wygląd bez pełnego makijażu. "Będę ze stresem czekała, jak wypadłam wizualnie" - powiedziała w "Dzień Dobry Wakacje" konkubina Wojewódzkiego. Najgorzej znosiła to chyba perfekcyjna Małgorzata, którą Radosław musiał uspokajać podczas wszystkich dni zdjęciowych! (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Uczestniczka „#Supermodelka Plus Size" porzucona przez chłopaka. "Wyszedł i już nie wrócił"

  W trzecim odcinku „#Supermodelki Plus Size” jednym z zadań, z którym będą się musiały zmierzyć uczestniczki programu, jest pokaz sukien ślubnych Violi Piekut. Jak się jednak przekonamy założenie białej, bajecznej kreacji nie zawsze kojarzy się ze spełnieniem największego marzenia i najszczęśliwszym dniem w życiu. Czy Monika poradzi sobie z zadaniem?

 • Mentorka z "Projektu Lady" o uczestniczkach: To była dzicz!

  Irena Kamińska-Radomska przyznała, że w dziewięć tygodni można nauczyć się dobrych manier i wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne. Według niej uczestniczki programu "Projekt Lady" musiały przede wszystkim przejść przemianę wewnętrzną, zmienić nastawienie. - Najważniejsze jest to, żeby te panie wiedziały, że nauka jest w konkretnym celu - powiedziała ekspertka od savoir-vivre'u. (Agencja